Evolveo vylepšilo své seniorské tlačítkové telefony

Evolveo vylepšilo své seniorské tlačítkové telefony
, , aktualita
Česká značka Evolveo představila vylepšené varianty svých jednoduchých tlačítkových mobilů, které jsou určeny především pro seniory. Kromě upraveného designu přidal výrobce také pár nových funkcí.
K oblíbeným
reklama
Smartphone sice dnes není ničím výjimečným, stále se ovšem najde celá řada uživatelů, kteří z různých důvodů preferují tlačítkové telefony. Příkladem jsou senioři, kteří u klasických mobilů oceňuji především nesrovnatelně jednodušší ovládání či vyšší odolnost. K odborníkům na tzv. seniorské mobily bezpochyby patří také česká společnost Evolveo, která takové modely nabízí v řadě EasyPhone. Nedávno byly mírně vylepšeny dva zástupci: EasyPhone (EP-500-RED) a EasyPhone XD (EP-600-XDW). Oba modely mají dostatečně velká tlačítka a české menu s jednoduchým ovládáním i velkými znaky na displeji.
 
 
Na zadní straně nalezneme SOS tlačítko, které slouží k rychlému přivolání pomoci. Na boční straně se potom nacházejí posuvná tlačítka pro uzamknutí klávesnice a aktivaci integrované svítilny. K dalším neobvyklým funkcím FM rádio s integrovanou anténou, pro jeho využívání tedy není potřeba připojovat sluchátka. Telefony disponují baterií o kapacitě 1 000 mAh, která by měla nabídnout výdrž až 4 hodiny hovoru nebo 300 hodin v pohotovostním režimu. Nabíjení probíhá pomocí praktického stojánku, který je samozřejmě součástí základního balení. Výkonný hlasitý reproduktor umožňuje telefonovat, aniž by musel uživatel telefon držet v ruce. 3,5mm audio jack umožňuje připojit sluchátka pro poslech hudebních souborů, které lze uložit na microSD kartu o kapacitě až 32 GB.
 
 
Nechybí technologie Bluetooth ani celá řada běžných funkcí včetně kalkulačky, diktafonu, kalendáře nebo rychlého vytáčení telefonních čísel přiřazením ke numerickým klávesám. Model EasyPhone (EP-500-RED) je vyveden v červené barvě a využívá 1,8” displej o rozlišení 160 x 128 pixelů, zatímco větší model EasyPhone XD (EP-600-XDW) má bílou barvu a 2,3” displej s rozlišením 320 x 240 pixelů. Výhodou druhého jmenovaného mobilu je také VGA fotoaparát, který umožňuje zachytit momentky. Snímky je možné prohlížet na telefonu, odeslat jako MMS zprávu nebo přiřadit jako fotografie kontaktu. Vylepšené modely telefonů stojí 779 Kč, respektive 949 Kč.
 
Zdroj: Tisková zpráva Evolveo


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei odkládá skládací smartphone Mate X Huawei odkládá skládací smartphone Mate X
Vypadá to, že po Samsungu odloží svůj skládací smartphone také společnost Huawei. Její Mate X měl přijít na trh už v těchto dnech, ale budeme si na něj muset ještě pár měsíců určitě počkat.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice
Automobilka Volvo nedávno představila pozoruhodná autonomní nákladní vozidla Volvo Vera. Ty jsou nejen elektrická, ale především zaujmou tím, že jsou autonomní a dokonce ani nemají kabinu pro řidiče.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Alpine A110S přiostřuje, dostává 292 koní Alpine A110S přiostřuje, dostává 292 koní
Renault představil vylepšenou variantu svého sportovního kupé Alpine A110S. Dostává mnohem vyšší výkon 292 koní díky vyššímu plnícímu tlaku turbodmychadla. Má i upravený podvozek a nové designové prvky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla zvažuje užití olověných baterií v Superchargerech Tesla zvažuje užití olověných baterií v Superchargerech
Rychlonabíječky elektromobilů potřebují efektivně skladovat energii, kterou se pak nabíjí automobily. Tesla zvažuje, že pro vykrývání špiček a nabíjení mimo špičku začne využívat moderní olověné akumulátory, což by mělo vše zlevnit.
14.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Honda e odhaluje další detaily, nebude mít zrcátka Honda e odhaluje další detaily, nebude mít zrcátka
O nový elektromobil Honda e vyjádřilo zájem už více než 30 tisíc lidí a automobilka nyní zveřejnila další technické detaily vozu. Místo zrcátek bude mít kamery, podporovat bude i rychlé dobíjení a na 80 % bude za 30 minut.
14.6.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře