www.svetmobilne.cz
>
>
>

Fitbit Inspire 2, Versa 3 a Sense: nové hodinky pomohou měřit stres

Fitbit Inspire 2, Versa 3 a Sense: nové hodinky pomohou měřit stres
, , aktualita
Fitbit představil trojici nových fitness trackerů a chytrých hodinek. Máme tu nový kompaktní Inspire 2, chytré hodinky Versa 3 a novou řadu Sense, která zvládá i měření stresu díky novému čipu EDA.
K oblíbeným
reklama
Společnost Fitbit přichází s novými wearables. Ty mají opět rozšířit nabídku funkcí a zajímavé budou zejména chytré hodinky Sense. Ty mají nový snímač EDA (Electrodermal Activity), novou aplikaci pro EKG i senzor měření teploty kůže. To vše má pomoci detekovat symptomy stresu a vyhodnocovat je na škále od 1 do 100. Proto se zde objevilo i více než 100 různých meditačních cvičení pro jeho zvládání. Hodinky dokáží detekovat nepravidelnosti srdečního tepu, vyhodnocovat klidový tep a další údaje pro varování před některými srdečními chorobami. K tomu slouží i aplikace PurePulse 2.0. Spolu s dalšími senzory se hodinky snaží i o detekci symptomů mnoha dalších nemocí včetně COVID-19.
 
Fitbit Sense
 
Máme zde zabudovanou GPS+Glonass, Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluettoth 5.0 NFC a samozřejmostí je u mnoho nejrůznějších režimů pro cvičení. K dispozici je hlasový asistent a podpora Fitbit Pay. Akumulátor Li-Pol má vydržet až na 6 dní používání. Z 10 na 80 % má být nabit do 40 minut a na jeden den používání má být nabit do 12 minut. Odolné jsou až do hloubky 50 metrů. Pokud jde o cenu, ta byla stanovena na 329,95 EUR.
 
Fitbit Versa 3
 
Hodinky Fitbit Versa 3 mají také GPS, PurePulse 2.0 nebo Active Zone Minutes pro monitorování a snazší dodržování stanovených cílů. Zabudován je asistent Amazon Alexa a podporovány jsou i hudební aplikace Beezer, Pandora nebo Spotify. I zde je magnetické nabíjení, 6denní výdrž a rychlé 12minutové nabíjení pro 1 den provozu. V režimech pro cvičení najdeme např. i řízené dýchání, krátká 2 nebo 5minutová cvičení. Cena činí 229,95 EUR.
 
Fitbit Inspire 2
 
Nakonec je tu ještě náramek Fitbit Inspire 2. Ten má vydržet po dobu 10 dní, přitom přináší kompaktní rozměry, 24/7 sledování srdečního tepu, přes 20 režimů cvičení, sledování menstruačního cyklu a až jeden rok bezplatného programu Fitbit Premium pro nové zákazníky (u Versa 3 jsou to 3 měsíce, u Sense pak 6 měsíců). Tento program nabízí hlubší analýzy dat, motivační hry a mnoho dalšího. Za tracker chce Fitbit 99,95 EUR.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový Apple iPad Pro dostává procesor M1, až 2TB úložiště a mini-LED Nový Apple iPad Pro dostává procesor M1, až 2TB úložiště a mini-LED
Apple představil novou generaci tabletů iPad Pro. Z již tak hodně svižných tabletů se staly ještě větší rychlíci díky procesoru Apple M1. Máme zde minimálně 8 GB RAM, USB 4 s podporou Thunderboltu a větší verze má i displej s mini-LED.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech
Ve Spojených státech se stala kuriózní nehoda vozu Tesla. Automobil neměl nikoho na sedadle řidiče a ve vysoké rychlosti to napálil do stromu. Tam se po nárazu vznítil a dva pasažéři vozu to nepřežili.
19.4.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD
Výrobní vada nemusí být vždy jen ke škodě. V případě telefonu Apple iPhone 11 Pro totiž paradoxně výrazně zvýšila cenu telefonu. Ten měl na zadní straně špatně umístěné logo nakousnutého jablka.
14.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko
Přemíra elektroniky a softwaru dokáže potrápit nejednoho majitele takového produktu. Elektromobily Ford Mustang Mach-E se tak mohou stát velkými těžítky kvůli softwarové chybě. Přestože je hlavní akumulátor nabitý, auto "nemá šťávu".
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře