www.svetmobilne.cz
>
>
>

Fitbit Inspire 2, Versa 3 a Sense: nové hodinky pomohou měřit stres

Fitbit Inspire 2, Versa 3 a Sense: nové hodinky pomohou měřit stres
, , aktualita
Fitbit představil trojici nových fitness trackerů a chytrých hodinek. Máme tu nový kompaktní Inspire 2, chytré hodinky Versa 3 a novou řadu Sense, která zvládá i měření stresu díky novému čipu EDA.
K oblíbeným
reklama
Společnost Fitbit přichází s novými wearables. Ty mají opět rozšířit nabídku funkcí a zajímavé budou zejména chytré hodinky Sense. Ty mají nový snímač EDA (Electrodermal Activity), novou aplikaci pro EKG i senzor měření teploty kůže. To vše má pomoci detekovat symptomy stresu a vyhodnocovat je na škále od 1 do 100. Proto se zde objevilo i více než 100 různých meditačních cvičení pro jeho zvládání. Hodinky dokáží detekovat nepravidelnosti srdečního tepu, vyhodnocovat klidový tep a další údaje pro varování před některými srdečními chorobami. K tomu slouží i aplikace PurePulse 2.0. Spolu s dalšími senzory se hodinky snaží i o detekci symptomů mnoha dalších nemocí včetně COVID-19.
 
Fitbit Sense
 
Máme zde zabudovanou GPS+Glonass, Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluettoth 5.0 NFC a samozřejmostí je u mnoho nejrůznějších režimů pro cvičení. K dispozici je hlasový asistent a podpora Fitbit Pay. Akumulátor Li-Pol má vydržet až na 6 dní používání. Z 10 na 80 % má být nabit do 40 minut a na jeden den používání má být nabit do 12 minut. Odolné jsou až do hloubky 50 metrů. Pokud jde o cenu, ta byla stanovena na 329,95 EUR.
 
Fitbit Versa 3
 
Hodinky Fitbit Versa 3 mají také GPS, PurePulse 2.0 nebo Active Zone Minutes pro monitorování a snazší dodržování stanovených cílů. Zabudován je asistent Amazon Alexa a podporovány jsou i hudební aplikace Beezer, Pandora nebo Spotify. I zde je magnetické nabíjení, 6denní výdrž a rychlé 12minutové nabíjení pro 1 den provozu. V režimech pro cvičení najdeme např. i řízené dýchání, krátká 2 nebo 5minutová cvičení. Cena činí 229,95 EUR.
 
Fitbit Inspire 2
 
Nakonec je tu ještě náramek Fitbit Inspire 2. Ten má vydržet po dobu 10 dní, přitom přináší kompaktní rozměry, 24/7 sledování srdečního tepu, přes 20 režimů cvičení, sledování menstruačního cyklu a až jeden rok bezplatného programu Fitbit Premium pro nové zákazníky (u Versa 3 jsou to 3 měsíce, u Sense pak 6 měsíců). Tento program nabízí hlubší analýzy dat, motivační hry a mnoho dalšího. Za tracker chce Fitbit 99,95 EUR.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení
Nový mobilní operační systém Apple iOS 14 zažil opravdu rychlý start. Za necelý týden se dostal na více než 25 % zařízení. Novinkou jsou např. widgety, které lze umístit mezi ikonky aplikací.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps
Společnost Sony nadále vyvíjí smartphony a své štěstí chce zkusit s novým modelem Xperia 5 II. Ten je zajímavý především tím, že jako první zvládá natáčení 4K videa při 120 fps. Máme zde i 120Hz displej.
20.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem
Automobilka Mercedes-Benz to zkouší nejen s akumulátorovými elektromobily, ale zkouší i ty vodíkové. Nyní představuje koncept vodíkového trucku GenH2, který bude vodík ukládat netradičně v kapalné formě.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+ Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+
Apple představil už 6. generaci svých chytrých hodinek Apple Watch. Nová varianta přináší především systém pro měření kyslíku v krvi a do některých zemí přijde i nové předplatné, služba Fitness+.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine
Další novinkou z dílen společnosti Apple je tablet iPad 8. generace. Ten dostává výkonnější hardware v podobě procesoru A12 Bionic. Ten obsahuje i Neural Engine. Zůstává 10,2" displej Retina a podpora pera Pencil 1. generace.
17.9.2020, aktualita, Milan Šurkala