www.svetmobilne.cz
>
>
>

Fitbit Charge 5: barevný displej AMOLED s možností Always-On

Fitbit Charge 5: barevný displej AMOLED s možností Always-On
, , aktualita
Fitbit představil další generaci svého oblíbeného chytrého náramku Charge 5. Novinka přináší barevný displej AMOLED, možnost funkce Always-On a další detektory jako např. senzor potu pro lepší vyhodnocení aktivity.
K oblíbeným
reklama
Nejpopulárnějším produktem společnosti Fitbit jsou chytré náramky Charge. Těch už firma prodala přes 40 milionů a jde o každý třetí produkt společnosti. Nyní přichází nová generace Charge 5. Máme zde nově barevný displej AMOLED, který nabídne funkci Always-On. V takovém případě je displej neustále zapnutý, což se ale projeví také na výdrži. Ta ve standardu činí 7 dní, nicméně s trvale zapnutým displejem klesne na dva. Displej má 1,04" úhlopříčku. Pokud jde o odolnost, měl by náramek vydržet ponor až do hloubky 50 metrů.
 
Fitbit Charge 5
 
Máme zde velkou spoustu senzorů, mezi které patří např. 3osý akcelerometr, GPS+Glonass, monitorování SpO2, teploměr, snímač světla a dokonce naměří i EKG a EDA (elektrodermální aktivitu). Dokáže tak změřit pocení, což pak slouží i k vyhodnocení stresu. Novinkou je funkce Daily Readiness, která vyhodnocuje variabilitu tepové frekvence, spánek i aktivitu, k dispozici je ale jen pro předplatitele služby Fitbit Premium (9,99 USD měsíčně, resp. 79,99 USD ročně), kterou k hodinkám dostanete na 6 měsíců zdarma. Tepová frekvence je při cvičení měřena každou sekundu, v klidovém stavu pak co 5 sekund. K dispozici je 20 režimů cvičení. Nechybí bezdrátová spojení Bluetooth a NFC pro Fitbit Pay. Počítat je nutné se zvýšenou cenou na 179,95 USD.
 
Fitbit Charge 5
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Další prototyp Tesly Cybertruck dostal obří stěrač Další prototyp Tesly Cybertruck dostal obří stěrač
Elektrický pickup Tesla Cybertruck se jen pomalu blíží k sériové výrobě. Ta už měla začít, ale budeme si muset počkat ještě rok. Prototyp vozu se ukázal na dráze a ukázal např. obří stěrač nebo povinná zrcátka.
13.12.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Tesla za letošek vyrobila v Číně už přes 413 tisíc vozů Tesla za letošek vyrobila v Číně už přes 413 tisíc vozů
Šanghajská továrna Tesly automobilce výrazně umožnila navýšit výrobní kapacitu a podle posledních zpráv za prvních 11 měsíců poslala do světa přes 413 vozů. A zdaleka nešlo jen o vozy pro Čínu.
12.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
Renault Zoe získal 0 hvězd v Euro NCAP i kvůli změně metodiky Renault Zoe získal 0 hvězd v Euro NCAP i kvůli změně metodiky
Elektromobil Renault Zoe si před 8 lety odnesl z testů Euro NCAP excelentní 5hvězdičkové hodnocení. Poslední test však vozu nepřinesl ani jednu hvězdičku. Změny na voze i metodice si vybraly svou daň.
10.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
Zkušenosti z testu policejní Tesly Model 3 v Británii jsou pozitivní Zkušenosti z testu policejní Tesly Model 3 v Británii jsou pozitivní
Policejní vozy Tesla dnes nejsou už ničím až tak výjimečným. V Británii vytvořila policejní variantu Modelu 3 přímo sama Tesla a nabídla ji zdejší policii k dlouhodobějšímu testování. Výsledky jsou poměrně pozitivní.
8.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
NIO rozšiřuje možnosti dočasného upgradu velikosti akumulátoru svých EV NIO rozšiřuje možnosti dočasného upgradu velikosti akumulátoru svých EV
Čínská elektromobilka NIO provozuje netradiční projekt Power Swap, kdy si uživatelé mohou místo nabíjení akumulátorů zajet rovnou pro jeho rychlou výměnu. Nově se rozšiřují možnosti volby jiných kapacit pro výměnu.
6.12.2021, aktualita, Milan Šurkala