www.svetmobilne.cz
>
>
>

Elone, bylo to zapotřebí? Nerovný souboj Cybertrucku s F-150

Elone, bylo to zapotřebí? Nerovný souboj Cybertrucku s F-150
, , aktualita
Elon Musk propaguje svůj elektrický Cybertruck a to i srovnávacím testem v přetahované s pickupem Ford F-150. Jenže jak se ukázalo, test to byl hodně nerovný a pickup od Fordu záměrně poškozoval.
K oblíbeným
reklama
Kontroverzní Elon Musk se opět dopustil něčeho, co mu nepřidá moc kreditu. Nedávno představil elektrický pickup Cybertruck a v rámci jeho propagace na Twitteru ho nechal vyzkoušet v přetahované s největším rivalem, pickupem Ford F-150. Bohužel to poněkud připomíná chování Intelu vůči AMD na poli procesorů a test byl postaven tak, že vůz Fordu měl na kontě hned několik nevýhod, kvůli kterým velmi snadno prohrál.
 
 
Asi největší kontroverzi způsobil ten fakt, že Tesla do testu přijela se čtyřkolkou, zatímco Ford dostal jen pohon zadní nápravy. Také to vypadá, že F-150 byla v základní verzi se slabším motorem 2.7 EcoBoost V6 s 325 koňmi a 400 Nm, zatímco v nabídce jsou i verze s 3.5 EcoBoost V6 (375k/470Nm a 450k/510Nm), 3.0 Turbo Diesel V6 (250k/440Nm) nebo 5.0L Ti-VCT V8 (395k/400Nm). Sundeep Madra z Fordu se už na Twitteru ozval Muskovi a vyzval ho k rovnému souboji. Ať tedy přiveze svůj Cybertruck a vyzkouší se pořádně (jablka s jablky), kdo je lepší. Elon Musk si to pochopitelně nenechal líbit, výzvu přijal a nové video by se mělo objevit v příštím týdnu. Faktem nicméně je, že se o Tesle díky tomu ještě více mluví.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+ Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+
Dalšími novinkami z dílen společnosti Samsung jsou dva nové tablety Galaxy Tab S7 a S7+. Mají design s tenkými rámečky a k dispozici budou s úhlopříčkami 11" a 12,4". Tím chtějí konkurovat iPadům Pro.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G
Dlouho očekávané vlajkové lodě Samsungu, modely Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, jsou zde. Přináší velké displeje, podporu dotykového pera S Pen, nezapomnělo se ani na podporu 5G sítí a velmi vysoký výkon.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii
Prodeje tabletů dlouhodobě klesají, ale koronavirová pandemie tomu učinila přítrž. Prodeje těchto zařízení totiž meziročně výrazně stouply, neboť jde o užitečné podmínky pro online výuku a pro využití při práci z domu.
4.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon
Google dnes představil nový levnější telefon Pixel 4a. Jde o ořezanou verzi se slabšími specifikacemi, které stojí za jeho příznivější cenou. Máme tu 6 GB RAM, 128GB úložiště a 5,8" displej typu OLED s Full HD+ rozlišením.
3.8.2020, aktualita, Milan Šurkala