Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: TomTom 5.21 vs HP iPAQ hw6515

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Zdravím vo spolok,
    mám jeden problém, TomTom mi stále hlási "Žádny platný signál GPS"

Už som ho skúšal preinštalovať, spravilsom aj HR a stále nič.

V položke Zmenit predvolby/Zobrazit stav GPS/Konfigurovat mi ponúkne iba zmenu zobrazenie polohy (v stupňoch, sekundách, minútach). Žiadne nastavenie portov a pod.

Čo s tým?

Dík.....
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Pro jistotu v aplikaci TT5 obnov nastaveni vyrobce a ve chvili kdy se te to pta na GPS zarizeni, tak tusim musis vybrat kabelove a tam vyber ten internal nebo jak to je. Ted si to presne nevybavim. Taky je dost mozny, ze to je ne kabelava zarizeni, ale ostatni...ted si proste nejsem jistej. Dulezita vec je, aby si mel stazeny i ta data pro Quick GPS connection, protoze bez nich trva nalezeni satelitu o neco dele. Nicmene, moc spokojenej nejsem, protoze je ten vestavenej GPS reciever jakejsi opozdenej mista ktery jsem uz projel zobrazuje jako ze se k tomu blizim nebo teprve projizdim. Takze i nadale pouzivam externi bluetooth GPS.

Dej prosim vedet, jak Ti to s tim bezi at vim, jestli se to zpozduje jen me. Diky

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Bohužel 6515 patří mezi sice PDA vše v jednom, ale taky "9 řemesel, 10, bída".
    A je to bída. Displej 240x240. Vysoká cena a mizerná GPS.

6515 má opravdu ne moc dobrý příjem GPS a patží podle testů k těm nejhorším.
    Naopak Typhoon MyGuide 7000XL je hodnocen za nejlepší PDA co se týče příjmu GPS signálu.
    Na gpspassion.com najdete mimo jiné i recenze na tyto zařízení.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Display mi ani nevadi, ale ta GPS si dela co chce. Hlavni duvod proc jsem si to koupil byla prave vestaveny GPS prijimac :disgusted:

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od Patrikv
    Zdravím vo spolok,
    mám jeden problém, TomTom mi stále hlási "Žádny platný signál GPS"

Už som ho skúšal preinštalovať, spravilsom aj HR a stále nič.

V položke Zmenit predvolby/Zobrazit stav GPS/Konfigurovat mi ponúkne iba zmenu zobrazenie polohy (v stupňoch, sekundách, minútach). Žiadne nastavenie portov a pod.

Čo s tým?

Dík.....
    Mel jsem ten samy problem. Stacilo kdyz jsem si nainstaloval starsi verzi v te to vse nastavil a pak provedl upgrade na 5.21.
    Po tomto postupu to slo nastavovat i v 5.21

Podobná témata

1. iPAQ HW6515 upgrade na Windows Mobile 5
    Od Sumoxxl_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 20-04-2006, 14:51
  2. HP iPAQ hw6515 a zvonenia na telefone
    Od Alimarek v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-02-2006, 08:12
  3. Odinstalace TomTom z hw6515