Evolveo vylepšilo své seniorské tlačítkové telefony

Evolveo vylepšilo své seniorské tlačítkové telefony
, , aktualita
Česká značka Evolveo představila vylepšené varianty svých jednoduchých tlačítkových mobilů, které jsou určeny především pro seniory. Kromě upraveného designu přidal výrobce také pár nových funkcí.
reklama
Smartphone sice dnes není ničím výjimečným, stále se ovšem najde celá řada uživatelů, kteří z různých důvodů preferují tlačítkové telefony. Příkladem jsou senioři, kteří u klasických mobilů oceňuji především nesrovnatelně jednodušší ovládání či vyšší odolnost. K odborníkům na tzv. seniorské mobily bezpochyby patří také česká společnost Evolveo, která takové modely nabízí v řadě EasyPhone. Nedávno byly mírně vylepšeny dva zástupci: EasyPhone (EP-500-RED) a EasyPhone XD (EP-600-XDW). Oba modely mají dostatečně velká tlačítka a české menu s jednoduchým ovládáním i velkými znaky na displeji.
 
 
Na zadní straně nalezneme SOS tlačítko, které slouží k rychlému přivolání pomoci. Na boční straně se potom nacházejí posuvná tlačítka pro uzamknutí klávesnice a aktivaci integrované svítilny. K dalším neobvyklým funkcím FM rádio s integrovanou anténou, pro jeho využívání tedy není potřeba připojovat sluchátka. Telefony disponují baterií o kapacitě 1 000 mAh, která by měla nabídnout výdrž až 4 hodiny hovoru nebo 300 hodin v pohotovostním režimu. Nabíjení probíhá pomocí praktického stojánku, který je samozřejmě součástí základního balení. Výkonný hlasitý reproduktor umožňuje telefonovat, aniž by musel uživatel telefon držet v ruce. 3,5mm audio jack umožňuje připojit sluchátka pro poslech hudebních souborů, které lze uložit na microSD kartu o kapacitě až 32 GB.
 
 
Nechybí technologie Bluetooth ani celá řada běžných funkcí včetně kalkulačky, diktafonu, kalendáře nebo rychlého vytáčení telefonních čísel přiřazením ke numerickým klávesám. Model EasyPhone (EP-500-RED) je vyveden v červené barvě a využívá 1,8” displej o rozlišení 160 x 128 pixelů, zatímco větší model EasyPhone XD (EP-600-XDW) má bílou barvu a 2,3” displej s rozlišením 320 x 240 pixelů. Výhodou druhého jmenovaného mobilu je také VGA fotoaparát, který umožňuje zachytit momentky. Snímky je možné prohlížet na telefonu, odeslat jako MMS zprávu nebo přiřadit jako fotografie kontaktu. Vylepšené modely telefonů stojí 779 Kč, respektive 949 Kč.
 
Zdroj: Tisková zpráva Evolveo


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon
Skládací telefony jsou mezi výrobci velkým hitem, plánuje je většina velkých hráčů. Nejvíce se sice mluví o Samsungu, ale nějaký skládací přístroj si má chystat i Motorola. A úspěch si chce zajistit i použitím legendárního jména RAZR.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý
Mnohé společnosti mají různé provizní systémy (tzv. referral), aby získaly co nejvíce zákazníků. Takový program měla i automobilka Tesla, nicméně jej už za pár týdnů zruší, společnost přichází moc draho.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy
Automobilka McLaren představila nový roadster 600LT Spider. LT zde znamená Long Tail, tedy prodlouženou záď pro lepší aerodynamiku. Nechybí ani dvakrát přeplňovaná V8, která dává rovných 600 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu
Švédská automobilka Saab zbankrotovala už před 7 lety a poté putovala do rukou Číňanů. Dostala jméno NEVS a nyní má opět nového majitele. Je jím čínský developer se zaměřením na zdravotnictví.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala