Evolveo vylepšilo své seniorské tlačítkové telefony

Evolveo vylepšilo své seniorské tlačítkové telefony
, , aktualita
Česká značka Evolveo představila vylepšené varianty svých jednoduchých tlačítkových mobilů, které jsou určeny především pro seniory. Kromě upraveného designu přidal výrobce také pár nových funkcí.
K oblíbeným
reklama
Smartphone sice dnes není ničím výjimečným, stále se ovšem najde celá řada uživatelů, kteří z různých důvodů preferují tlačítkové telefony. Příkladem jsou senioři, kteří u klasických mobilů oceňuji především nesrovnatelně jednodušší ovládání či vyšší odolnost. K odborníkům na tzv. seniorské mobily bezpochyby patří také česká společnost Evolveo, která takové modely nabízí v řadě EasyPhone. Nedávno byly mírně vylepšeny dva zástupci: EasyPhone (EP-500-RED) a EasyPhone XD (EP-600-XDW). Oba modely mají dostatečně velká tlačítka a české menu s jednoduchým ovládáním i velkými znaky na displeji.
 
 
Na zadní straně nalezneme SOS tlačítko, které slouží k rychlému přivolání pomoci. Na boční straně se potom nacházejí posuvná tlačítka pro uzamknutí klávesnice a aktivaci integrované svítilny. K dalším neobvyklým funkcím FM rádio s integrovanou anténou, pro jeho využívání tedy není potřeba připojovat sluchátka. Telefony disponují baterií o kapacitě 1 000 mAh, která by měla nabídnout výdrž až 4 hodiny hovoru nebo 300 hodin v pohotovostním režimu. Nabíjení probíhá pomocí praktického stojánku, který je samozřejmě součástí základního balení. Výkonný hlasitý reproduktor umožňuje telefonovat, aniž by musel uživatel telefon držet v ruce. 3,5mm audio jack umožňuje připojit sluchátka pro poslech hudebních souborů, které lze uložit na microSD kartu o kapacitě až 32 GB.
 
 
Nechybí technologie Bluetooth ani celá řada běžných funkcí včetně kalkulačky, diktafonu, kalendáře nebo rychlého vytáčení telefonních čísel přiřazením ke numerickým klávesám. Model EasyPhone (EP-500-RED) je vyveden v červené barvě a využívá 1,8” displej o rozlišení 160 x 128 pixelů, zatímco větší model EasyPhone XD (EP-600-XDW) má bílou barvu a 2,3” displej s rozlišením 320 x 240 pixelů. Výhodou druhého jmenovaného mobilu je také VGA fotoaparát, který umožňuje zachytit momentky. Snímky je možné prohlížet na telefonu, odeslat jako MMS zprávu nebo přiřadit jako fotografie kontaktu. Vylepšené modely telefonů stojí 779 Kč, respektive 949 Kč.
 
Zdroj: Tisková zpráva Evolveo


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon
Automobilka Tesla je známá tím, že aktualizuje své vozy pomocí aktualizací přes internet, jde o tzv. over-the-air updaty. Ten poslední přinsel např. Sentry Mode, Dog Mode, ale nejen to. Vozům se také navýšil výkon až o 5 %.
20.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8 Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8
Automobilka Bentley uvádí novou lehčí verzi svého kupé a kabrioletu Continental GT. Jde o verzi V8 s dvakrát přeplňovaným osmiválcem, který dokáže oba dva vozy rozjet až na maximální rychlost 318 km/h.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic
Společnost Apple představila dva nové tablety, iPad Air a iPad mini. Druhý jmenovaný přináší kompaktní rozměry díky 7,9" displeji. Dostává však také výkonnější procesor A12 Bionic a podporu dotykového pera Apple Pencil.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil
Apple dnes představil dva nové tablety, iPad mini a iPad Air. My se podíváme na iPad Air, který vedle výkonnějšího hardwaru přináší především podporu Apple Pencil. Tu tak nyní podporují všechny nové iPady.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y
Automobilka Fisker se chystá na další pokus prorazit se svými elektromobily. Chystá totiž nové elektrické SUV, které by mělo být konkurencí Tesle Modelu Y, rovněž za příznivou cenu okolo 40000 USD.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala