www.svetmobilne.cz
>
>
>

Elone, bylo to zapotřebí? Nerovný souboj Cybertrucku s F-150

Elone, bylo to zapotřebí? Nerovný souboj Cybertrucku s F-150
, , aktualita
Elon Musk propaguje svůj elektrický Cybertruck a to i srovnávacím testem v přetahované s pickupem Ford F-150. Jenže jak se ukázalo, test to byl hodně nerovný a pickup od Fordu záměrně poškozoval.
K oblíbeným
reklama
Kontroverzní Elon Musk se opět dopustil něčeho, co mu nepřidá moc kreditu. Nedávno představil elektrický pickup Cybertruck a v rámci jeho propagace na Twitteru ho nechal vyzkoušet v přetahované s největším rivalem, pickupem Ford F-150. Bohužel to poněkud připomíná chování Intelu vůči AMD na poli procesorů a test byl postaven tak, že vůz Fordu měl na kontě hned několik nevýhod, kvůli kterým velmi snadno prohrál.
 
 
Asi největší kontroverzi způsobil ten fakt, že Tesla do testu přijela se čtyřkolkou, zatímco Ford dostal jen pohon zadní nápravy. Také to vypadá, že F-150 byla v základní verzi se slabším motorem 2.7 EcoBoost V6 s 325 koňmi a 400 Nm, zatímco v nabídce jsou i verze s 3.5 EcoBoost V6 (375k/470Nm a 450k/510Nm), 3.0 Turbo Diesel V6 (250k/440Nm) nebo 5.0L Ti-VCT V8 (395k/400Nm). Sundeep Madra z Fordu se už na Twitteru ozval Muskovi a vyzval ho k rovnému souboji. Ať tedy přiveze svůj Cybertruck a vyzkouší se pořádně (jablka s jablky), kdo je lepší. Elon Musk si to pochopitelně nenechal líbit, výzvu přijal a nové video by se mělo objevit v příštím týdnu. Faktem nicméně je, že se o Tesle díky tomu ještě více mluví.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový Apple iPad Pro dostává procesor M1, až 2TB úložiště a mini-LED Nový Apple iPad Pro dostává procesor M1, až 2TB úložiště a mini-LED
Apple představil novou generaci tabletů iPad Pro. Z již tak hodně svižných tabletů se staly ještě větší rychlíci díky procesoru Apple M1. Máme zde minimálně 8 GB RAM, USB 4 s podporou Thunderboltu a větší verze má i displej s mini-LED.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech
Ve Spojených státech se stala kuriózní nehoda vozu Tesla. Automobil neměl nikoho na sedadle řidiče a ve vysoké rychlosti to napálil do stromu. Tam se po nárazu vznítil a dva pasažéři vozu to nepřežili.
19.4.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD
Výrobní vada nemusí být vždy jen ke škodě. V případě telefonu Apple iPhone 11 Pro totiž paradoxně výrazně zvýšila cenu telefonu. Ten měl na zadní straně špatně umístěné logo nakousnutého jablka.
14.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko
Přemíra elektroniky a softwaru dokáže potrápit nejednoho majitele takového produktu. Elektromobily Ford Mustang Mach-E se tak mohou stát velkými těžítky kvůli softwarové chybě. Přestože je hlavní akumulátor nabitý, auto "nemá šťávu".
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře