Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Evolveo Armor XL: multifunkční reproduktor do přírody

19.8.2017, Jáchym Šlik, aktualita
Evolveo Armor XL je multifunkční outdoorový reproduktor, který nahradí hned několik zařízení zároveň. Slouží totiž zároveň také jako svítilna či power banka a díky odolnému tělu vydrží i v nepříznivých podmínkách.
Na český trh se dostal další zajímavý přenosný Bluetooth reproduktor, který se může hodit nejen během prázdninových toulek přírodou. Díky svému pogumovanému tělo vydrží Evolveo Armor XL trochu hrubší zacházení a certifikace IP54 potvrzuje odolnost proti prachu i stříkající vodě, nečekaná dešťová přeháňka by tedy pro reproduktor neměla představovat žádný problém. Zařízení má rozměry 156 x 51 x 51 mm a hmotnost se zastavila na 260 g. V základním balení nalezneme držák na kolo a kovovou karabinu, která umožňuje připnutí na batoh nebo oblečení.
 
 
O zvuk se stará 40mm neodymový měnič s pasivní membránou pro zvýraznění basů, celkový výkon uvádí výrobce na 3 W. Hudbu je možné přehrávat ze smartphonu či jiného zařízení připojeného bezdrátově přes technologii Bluetooth (maximální dosah 10 metrů), nebo prostřednictvím 3,5 mm audio vstupu. K dispozici je také mikrofon, který umožňuje uskutečňovat hovory. Telefon však pro poslech hudby vůbec nepotřebujete, neboť reproduktor funguje také jako MP3 přehrávač – stačí vložit micro SD kartu o kapacitě až 64 GB. A pokud dáváte přednost poslechu rádia, potěší vás integrovaný FM tuner.
 
 
Evolveo Armor XL obsahuje 4000mAh baterii, která by měla zajistit poslech hudby po dobu až deseti hodin. Nebo je možné reproduktor využít jako power banku k nabíjení jiné drobné elektroniky, což se na cestách přírodou jistě může hodit, stejně jako integrovaná LED svítilna s možností nouzové SOS signalizace. A pokud by vám náhodou možnosti využití tohoto zařízení nestačily, lze jej po připojení k počítači (s Windows 7, 8.1 či 10) proměnit ve čtečku micro SD karet.
 
 
Multifunkční outdoorový reproduktor Evolveo Armor XL se na českém trhu prodává ve čtyřech barevných variantách – černé, zelené, červené a modré. Cena byla stanovena na 699 Kč včetně DPH.
 
Zdroj: Tisková zpráva Evolveo


reklama