Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: POCKET LOOX 720-prasklý display:(

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Tak sem si koupil pred dvema tydny LOOX 720 a dnes mi praskl display: : : nevite kde bych ho mohl nechat opravit??nekde výhodne( a nebo neni jine reseni jak ho nechat vymenit levne?

dekuji za opdoved.EwErR
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

:? :sarcastic: :? :dead: :?:

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

A JAK SA TI PODARILO PRASKNUT DISPLEJ za 2 tyzdne???

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Podařilo se mi sehnat 2 ks LOOXe na náhradní díly, jeden má prasklý display a druhý byl v podstatě utopený ( zmokl v kapse). Dal by se sehnat nějaký návod, jak je rozebrat a na co být opatrný atd. při rozebírání? Koukal jsem na fórum Looxe, ale tady jsem nic neviděl. Nezahlídl někdo něco na jiném webu? Pokud možno v cz jazyce? Díky za pomoc

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od markjag
    A JAK SA TI PODARILO PRASKNUT DISPLEJ za 2 tyzdne???
    rozsedl sem ho:?

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od HELEKAL PETR
    Podařilo se mi sehnat 2 ks LOOXe na náhradní díly, jeden má prasklý display a druhý byl v podstatě utopený ( zmokl v kapse). Dal by se sehnat nějaký návod, jak je rozebrat a na co být opatrný atd. při rozebírání? Koukal jsem na fórum Looxe, ale tady jsem nic neviděl. Nezahlídl někdo něco na jiném webu? Pokud možno v cz jazyce? Díky za pomoc
    neprodal bys display??

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

NE E neprodám, je mi to líto, ale ne. ale doporučuji sledovat inzeráty či aukce, například aukro.cz, ikup.cz či abum.cz. U všech je bezplatná registrace. Podařilo se mi je nalézt na aukru, občas se tam pda s poškozením vyskytují, ale chce to opravdu trochu štěstí, při tý smůle jakou bezesporu prasklý display je. Jinak rozebrání LOOXe není zase tak složité. Je to otázka 4 šroubků s TORX hlavou -šroubováčky pro hodináře za cca 50 Kč - a vevnitř jsou ještě dva šroubky křížové. Jinak je to všechno na zacvakování plastů a hlavně si říkat, opatrně je to jenom plast!!! Jinak Ewere, jestli budeš chtít vyměnit display můžeme se někde podívat po náhradním a popřípadě jej i vyměnit, je to otázka cca 2 hodin co jsem jej poprvé rozdělával, pak už to šlo rychleji a bez problémů. Akorát Ti na něj nedám záruku protože nejsem firma zabývající se opravami PDA

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od HELEKAL PETR
    ..jestli budeš chtít vyměnit display můžeme se někde podívat po náhradním a popřípadě jej i vyměnit, je to otázka cca 2 hodin co jsem jej poprvé rozdělával, pak už to šlo rychleji a bez problémů. Akorát Ti na něj nedám záruku protože nejsem firma zabývající se opravami PDA..
    to by bylo fine..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Zkuste prosím zadat pár inzerátů do internetových bazarů, že hledáte looxe s funkčním displayem nebo i samotný display, nejlíp do sbazar.cz či jiných podobných bazarů připojených k internetovým vyhledávačům, snad to pomůže. Zatím hledám i na polských aukcích ale zatím nic nového

Podobná témata

1. HTC HD II prasklý display
    Od jack32 v sekci HD2
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-06-2011, 13:51
  2. Pocket Loox N560 - prasklý display
    Od Apfik v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-09-2007, 20:12
  3. PRASKLÝ DISPLAY n35
    Od asso5 v sekci Acer