www.svetmobilne.cz
>
>
>

Fitbit Charge 5: barevný displej AMOLED s možností Always-On

Fitbit Charge 5: barevný displej AMOLED s možností Always-On
, , aktualita
Fitbit představil další generaci svého oblíbeného chytrého náramku Charge 5. Novinka přináší barevný displej AMOLED, možnost funkce Always-On a další detektory jako např. senzor potu pro lepší vyhodnocení aktivity.
K oblíbeným
reklama
Nejpopulárnějším produktem společnosti Fitbit jsou chytré náramky Charge. Těch už firma prodala přes 40 milionů a jde o každý třetí produkt společnosti. Nyní přichází nová generace Charge 5. Máme zde nově barevný displej AMOLED, který nabídne funkci Always-On. V takovém případě je displej neustále zapnutý, což se ale projeví také na výdrži. Ta ve standardu činí 7 dní, nicméně s trvale zapnutým displejem klesne na dva. Displej má 1,04" úhlopříčku. Pokud jde o odolnost, měl by náramek vydržet ponor až do hloubky 50 metrů.
 
Fitbit Charge 5
 
Máme zde velkou spoustu senzorů, mezi které patří např. 3osý akcelerometr, GPS+Glonass, monitorování SpO2, teploměr, snímač světla a dokonce naměří i EKG a EDA (elektrodermální aktivitu). Dokáže tak změřit pocení, což pak slouží i k vyhodnocení stresu. Novinkou je funkce Daily Readiness, která vyhodnocuje variabilitu tepové frekvence, spánek i aktivitu, k dispozici je ale jen pro předplatitele služby Fitbit Premium (9,99 USD měsíčně, resp. 79,99 USD ročně), kterou k hodinkám dostanete na 6 měsíců zdarma. Tepová frekvence je při cvičení měřena každou sekundu, v klidovém stavu pak co 5 sekund. K dispozici je 20 režimů cvičení. Nechybí bezdrátová spojení Bluetooth a NFC pro Fitbit Pay. Počítat je nutné se zvýšenou cenou na 179,95 USD.
 
Fitbit Charge 5
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple údajně prodal už 2 miliardy iPhonů Apple údajně prodal už 2 miliardy iPhonů
Podle poslední analytické zprávy už měl Apple prodat přes 2 miliardy telefonů iPhone. Tvrdí tak Horace Deidu ze serveru Asymco, který považuje iPhone 13 za nejdůležitější upgrade, s čímž by ale spousta jiných nesouhlasila.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Stella Vita: solární karavan nizozemských studentů Stella Vita: solární karavan nizozemských studentů
Nizozemští studenti z Eindhoven University of Technology vyvinuli karavan, který má být poháněn výhradně solární energií. Plocha solárních panelů totiž může dosahovat až 17,5 čtverečních metrů.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Motorola Moto G60 s 6000mAh akumulátorem přichází do Evropy Motorola Moto G60 s 6000mAh akumulátorem přichází do Evropy
Motorola uvedla nový mobilní telefon Moto G60 i pro evropský trh. Novinka se může chlubit obří kapacitou akumulátoru 6000 mAh. Má také nadprůměrně velký 6,8" displej LCD se 120Hz obnovovací frekvencí.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GM doporučuje řidičům EV Chevrolet Bolt parkovat aspoň 15 metrů od ostatních GM doporučuje řidičům EV Chevrolet Bolt parkovat aspoň 15 metrů od ostatních
Elektromobil Chevrolet Bolt automobilce General Motors opravdu nedělá radost. Shořel další kus a firma nyní radí majitelům parkovat hodně daleko od dalších aut, doporučuje vzdálenost alespoň 15 metrů a nejen to.
18.9.2021, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Xiaomi uvádí nové smartphony 11T a 11T Pro Xiaomi uvádí nové smartphony 11T a 11T Pro
Xiaomi představilo nové telefony 11T a 11T Pro. Oba mají velký 6,67" displej AMOLED a fotoaparát s rozlišením 108 MPx. V případě verze Pro se můžete těšit až na 120W nabíjení, ale ani 11T v tomto rozhodně není žádný lenoch.
17.9.2021, aktualita, Milan Šurkala