Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Zkusenosti z kradeze

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Ahoj, mozna by nebylo od veci napsat clanek na tema "prisel jsem o zarizeni, co mam delat? Minuly tyden se mi to totiz stalo, skoda na veskerem ukradenem zarizeni tak 100k a jeste ted se potykam s administrativnim simlem.
    1) Policie ma povinnost zapsat seriova cisla - nikdo se me nezeptal ani na model a tak jsem dodatecne musel vse hlasit z vlastni iniciativy.
    2) Je vhodne oznamit ukradena seriova cisla do mezinarodnich databazi vyrobcu kvuli servisu?
    U Dellu (notebook) to bylo tak, ze jsem zavolal na prvni oficialni servis a tam to zaevidovali.
    U HP (hx4700) nezaevidovali nic, jen mi rekli, at to poslu pisemne spolu s protokolem z policie (ten mi policie nevydala a snad ho dostanu v pondeli - tyden po kradezi) a spolu s kupnim dokladem.

Priznam se, ze kdybych predtim cetl nejaky clanek presne specifikujici co mam kde hlasit a na cem mam trvat aby bylo v protokolu, docela by mi to pomohlo.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak to je neprijemny, soucitim s tebou.
    Neporadim ti, ale jen jestli muzes prozradit, jakym zpusobem ti to ukradli? Vykradli auto/byt?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Klasika, auto. Nejak jsem si myslel, ze nosit brasnu s notebookem s sebou kdyz zpet nesu behem par minut 2 monitory je zbytecnost.

Podobná témata

1. SirfTech - zkusenosti
    Od S474N v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 16-04-2007, 17:52
  2. Acer n35 zkusenosti
    Od endy_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 90
    Poslední příspěvek: 05-04-2007, 13:26
  3. Zkusenosti Mio 169
    Od Mr.Neo v sekci Mio