Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nastavení ActiveSync přes WiFi

beecher (9270)|21.4.2006 09:56
To lubosh: No prave to nastaveni proxy (pokud ji nepouzivate), tam nesmi byt...
lubosh_ce4you (22)|21.4.2006 13:25
[QUOTE="beecher"]To lubosh: No prave to nastaveni proxy (pokud ji nepouzivate), tam nesmi byt...[/QUOTE]

Pouzivam, pripojenie z NB aj z PC mi ide v poriadku. NB ide aj cez WiFi. Tam by som problem nevidel.
beecher (9270)|21.4.2006 14:27
Muzete se pripojit z NB pres WiFi a dat sem vypis prikazu "ipconfig /all" spusteneho bez uvozovek v prikazove radce?
lubosh_ce4you (22)|22.4.2006 11:30
Tak uz sa mi IE pripojil.

Pravdepodobne by to ,malo byt tak ako to uz tu zaznelo od viacerych, ze pripojenie musi byt INTERNET. Problem bol v tom kde to nastavit.

Toto je asi klucovy bod aby sa IE obratil na WiFi
Dalsie nastavenia boli potrebne v konfiguracii sieti v mojom pripade WiFiHome (DHCP, proxy, port proxy)

Ak tomu dobre rozumiem MyISP by malo byt pre modemove pripojenie do Internetu.

Este stale mi vsak nejde posta chybove hlasenie je to iste ako bolo u IE
Cannot connect with current connection settings. To change your connction settings, tap settings

Nainstaloval som vxUtil a siet vyzera byt ok. ping ide ako na pop3 server tak na smtp. Idem s tym bojovat :-)

velka Vdaka vsetkym, ktori pomohli radou!
Osan (32)|10.11.2006 14:51
Tak podle tohohle výborného článku se mě podařilo zproviznit Activesync, ne už však internet. Připojení k internetu a ne k práci mám nastavené, IP adresu a dns bych měl mít taky dobře, nevím, jestli mám nastávené sdílení internetu v počítači, nevím, jak se to dělá :)
Jinak mám acer n50, připojení je ad hoc (mám v počítači wifi kartu), internet mám kabelový od karnevalu.
Osan (32)|10.11.2006 15:08
Ještě bych dodal, že v PDA mi prohlížeč hlásí "tuto stránku nelze zobrazit" a že přes kabel + ActiveSync jede internet v pořádku
tom-as_ce4you (0)|7.4.2008 18:12
[QUOTE="Osan"]Tak podle tohohle výborného článku se mě podařilo zproviznit Activesync, ne už však internet. Připojení k internetu a ne k práci mám nastavené, IP adresu a dns bych měl mít taky dobře, nevím, jestli mám nastávené sdílení internetu v počítači, nevím, jak se to dělá :)
Jinak mám acer n50, připojení je ad hoc (mám v počítači wifi kartu), internet mám kabelový od karnevalu.[/QUOTE]
UTFG, neboli proc se jankote nezeptate googla, kterej vam hned vyplivne nekolik desitek navodu i s obrazkama ;)

a dotaz je pritom uplne jednoduchej: nastaveni sdileni pripojeni