Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: jak rozlišit stejne 2sim na ploše u MDA compakt

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

pořídil jsem si čipsimkartu 2 in 1 (podobné jako dvouslot na simkarty)a mám stejného operátora,přewpínám pomocí leteckého módu.
    Jak je mohu viditelně odlišit. Dá se v mobilu nastavit stálé zobrazování aktuálního telefoního čísla?Nebo jiný způsob ze kterého bude jasné která karta je aktivní?Vláďa
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Jinak musím potvrdit,že adaptér je super a maká bez nejmenší chyby,bez složitého klonování o velikosti jedné simkarty.Doporučuji všem.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Nevim jak to bude u MDA, ale ja to na Nokii taky resil. Napadla me jen takova mala vec - na pohotovostni klavesu jsem si dal "hlasovou schranku". Cislo hlasovky je ulozeno v simce, takze do prvni sim jsem ulozil cislo 001 a do druhe 002. Pak mi uz v pohotovostnim stavu telefonu staci stisknout onu klavesu a zobrazi se mi ono cislo hlasovky. Asi jsem ti moc nepomohl...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

A kde to roste?

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Tady to roste: http://www.stumobil.cz/zarizenihtml/2in1sim.php

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Ostříhat SIMku to je soda.:no:

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Zase takové drama to není, protože lze využít klasického obchodu a tam mají vždy kleště.Součástí balení je samolepící šablonka která ti pomůže se trefit přesně tam kde je třeba.Kolega užil nůžky na nehty - rovné a super.Vše bylo hotovo za 3minuty!!Mé zkušenosti po měsíci jsou na 1.Stejně ale pořád řeším jak zobrazovat aktivní číslo na mda prográmkem za méně peněz.Vláďa

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak jsem si ten adapter poridil a nejak nechapu instalaci, resp. myslim ze mi este neco chybi. Mam ten plechovej SIM hajzlik s chipem, dva plasty s dirou a sablony na strihani. Nejak mi neni jasny, v cem ty ostrizeny simky budou drzet. V tom navodu u toho je neco o "double card holderu", do kteryho se pak zasuine ten plech.
    Muzete mi to nejak objasnit? Koupil jsem ten z STUMobil..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Saman
    Nejak mi neni jasny, v cem ty ostrizeny simky budou drzet.
    Osobně používám jiný adaptér, ale z obrázku je zcela jasné, že musíš Svoje dvě SIMky ostříhat ( ořezat ) tak, aby se Ti vešli do toho adaptéru. A ten adaptér pak vložíš na místo SIMKy Svého přístroje.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, z obrazku to patrny je ze skutecnosti moc ne..Tam totiz neni zadna aretace pro ty orezany SIM.. Nemaj na tom jak drzet..

EDIT: Rozhodne to nevypada jako tohle, to by mi bylo jasny..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak nic, vono staci stahnout ten plech z toho adapteru.. Je to asi novejsi typ..

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Trošku OT
    Chápu, že má někdo 2 SIM karty - jednu třeba na levné SMS (Oskar) a druhou na volání. Ale 2 SIM od stejného operátora??

ZRH ZRH je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

To jsme my, pracující lid. Mám jedno číslo soukromé a jedno firemní, a jsem líný nosit dva telefony. Firemní věci vyřizuji přes služební číslo a soukromé - proč by měl vědět šéf (z výpisu), s kým si povídám? No a příchozí hovory mi chodí na jeden přístroj.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Už dlouho uvažuji o pořízení. Ale stále mě trápí SIMToolkit, slyšel jsem, že poté nefunguje. Je to stále tak nebo má někdo jinou zkušenost?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Bud
    Už dlouho uvažuji o pořízení. Ale stále mě trápí SIMToolkit, slyšel jsem, že poté nefunguje. Je to stále tak nebo má někdo jinou zkušenost?
    Mám tento adaptér volný, nevyužívám ho. Nabízím za 333,- peněz. V případě zájmu odpověď přes SZ. (L)

Podobná témata

1. 2sim alias rozlišení operátorů nebo čísel
    Od vlhana v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-03-2008, 20:04
  2. SD karty s usb pro MDA Compakt
    Od vlhana v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 11-01-2007, 21:38
  3. SD 1GB a více do MDA Compakt
    Od vlhana v sekci Zbývající PPC