Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Internet Banking

ondral_ce4you (48)|5.12.2005 15:30
Nemohl by mi nekdo poradit jak zprovoznit Internet Banking u CitiBank v PDA?
Vzdy mi to napise ze potrebuji prohlizec minimalne IE 4
Zdenek Malinsky (9781)|5.12.2005 20:43
IE 4 je míněn prohlížeč v PC. PDA bankovnictví nabízí oficiálně (pokud se nic nezměnilo) pouze eBanka, nicméně se některým jedincům podařilo rozchodit i u jiných bank - viz diskuze.
Nejlepší bude obrátit se přímo na svou banku s dotazem, popř. vyzkoušet jiný web prohlížeč pro PDA (Opera, NetFront...).
ondral_ce4you (48)|5.12.2005 22:24
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]IE 4 je míněn prohlížeč v PC. PDA bankovnictví nabízí oficiálně (pokud se nic nezměnilo) pouze eBanka, nicméně se některým jedincům podařilo rozchodit i u jiných bank - viz diskuze.
Nejlepší bude obrátit se přímo na svou banku s dotazem, popř. vyzkoušet jiný web prohlížeč pro PDA (Opera, NetFront...).[/QUOTE]

Banka je natvrdla. Psal jsem ji 2x a vzdy mi odpovedeli tak, ze by to melo jit a at se zeptam provozovatele sluzeb.
Bohuzel, opera nejde na tomto modelu a Netfront to nezvlada (vzdy mi to vypise ze mam spatnou verzi)
Myslel jsem jestli nema nekdo konretne zkusenost, ale dik

Mam Model Hw6515
Pavlucha (1496)|6.12.2005 07:55
Zkus si nainstalovat doplněk MultiIE (najdeš ho tady). Dá se v něm nastavit (kromě jiných celkem užitečných vychytávek) i vyšší verze IE - myslím, že IE6.

eBanka má svoje stránky pro PDA, nemá něco takového i Citibanka? Jejich operátoři o tom vědí často kulový - já na to přišel náhodou po půl roce.
Zdenek Malinsky (9781)|6.12.2005 10:38
6515 - tak to může být další problém v tom, že se ti na čtvercovém displeji nemusí zobrazit všechny ovladací tlačítka.

Doporučuji prolétnout některé z těchto diskuzí zde, kde se podobné problémy řešily. Možná něco použiješ i pro svou banku.

PS:
Nezoufej, on je problém i s internetbankovnictvím na PC. :(
luboszevsi (28)|6.12.2005 10:50
Používám bankovnictví Raiffeisen Bank přes NetFront bez problémů.:))
ondral_ce4you (48)|6.12.2005 15:35
Vse zatim testuji na Acer n35

Tak jsem zkousel MultiIE a ten se mi ani nerozbehne.
Opera taky nejde
Netfront bezi, ale banka me vyhodi ze muj prohlizec neni vhodny

Koukal jsem ze ma Netfront v Zalozce Misc ma polozku UserAgent
NEdalo by se pomoci zmeny Dat v UserAgent oblbnout banku, aby si myslela ze surfuji na PC?

A nevite nekdo jak tyto data zmenit?

Dik za rady
yasmeene2 (794)|8.12.2005 11:33
ondral_ce4you (48)|8.12.2005 20:12
Tak ja uz to vzdavam ani to nepomaha :(