Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace: MPx220 + Loox720

Vojtěch Barták (180)|2.12.2005 18:31
Mám takový skromný dotaz. Vzhledem ke snížené ceně tohoto telefonu a potřebě již vyměnit mojí tři roky starou SET68i chci jít do toho. Jenže... nevím, jak to bude se synchronizací. Nikdy jsem dvě PDA synchronizovat na jednom počítači nezkoušel, tak bych potřeboval poradit, nerad bych, aby koupě stroskotala na něčem takovém. :evil:
Zdenek Malinsky (9781)|2.12.2005 19:14
Říká ti něco výraz partnership? ;)

Jde synchronizovat jedno zařízení na 2 (více) PC, stejně jako 2 (více) PDA na jednom PC. Ověřeno, vyzkoušeno (Dell Axim X50v a iPAQ 4150) po dobu asi 3 měsíců - no problem.
Kavy (374)|2.12.2005 21:32
Asi moc neporadím,ale jen tak..
Měl jsem MDA1.V PC nainstalován ActiveSync(dále AS).Pak jsem si koupil MPX200.A řekl jsem si,at Bill ukáže co umí:) Vrazil jsem do PC USB kabel od MPX,hned vedle kabelu od kolíbky pro MDA1.Pak jsem připojil MPX a světe div se,rozjela se normální synchronizace AS.
Myslel jsem,že MPX bude chtít program AS nainstalovat zvlášt,jiný,ale AS je pro oba přístroje stejný:)
Jediné ,co jsem zapoměl vyzkoušet,bylo mít oba přístroje připojený k PC najednou.Ale podle mě by se otevřelo jen další okénko AS.
Zdenek Malinsky (9781)|2.12.2005 22:12
Zároveň to bohužel nejde. Musíš postupně, ale to snad nevadí - ta minutka nikoho nezabije.
Vojtěch Barták (180)|3.12.2005 08:39
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Říká ti něco výraz partnership? ;) [/QUOTE]

Ale jo, říká...:D Jen že jsem se s tímhle problémem ještě nesetkal, a 220ka je suprovej mobil... (pardon, smartphone, abych tu někoho neurazil...;) ) a nerad bych, aby mi koupi překazila takováhle prkotina - jako třeba AS. S tím že to asi nepůjde naráz jsem počítal a pravda - minuta navíc nikoho nezabje.