Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Vymena baterie v Asus A620

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Ahoj, zajimalo by me, jestli to, ze Asus A620 nema vymenitelnou baterii, znamena, ze ji neni mozno nikdy vymenit, treba i ve specializovanem servisu.

Dik.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ale ne, to právě znamená, že si přistroj musíte dát do servisu, kde vám baterii vymění (teoreticky můžete sám, ale není to nejšťastnější řešení )

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Tak to je dobra zprava. Jinak neznate nejakz takovy servis, popripade nemate poneti o tom kolik to alespon radove muze stat?

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

To by veru aj mňa zaujímalo. Akosi rýchlo mi klesla kapacita batérie.

xsi xsi je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Zkuste se kouknot na www.sil.cz a zeptat se někoho. Dělaj servisní opravy Asus PDA.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Výměny baterií dělá také firma Avacon www.avacon.cz poslal jsem ji mail a zpátky mi napsali, že cena se pohybuje od 1200 do 1500Kč podle typu článku ať se stavím v servisním středisku ve Zborovské ulici. Tam mi prý technici řeknou přesný typ článku, který do Asuse pasuje.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Na www.sil.cz som PDA nenasiel, iba netobooky. www.avacon.cz mi nenaslo vobec. Nieco na Slovensku nepoznate?

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

To bude tim, ze to je www.avacom.cz.

Spiderrr_ce4you
    Guest

Baterii na A620BT jsem si koupil přes eBay is dopravou za 500 Kč a sám vyměnil. Byl to trochu oříšek, ale záruku už stejně nemám, tak co. Po vlasnoruční výměně je zatím vše v pořádku.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

ahoj, kde se dá v dnesní době sehnat nový akumulátor na tetno model? jakou má mít vlastně reálnou výdrž?

mohl bys prosim popsat jak probehla vymena baterie? zkouvna se koukam ppo nove baterce... Díky moc

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Taky by me to zajimalo ... nevi nekdo kde se da dnes sehnat nova baterie?

Dik.

Podobná témata

1. ACER n35 vyměna baterie
    Od david0101 v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-07-2008, 11:49
  2. výměna baterie
    Od Gándhí_oldd v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-07-2005, 07:32
  3. Vyměna baterie u Ipaq 3870
    Od lck77 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq