Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prvních 60 minut se Sunnysoft InterWrite 9.0 (exkluzivní preview)

Crusader_ce4you (624)|22.11.2005 06:45
Mohu potvrdit, že tento jev se opakuje i s IW 9.0.
Pavlucha (1496)|22.11.2005 09:47
Já už to, bohužel, mohu potvrdit taky. :((
Kohout41 (20)|22.11.2005 09:58
Vytuhnuti klavesnice
to Pavlucha

Cau... Mohl bys prosim te upresnit, co mas v zarizeni nainstalovano?? Uz vyjednavam se SunnySoftem, treba bych jim jeste mohl neco upresnit :) Patrne jsem jediny, kdo to umi nasimulovat se 100% jistotou, a to pri aktivni zakazkove aplikaci psane v.NETu a s nainstalovanym .NET CF SP3... Bavil jsem se i s jednim uzivatelem, ten ma taky .NET CF nainstalovano... Jiny to zase nema :) Takze patram cim to muze byt, protoze to je pro me docela pruser...

Diky za odpoved

kohout41@seznam.cz
zidane_ce4you (244)|22.11.2005 10:11
Dobrý den,
děkuji za Vaše reakce k problému s klávesnicí, jak jsem informoval telefonicky kolegu "kohouta" tak jsme stále na nic nepřišli, opravdu jsme "prolezli" kód a problém nenašli. Snažíme se problém nasimulovat tzn. najít aplikaci, součinnost, akci, ...cokoliv při čemž daný jev nastane, věřte, že se nám do ruky dostane na testování spousta "železa", ale zatím se nám to nasimulovat nedaří. Někteří z Vás popisují výskyt jevu při jednoduchém "přepínání klávesnice", ale třeba konkrétně já můžu přepínat klávesnice od rána do večera, ale problém se nevyskytne.
Potřebujeme to opakovaně nasimulovat, potom můžeme "odposlechnout", co se děje na pozadí systému a následnou selekcí určit možnou příčinu. V této fázi hledáme jakousi jehlu v kupce sena, když to tak přiblížím.
Chci Vás poprosit, abyste reakce k tomuto problému směřovali z důvodu přehlednosti do konkrétního vlákna přímo sem: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=10376
Děkuji