Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 37 z 37

Téma: Demoverze Dynavixu na Typhoon MyGuide 7000XL

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Myslim si, ze ochrana je provedena velice dobre.
    Demo verze 3M neni samostatne legalne prodejna. Lze ji poridit s PDA. Treba prave Typoon ci Yakumo, coz nejsou "megadrahe" PDA.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Skoda ze dle zakona vyrobce neruci za funkci - to by totiz 99% prodejcu neprodalo vubec nic. Osobne si myslim, ze navigace do auta je odvetvi, kdy vyrobce musi dodavat 100% kvalitu naprosto bez vyjimky a stat si za svym produktem. I jedina chyba v software znamena, ze je dotycna firma bez zakazniku a tim padem zbankrotuje (nehlede na uhradu skody).

On ten vyrobcem zverejneny (a overeny) seznam zarizeni, se kterymi je produkt 100% kompatibilni (a vyrobce za to musi rucit) neni k zahozeni. A kdyz to nepujde - tak tady mas vyrobce zpatky 1000 kusu, a tyden na opravu. Jinak nazdar.

EDIT by MODERATOR

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Myslim si na druhou stranu ze to je dobra strategie... nedat demo jen tak, jak jsm psal tak zatim nikde Dynavix "free" nesezenes, neb jeste nikdo nehacknul jejich SN, coz se neda rict o konkurenci a to jak ceske tak zapadni (sezens vse od SM, Pocket Kim az po TT5), kde sezenes cokoliv. Takze oni si touto metodou vice hlidaji aby se to nezneuzilo. Navic mi to neprijde ze by to nebylo fer, protoze si kupujes PDA a ne demo Dynavixu ktery tam mas zadara navic a jeste k tomu 500kc slevu na plnou verzi.
    Jinak za hrisny prachy si to muzes vyzkouset v sunnysoftu nebo pujcit.... ale fakt je to na muj vkus u nich drahy :

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Text zmenen. Administrator. Viz pravidla fora.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Zdravím,
    zkoušel jsem mimo Dynavix asi všechny navigační softy, ale ke všem jsem měl výhrady, ve zkratce TomTom má na Moravě houby a ne mapu a PocketKim je na mojem PDA poměrně nestabilní, při výpočtu trasy (při neplánované odbočce) ujedu 5 km, než něco vypotí... Pro mne nepoužitelné
    Proto bych si rád vyzkoušel Dynavix, nevěřím číslům jako 99% pokrytí, to tvrdil i TomTom... Zapůjčení PDA od Sunnysoftu je fakt děsně drahé a jinou možnost neznám. Možná si tím Dynavix ubírá potencionálních zákazníků. Kupovat SW aniž vím, co umí, to opravdu není pro mne.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Pokud ma TomTom na M orave houby, tak mas fakticky starou mapu, protoze na verzi 632 Moravu mas

Ad Dynavix:

Udelat update jen pro aktivovany a registrovany soft pres tu aktualizacni aplikaci je jedna z cest, ktera pomerne ztezuje vytvoreni ...eee...."verze zadarmo"

Pro jeji vytvoreni je totiz celkem casto potreba funkcni produkt, a to si kazdy rozmysli kupovat jen k tomuhle ucelu. Je videt, jak dopadla konkurence - vsecko volne ke stazeni, tudiz kazdy kdo si chtel hrat dostal sanci. Nicmene bych doporucoval nejake delsi video (tak 2 h) z funkce, a pokud mozno aby tam byl jen Dynavix a ne nekolik navzajem se prekrikujicich systemu a lidi

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

OK, beru zpět, včera mi tu na foru ukázali novou mapu a musel jsem uznat že jsem měl špatné informace....

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Zamrzlý Typhoon Myguide 5500xl (jinak také MyPal A620)
    Od Leon1464_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-03-2009, 07:31
  2. HTC TC InterWrite 9.5 "Demoverze vypšela"
    Od VictorC v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 26-07-2008, 10:08
  3. Existuje teda ta demoverze nebo ne??
    Od tommysoft_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 12-07-2006, 09:48
  4. Pomoc s Typhoon 7000xl
    Od majo696 v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-03-2006, 19:23