Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunguje reproduktor

rk9 (78)|3.12.2005 17:29
Zdravim, od vcerejsiho vecera mi prestal fungovat reproduktor :-( nevite jestli to jde nejak opravit nebo to mam radeji zaslat do servisu? Zvuk mohu poslouchat jen pres sluchatka. Loox je stale v zaruce. Ale nechci se s nim loucit na x dnu
ms.nomi (117)|3.12.2005 19:42
[QUOTE="rk9"]Zdravim, od vcerejsiho vecera mi prestal fungovat reproduktor :-( nevite jestli to jde nejak opravit nebo to mam radeji zaslat do servisu? Zvuk mohu poslouchat jen pres sluchatka. Loox je stale v zaruce. Ale nechci se s nim loucit na x dnu[/QUOTE]


Kdysi jsem mel podobny problem na Ipaq.
Bylo to tim ze kontakt, ktery odpoji repro pri zasunuti sluchatek se nevracel.
tenkrat pomohlo opatrne kontakt "prihnout" a bylo po problemu.
Jesli na looxu nemas plomby a mas trochu sikovne ruce tak to zkus.
Jinak bych doporucil servis.
rk9 (78)|4.12.2005 14:19
Ja si myslel ze to bude tim...Myslel jsem si ze tam musi byt nejaky mikrospinac co to prepne, ale nevedel jsem jiste. Pred tim jsem do toho odvoru sparal paratkem, ale vysledek nula. A po tom co jsi napsal jsem to vyzkousel dratkem a to tim stylem se jsem v otvoru sudlil a sudlil (opatrne) no a hle uz to jede :))
Ale na druhou stranu zjistuji, ze kdyz tam strcim opet sluchatka a zas je vytahnu, tak problem je zpet. Nechci do nej lezt, ale asi budu muset pokud ho neposlu do servisu. Navic nemam sroubovaky torxy abych to odsrouboval.

A jeste jedna OT: kdyz vyndam baterku, neprijdu o obsah RAM, podle mne ano, tedy pokud to nejde udelat tak, ze jej necham pripojeny k nabijecce a vytahnu baterii?
oltcit (1098)|8.12.2005 01:07
Tak isto :mad: naoniec som ho rozobral,vycistil,prefukal a pskladal a repracik hra ;) plomby nie su,treba Torx6 a stihnut to do polhodky,zakial drzi data zalozna baterka,pripadne to potom obnovit zo zalohy.
Foto je mizerne/N6230/

rk9 (78)|8.12.2005 10:48
Super foto, alespon vidim jak to vypada zevnitr :)) A je videt, ze nic sloziteho, takze by to melo jit v pohodicce slozit zpet.
No zatim repracek funguje, tak to necham tak a kdyz se to pokazi tak jej rozeberu.