www.svetmobilne.cz
>
>
>

Flight Control v létě přistane i na vašem Windows Phone zařízení

Flight Control v létě přistane i na vašem Windows Phone zařízení
, , aktualita
FlightControl, jedna z nejstahovanějších, nejprodávanějších a nejnávykovějších her pro iPhone, se již brzy objeví i ve verzi pro Windows Phone zařízení. Hra spadá do kategorie logických rychlíků s jednoduchým ovládáním a primitivním cílem - dovést na přistání co nejvíce letadel bez toho, aby se srazila.
K oblíbeným
reklama
Každému letadlu na obrazovce můžete prstem nakreslit přesnou trasu na přistání a pokud cesta vede až k dráze, letadlo změní barvu a máte ho z krku. Ale jednoduché to rozhodně není, z okrajů obrazovky přilétají v ďábelském tempu další a další letadla, stíhačky, hydroplány či helikoptéry a tak ve vzduchu brzy začne být těsno. Každý dopravní prostředek navíc letí jinou rychlostí a musí přistát pouze na konkrétním letišti či heliportu, takže není o dramatické okamžiky nouze.Vysoké oblibě hry přispívá i plynulé dávkování nových herních úrovní. Začalo se s jedním levelem, nyní jsou k dispocizi již 4. Každý level navíc představil nové typy letadel a nějakou specialitku - letadlová loď se například pomalu, ale vytrvale otáčí kolem své osy, takže musíte neustále měnit herní strategii. V australské buši zase čas od času přilétne letadlo s předem naplánovaou trasou, kterému musí všichni z cesty, má totiž absolutní přednost. A tak vám snaha o zápis do knihy rekordů dá pořádně zabrat.V novějších verzích hry je navíc k dispozici i multiplayer, kdy si s protihráčem "posíláte" letadla, která vám nepatří a snažíte se navést na přistání jen ta "vaše" letadla. Nebo online srovnání s ostatními hráči, to abyste moc nezpychli. Nezbývá než doufat, že hra bude k dispozici ve slíbeném letním termínu a za rozumnou cenu (cena za iPhone verzi je 99 amerických centů). Teď už jen FieldRunners a iPhone může jít do věčných lovišť... :)
reklama
Nejnovější články
Adata uvádí tenkou 10000mAh powerbanku T10000 Adata uvádí tenkou 10000mAh powerbanku T10000
Společnost Adata představila novou kompaktní powerbanku T10000. Jak už napovídá název, nabídne kapacitu 10000 mAh, a to vše při stylovém tenkém designu. Powerbanka má totiž tloušťku jen 15 mm.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem
Zatímco Porsche oznámilo, že se společností Boeing chce vyvíjet létající auta, koncernová automobilka Audi naopak učinila opačný krok a spolupráci s konkurenčním Airbusem ukončila. Projekt Pop.Up tak pro Audi nebude mít pokračování.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří
Google představil dlouho očekávané smartphony Pixel 4 a Pixel 4 XL. Ty dostávají odemykání výhradně rozpoznáním tváře, fotoaparát má pak i modul s teleobjektivem a zvýšil se i výkon nových telefonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji
Porsche nedávno představilo hodně drahý elektrický sedan Taycan Turbo a Turbo S. Nyní se představuje základní verze Taycan 4S, jejiž cena je výrazně nižší proti variantám Turbo, přitom půjde pořád o hodně výkonné auto.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené
Google chce zrakově postiženým usnadnit život a v aplikaci Mapy Google budou moci nyní aktivovat speciální hlasovou navigaci, která přinese detailnější informace pro pohyb v náročném prostředí.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala