Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: Problémy s BT-339

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Asi dva mesiace mám BT-339 a od začiatku bol problem aby sa rozbehla. Kým chitila signál tak to trvalo 2-5 min.Potom pracuje spolahlivo . Teraz asi 2 týždne ked ju zapnem tak sa rozsvieti len modrá dióda a na PDA ukazuje ze nie je pripojená GPS . Ked s ňou zatrasiem tak rozsvieti sa aj zelená dióda ale kým chití signál tak to tvá asi 10-20 min a to ju musím párkrát vypnúoť a zapnúť. Neviete kde moze byť problém. Ked chití spojenientak ide spolahlivo nikolko hodín len je problém nakopnúť ju.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Mel jsem podobny problem, jen mi to 339 dělala hned od začátku. Vyřešil jsem to výměnou u prodejce a ted pohoda. Než ale došlo k výměně, nebly zrovna už na skladě, vypodložil jsem baterku aby byla co nejvíc namačkaná na kontaktech a docela o dost se to zlepšilo. Ale i tak občas jsem sní zuřivě klepal než naskočila...Doporučuji každopádně výměnu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Milan Hubka
    .... jsem sní zuřivě klepal než naskočila...
    No to bych te jako prodejce pekne hnal.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Klepal bylo myšleno to, že jsem ji držel v ruce a mával sníops: . Byl to ten jediný způsob jak ji donutit aby naskočila....

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Uvažuji o koupi BT GPS k mojemu Dataphone II. Někde jsem slyšel, že bývá problém projit Dataphone II s BT GPS. Můžete mi poradit, co je na tom pravdy?

Při pročítání příspěvků jsem usoudil, že nejlepší BT GPS je i-Tec GPS BT-339. Máte někdo zkušenosti s propojením této GPS s Dataphone II. Nebo mám raději zvolit jinou BT GPS?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jak s MDA II nevim, mam MDA III, ktera ale pouziva stejny BT Stack jako MDA II a v kombinaci s i-Tec 339 GPS nepozoruju jediny problem.
    GPSka startuje a synchronizuje excelentne jak vidi jenom kousek nebe, teply start je prakticky okamzity, vsechny vyzkouseny programy, ktere jakymkoli zpusobem umeji s GPS komunikovat se s ni bez problemu dorozumely...ja bych asi v soucasne dobe jinou BT GPS za penize, za ktere se da sehnat, s cistym svedomim ani nedoporucil....

Nováček
    Registrace
    May 2006

2 peak: mám DPII a Nemerixe, bez jediného problému se spojením

2 Surgical: no MDAIII má widcomm BT stack a MDAII má stack od MS, ty nejsou stejné (pokud nepočítáš možnost otrocky nahrát do MDAII stack od widcommu)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ja se tu zkusim rozepsat o mem "problemu" s iTec 339:

Nebyl by k dispozici nahodou "changelog" firmwaru ? Mam iTec 339 s firmwarem 3.1.1 a zda se me o dost pomalejsi nez 3.0.2. Coz jsem poznal hlavne v programu VITO u geocachingu pri dohledavani - sipka se doslova prekresluje stupen po stupni. Myslel jsem, ze to bude tim, ze program neni delan na VGA rozliseni a tak jsem upravil i registry (dle navodu tady na foru) a nic, je to porad stejne. Ma nekdo podobne zkusenosti ?

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Surgical: díky

JanHavlicek:
    2 peak: mám DPII a Nemerixe, bez jediného problému se spojením
    Díky. A používás k připojení stack od MS? Podle Tvojeho podpisu jsem si všiml, že máš WM5. Já to nepřeflešoval a mám standardní systém.

Ještě dotaz k BT-339:
    - lze v něm vyměnit baterku, je s něčím kompatibilní?
    - má problémy při rychlosti nižší než 4 km/h?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

a neni lepsi navilock 338 ? vsude dava itecu na prdel...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

A v cem by ji mela davat na prdel? Jsou to totozne GPSky...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Ganja
    a neni lepsi navilock 338 ? vsude dava itecu na prdel...
    A kde vsude? Staci jeden dva odkazy. Zajima me to hlavne proto, ze vnitrek je naprosto totoznej.

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Chtěl bych se zeptat, ještě než BT-339 koupim, zda má tato GPS vyměnitelnou baterii. Díky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ano, ma... Takovy kvadricek o kapacite 1700mAh...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

ono navilock je prej lepsi hlavne kvuli vydrzi .. ale nevim ... mam i-tec bt339 .. uz slape paradne spolecne s MDAc .. a co se tyce baterky..to neni ta z nokiasuxx,ze jo? musi se koupit special nahradni za 400 mam dojem...?

jinak signal fakt spica..v budovach no problem .. tech 20 satelitu je pecka.. chodil jsem s tim a ikdyz jsem mel treba 4 tak odchylka +- 1m .. krasa..spokojenost..

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. problemy?
    Od supermario_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-08-2007, 19:54
  2. Asus MyPal 636 - problémy a jen problémy (wifi, karta....)
    Od Jan Kolbaba v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 27-08-2006, 07:18
  3. Problemy s sms
    Od lukash v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-11-2005, 07:01
  4. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-04-2005, 11:13