Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP iPAQ hx4700 Firmware Update pro ROM verze 1.10

PavelR. (2184)|29.9.2005 20:09
... pokud máte ve svém iPAQu hx4700 nainstalovánu poslední ROM 1.10, můžete si na stránkách HP stáhnout firmware update pro tuto ROM. Update obsahuje:

- Fixes issue where the handheld fails to reconnect with a WPA-TKIP encryption network.
- Fixes issue where the handheld is unable to connect with a WPA-PSK encryption network with Cisco access points.
- Fixes issue where "Turn on flight mode" option is not available under the Connectivity pop-up window.
- Fixes issue where the sound quality of a recording is not normal after an alarm event.
- Fixes issue where a third-party audio application stops responding.
Miloš Strouhal (3997)|29.9.2005 20:26
Předpokládám tedy že ten update na velkou baterku aby se korektně zobrazovala kapacita již netřeba instalovat? Zmizel i z jejich stránek.. Při instalaci má cab stejný název, ale jinou velikost..
PavelR. (2184)|29.9.2005 20:37
... určitě je součástí firmware updatu neboť u ROM 1.10 se píše:

PLEASE NOTE:
After this ROM update has been installed, it is also necessary to install the HP iPAQ hx4700 Pocket PC Series Firmware Update for ROM Version 1.10 to restore the extended battery capacity value to its original, setting. If the Firmware Update is not currently available for your language, please do not install this ROM update if you are using the extended battery.
Miloš Strouhal (3997)|29.9.2005 20:41
Takže po přeflešování celé ROM mi již stačí nainstalovat jen tento nový update na který jsi nám sem dal link a ten starý jež sloužil na tu opravu zobrazování kapacity baterie mohu vynechat? Mam v tom trochu zmatek.. Jsem dnes už moc unaven.. :) A hlavně mne zmátlo že to není napsáno ve "fixies" tohoto nového firmware updatu, že opravuje i tu baterku..
PavelR. (2184)|29.9.2005 20:46
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Takže po přeflešování celé ROM mi již stačí nainstalovat jen tento nový update na který jsi nám sem dal link a ten starý jež sloužil na tu opravu zobrazování kapacity baterie mohu vynechat? [/QUOTE]

... ano.
Miloš Strouhal (3997)|29.9.2005 20:50
Dík