Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 46

Téma: DYNAVIX & TOMTOTM

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

To co jsi popsal splnuje tomtom v nejnovejsi verzi, pokud by si ozelel cestinu tak destinator ten je spickovy
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Dynavix take + ma v nekterych mestech i cisla domu.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Akorat ze porad na cislo domu Dynavix nenaviguje Pise, ze nelze nalezt trasu blablablabla...z tisice ruznych nesmyslnych duvodu...kde je 1.4????

Jinak Happy New Year Dear Telematix hope would be better then old year was....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Surgical
    Akorat ze porad na cislo domu Dynavix nenaviguje Pise, ze nelze nalezt trasu blablablabla...z tisice ruznych nesmyslnych duvodu...kde je 1.4????

Jinak Happy New Year Dear Telematix hope would be better then old year was....
    Pokud je v zakazu vjezdu a mate GPS signal (nebo simulaci) - jinak funguje
    1.4 bude do 9.1. - betatesteri mohou potvrdit, ze je na co se tesit...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00110665_iviewcapture_date_23_12_2005_time_20_17_44_5mf.png 
Zobrazení: 50 
Velikost: 42.0 KB 
ID: 3622   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00110665_iviewcapture_date_23_12_2005_time_20_14_55_HwO6.png 
Zobrazení: 44 
Velikost: 32.9 KB 
ID: 3623   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00110665_iviewcapture_date_23_12_2005_time_20_20_59_IPKY.png 
Zobrazení: 42 
Velikost: 52.4 KB 
ID: 3624   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00110665_iviewcapture_date_23_12_2005_time_20_15_10_9QZ.png 
Zobrazení: 54 
Velikost: 20.6 KB 
ID: 3625  

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

1.4 bude do 9.1. -
    Nebude tedy do konce roku, takze se pri testovani objevily problemy. Doufam, ze do 9. je dost casu, aby se opravdu konecne objevila stabilni a spolehliva verze...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od kopacek
    1.4 bude do 9.1. -
    Nebude tedy do konce roku, takze se pri testovani objevily problemy. Doufam, ze do 9. je dost casu, aby se opravdu konecne objevila stabilni a spolehliva verze...
    Nova verze je hodnocena velice dobre - vydani zdrzel 1jeden drobny problem s mapou a snaha o doladeni ovladani na prst dle pripominek betatesteru. nebyt vanocnich dovolenych, termin by se stihl.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Shakespeare aka Hamlet: Words, words, words.....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Surg : Kritizovat je to nejsnadnější, umí a dělá to každý hlupák. Ale něco dokázat, to už je horší.

Taky se těším na verzi 1.4, ale jako programátor zároveň vím, co to je, odladit program.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nekritizuju...jen se usmivam odkazu na vanocni svatky....
    A ze mi Dynavix kvuli "banalitam" v podstate nefunguje, jak deklaruje, me zatim k nejakym vyraznejsim slovnim utokum jaksi...nevyprovokovalo.
    Jen doufam, ze se betatestovani neprotahne kvuli zhorsene sjizdnosti komunikaci s ohledem na aktualni meteorologickou situaci ....Nebo kvuli ptaci chripce ci prolapsu hemoroidu....
    Nic, prestavam prudit a uprimne se tesim na planovana (a slibena...upozornuji) vylepseni

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Njn neda se nic jineho nez vyckat... za vsechno podle me muze 1.3 ktera vysla o 3 tydny pozdeji nez mela, kvuli nejakym problemum... ted uz by se to mohlo povest Zatim to alespon dle obrazku vypada dobre. Tak snad...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Surgical
    Shakespeare aka Hamlet: Words, words, words.....
    Trochu smesne, doporucuji mene kritiky michane s pohrdanim vuci ostatnim a spise se zamyslet nad pouzivanim vlastni "anglictiny".

Co se tyce beta 1.4, tak jsem ji videl a moho potvrdit, ze je to opravdu opet vyrazny krok vpred. Jednak 3D, prstove ovladani a ukladani vlastnich POI (neni mysleno oblibenych).
    Jednim z moznych duvodu proce se mozna 1.4 zpozdila je i to, ze betatesteri zaplavuji Telematix hodne napady na vylepseni nove zabudovanych funkci. At uz se jedna o jeste dalsi dodatecne rozsireni nove implementovanych funkci a nebo dalsi zlepseni ergonomice ("Toto tlacitko radeji takhle a toto zase takhle" apod).

Zvazte sam zda je lepsi dostat presne na termin urcitou verzi a nebo o 14 dni pozdeji a mit tam spoustu dalsich a daleko lepe dopracovanych funkci.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Vse nejlepsi do noveho roku a doufam ze bude lepsi jak ten predesly.
    ---------------------------------------------------------------------------------

Nováček
    Registrace
    May 2006

Dobre, nebudu reagovat na osobni vypady, ja osobni nebyl, jen jsem predjimal...
    V top managementu se pohybuji drahne dlouho a absolvoval jsem k tomu tolik skoleni, ze blizsi psychologicky rozbor reakci na me prispevky by vydal na slusnou ucebnici, vcetne udavani "rozumnych" duvodu, proc je neco jak je a jak to dalsi bude o tolik lepsi, ze zapomenu i na to, ze stare chyby je potreba taky odstranit...

Suchy pripad z dneska, jen a jen fakta, jichz jsem byl osobnim svedkem. Dnes v dopolednich hodinach ve znackovem obchode je prodavan dopredu objednany HP 6515 s demoverzi Dynavixu (myslim 3-mesicni). Instalace a update vcetne registrace a aktivace skoncila pri touzebne zakaznikem ocekavanem spusteni Dynavixu hlaskou, ze pro dane rozliseni displaye neni k dispozici zadne tema a ukoncenim programu. HP 65xx se ctvercovym displayem je vyslovne udavan jako kompatibilni s Dynavixem. Cim to skoncilo? Mavnutim ruky ze strany kupujiciho a zavaznou objednavkou....TomToma. Nic vic, nic min.

P.S. snaha vycist cokoli z dodavaneho manualu i informaci na webu vyrobce vcetne snahy o kontakt technickeho supportu vyznela naprazdno.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Chtěl bych upozonit, že tato diskuze má sloužit k porovnání dvou navigačních systémů.

Když jsem tuto diskuzi zakládal měl jsem na mysli, že se zde budou popisovat rozdíly mezi těmito programy.

Ale jak zjištuji frma Telematix Software, si z této diskuze udělal informační leták, v kterém upozorňuje na nové a ještě novější verze.
    Toto by se mělo řešit v diskuzi pro DYNAVIX a né v této diskuzi - porovnání DYNAVIX & TOMTOTM !!!

PS : Můj osobní názor na tento program je ten, že firma, která prodávající Svůj výrobek za peníze ( a né zrovna malej obnos ) si přeci nemůže vůbec dovolit ospravedlňovat chyby ve Svého programu, tím že je to nový program - první verze. Na to si měla pořídit testery nebo si to sama odzkoušet ( pokud chtěla ušetřit ), tak aby to bylo bez chyb. Nebo aspoň s minimem chyb.

Připadá mi to jako :
    Pokud si koupím GSM telefon, a po zapnutí zjistím, že mi funguje jen v PRAZE a jinde nemá signál, tak je mi tento telefon pokud budu jezdit po celé republice na nic. A vůbec mne nezajímá, že mi výrobce slibuje - nabízí, že v nejbližší době upraví do něj firmaware, s tím, že s tím novým firmware už si budu moci zavolat i ze severních nebo západních čech. Takový telefon okamžitě vrátím a budu chtít vrátit peníze. Za které si koupím telefon, který mi bude fungovat po celé republice hned po prvním zapnutí.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

2 JirkaP. Jirko nechci a nemám zájem tady rozpoutat nějakou ostrou výměnu názorů, ale nezdá se mne, že by si Telematix z této diskuze udělal informační leták. Pouze reagoval na příspěvky jiných uživatelů (např. Surgicala, Vítka Kopáčka a dalších), pokud by nereagoval, může ho zase někdo slovně napadnout, že nereaguje.
    Tímto jsem chtěl pouze říci, že každý člověk má jiný názor, mne reakce Telematixu připadá, že je v pořádku a zrovna tak kdyby sem dal takovéto informace o svém SW přímo výrobce TOMTOMa, tak mne to příjde naprosto OK. Nepřišlo by mne ale normální, kdyby se v této diskuzi objevila informace od jiných výrobců navigačního SW.
    Další můj osobní názor je, že zakládat diskuzi o porovnání dvou aplikací z jakékoliv kategorie je bezvýznamné zabírání místa na servru, vždy v diskuzi takovéhoto charakteru schází objektivita většiny uživatelů. Pro mne jsou objektivní příspěvky RSteina, který dle mého názoru tyto 2 programy opravdu zná.
    Omlouvám se za můj osobní názor, protože je OT, ale je silvestr, tak mne to snad odpustíte.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zeby konecne konkurence....
    Za necely tyden provozu Dynavixu 1.4 krom lapalii, na ktere jsem si zvykl (nebot jak znamo, clovek si zvykne i na sibenici), tedy konkretne ze me Dynavix trvale odmita nanavigovat na moji domaci adresu, kterou jinak najde a zobrazi O.K. musim rici, ze stabilita, rychlost a kvalita navigace Dynavixu uz zacina byt...at to zase neprezenu, proste konkurenceschopna TomTomovi.
    Vcera jsem zupgradoval na 1.5 CR+prujezdni mapy Evropy a...neodolal jsem investici 2000 Kc do upgradu na full Europe maps, uz se tesim, az dorazi.

Dynavix zacina ...dozravat, coz je opravdu jen a jen dobre, predpokladam, ze Telematix uz ma v rukavu lokalizace do evropskych jazyku a konektory na prislusna on-line dopravni zpravodajstvi k expanzi na trhy, ktere urcite prostor pro expanzi poskytuji.

Jen par postrehu, i kdyz samozrejme vim, ze ridic na navigaci ma koukat co nejmene a hlavne poslouchat
    Ikonek moznosti nastaveni je na strankach menu zbytecne moc a tudiz vychazeji male, totez se tyka i velikosti stavovych radku a ikonek a informaci v nich, urcite by neskodila moznost volby aspon dvou velikosti, podobne jako tomu jiz je u situacniho nakresu krizovatek.
    Dale jsem zvedav, zda po instalaci upgradu bude ci nebude nutne prepinat mezi mapovymi soubory, pokud by se nemuselo (dnesni pametove karty uz nabizeji dostatecnou kapacitu za rozumnou cenu), bylo by to dalsi obrovske plus Dynavixu. Takze, dejme se prekvapit A drzme palce Telematixu i sobe jakozto uzivatelum

P.S. kdyby jeste existovala moznost logovani skutecne projete trasy a jeji analyzy ohledne prumerne rychlosti, delky, casu, mozna i vyskoveho profilu eventualne i s moznosti zaznamenavat a spocitat prumernou spotrebu podle poctu a mnozstvi zastavek na tankovani, tak uz bych toho asi po jednom programu chtel privela, co?

Takze, zpatky topicu diskuze. Srovnani TomToma a Dynavixe - zacinaji byt srovnatelne. Jeste tak nejake ty externi utilitky k vlastni customizaci a fandovska obec Dynavixu urcite zacne dost zavratne narustat.

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dynavix 7
    Od pepee_ce4you v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 202
    Poslední příspěvek: 14-11-2007, 06:32
  2. Dynavix 1.6
    Od kopacek v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 261
    Poslední příspěvek: 24-03-2007, 22:16
  3. MDA III + Dynavix 1.6 -