Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 27

Téma: Pocket Informant 2005 R3

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Tak tu mame new PI 2005 verze R3. Bohuzel česká lokalizace tam nebyla stale pridana:? Testoval jste uz nekdo?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zkoušel jste někdo? Nevíte jaký je rozdíl mezi American English Pocket Informant a International English Pocket Informant? Kterou používáte, když není CZ? Že by polskou nebo maďarskou verzi?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

:yes: link
    Dnes sa do toho pustim. Podla toho co som cital, nas caka niekolko prijemnych zmien hlavne v oblasti kontaktov..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    ..jaký je rozdíl mezi American English Pocket Informant a International English Pocket Informant? Kterou používáte, když není CZ? Že by polskou nebo maďarskou verzi?
    Rozdiel je myslim minimalny v par výrazoch v "settings", ale ved ako by tobo ak by kazdy z nich nemal na stranke svoju zastavocku?!
    Ja pouzivam International English, kedze sa WebIs neobtazoval so slovenkou mutaciou..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Změn a oprav je tolik, že při jejich procházení jsem nabyl dojmu, jak to mohlo vůbec ještě chodit.
    Co mě zaujalo hned, byla nová možnost to konečně nainstalovat mimo hlavní paměť (do LOOX Store). Provoz je ale velmi výrazně pomalejší.
    O synchronizaci linků (vazeb mezi kontakty např.) pořád nic. Má to být ale údajně ActivSyncem.
    Konec nastal, když jsem zjistil, že se neotvírá menu Extra u kontaktů. GSM volání, export do mobilů. posílání SMS, vytáčení přes BT - nic.
    Už tam mám zase původní verzi. Počkáme na další variantu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Co mě zaujalo hned, byla nová možnost to konečně nainstalovat mimo hlavní paměť (do LOOX Store). Provoz je ale velmi výrazně pomalejší.
    Tobe to s R2 nechodi? Ja, co jsem to zkousel, instalace do ROMky probehla vzdycky OK a pak to i OK chodilo...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    ..neotvírá menu Extra u kontaktů. GSM volání, export do mobilů. posílání SMS, vytáčení přes BT - nic
    Prosím?! :O Bez toho extra je mi PI na nic.. :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

No asi ti nezbejva nez dat zase puvodni verzi jak nas to udelalo asi vetsina:?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

PI na LOOXi 720 ve všech verzích chodil a chodí. A to nyní i u nové verze a instalované do LOOX Store (viz výše). Doporučovaným předpokladem bezpečného provozu byla zatím vždy instalace do vnitřní paměti, ne na paměťovou kartu nebo jinam. Hodně času s úsporou paměti a přemístěním některých částí PI mimo vnitřní paměť strávil expert na PDA systémy Menneysis (viz např. Firstloox.org). Jestli bylo možné instalovat do LOOX Store i u předchozích verzí, teď už neposoudím. Snížení rychlosti je ale tak markantní, že ta úspora vnitřní paměti (zejména u LOOXe 720) nehraje roli a implicitní instalace je tu pořád na místě.
    Pokusil jsem se zjistit, zda nebude rozdíl při instalaci nové verze pomocí CAB.
    Byl jediný. Původní Extra menu se u anglické instalace se jmenuje "Outlook Mobile Plugins" :!: , i když jde o ARM.cab pro WM2002/2003 (nikoliv pro WM5). U Internatinal anglické verze instalace je to jako předtím "Extra". Nechodí to u obou.
    Bluetooth jsem s novou verzí nerozchodil. Zato Beam a Infrared se s mobilem spojil (s Nokií 6021 ano, s T68i ne) a předal kontakt. Taky to trvalo. Ke komunikaci zatím nic víc.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Už je venku testovací 3.1, ale již mi stihla jednou spadnout

http://download.pocketinformant.com/FTF/Rev4/

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od DiGi
    Už je venku testovací 3.1, ale již mi stihla jednou spadnout

http://download.pocketinformant.com/FTF/Rev4/
    ... a EXTRA tam už funguje !!!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

A čeština stále nic.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Další beta už více opravené R3 (coby Rev4, ale představující se na PDA pořád jako Rev3) vypadá, že už bude konečně použitelná. Nejen s fungujícím Extra/Outlook Mobile Plugins, ale i pro už fungující týdenní a měsíční kalendář s lepším a rychlejším přístupem k denním detailům při větším množství událostí v jednom dni.

Po dni používání - poslední verze stále OK.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nevíte jak smazat staré schůzky v Pocket Informant? Nemohu to nikde najít. Staré, neboli kompletní úkoly smazat lze polozkou Delete All Completed Task, ještě bych potřeboval nějak mazat ty schůzky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

po instalaci se mi ztratili udalosti na today z pocketBreeze, z pocketInformantu je vsak vidim, netusite cim to je?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Problém s Pocket Informant 2005
    Od Neo Jedi v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 17-02-2006, 17:36
  2. Pocket Informant 2005 R4 v češtině
    Od Petr Hájek_ce4you v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 07-12-2005, 07:55
  3. Pocket Informant 2005 R2.1