www.svetmobilne.cz
>
>
>

Elone, bylo to zapotřebí? Nerovný souboj Cybertrucku s F-150

Elone, bylo to zapotřebí? Nerovný souboj Cybertrucku s F-150
, , aktualita
Elon Musk propaguje svůj elektrický Cybertruck a to i srovnávacím testem v přetahované s pickupem Ford F-150. Jenže jak se ukázalo, test to byl hodně nerovný a pickup od Fordu záměrně poškozoval.
K oblíbeným
reklama
Kontroverzní Elon Musk se opět dopustil něčeho, co mu nepřidá moc kreditu. Nedávno představil elektrický pickup Cybertruck a v rámci jeho propagace na Twitteru ho nechal vyzkoušet v přetahované s největším rivalem, pickupem Ford F-150. Bohužel to poněkud připomíná chování Intelu vůči AMD na poli procesorů a test byl postaven tak, že vůz Fordu měl na kontě hned několik nevýhod, kvůli kterým velmi snadno prohrál.
 
 
Asi největší kontroverzi způsobil ten fakt, že Tesla do testu přijela se čtyřkolkou, zatímco Ford dostal jen pohon zadní nápravy. Také to vypadá, že F-150 byla v základní verzi se slabším motorem 2.7 EcoBoost V6 s 325 koňmi a 400 Nm, zatímco v nabídce jsou i verze s 3.5 EcoBoost V6 (375k/470Nm a 450k/510Nm), 3.0 Turbo Diesel V6 (250k/440Nm) nebo 5.0L Ti-VCT V8 (395k/400Nm). Sundeep Madra z Fordu se už na Twitteru ozval Muskovi a vyzval ho k rovnému souboji. Ať tedy přiveze svůj Cybertruck a vyzkouší se pořádně (jablka s jablky), kdo je lepší. Elon Musk si to pochopitelně nenechal líbit, výzvu přijal a nové video by se mělo objevit v příštím týdnu. Faktem nicméně je, že se o Tesle díky tomu ještě více mluví.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Redmi K30 5G: Snapdragon 765G i 120Hz displej za solidní cenu Redmi K30 5G: Snapdragon 765G i 120Hz displej za solidní cenu
Od společnosti Xiaomi a její podznačky Redmi jsme se dočkali nového smartphonu střední třídy Redmi K30 5G. Ten má 120Hz displej, podporuje 5G připojení a má i 6 fotoaparátů včetně dvou hloubkových senzorů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Harbour Air vzlétli s prvním komerčním elektrickým letadlem Harbour Air vzlétli s prvním komerčním elektrickým letadlem
Také letectví chce přecházet na elektrický pohon, pro které ale v nynější podobě není vůbec vhodný zejména kvůli těžkým akumulátorům. Společnost Habrour Air nicméně spouští první komerční lety s elektrickými letadly.
12.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Tesla zavádí prémiovou konektivitu za $9,99 měsíčně Tesla zavádí prémiovou konektivitu za $9,99 měsíčně
Ať se nám to líbí nebo ne, automobily pomalu přechází na model "auto jako služba". Vedle operativního leasingu to začíná být i pravidelné placení za některé funkce vozu. Tesla takto zavádí prémiovou konektivitu.
11.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Model 3 s autopilotem vrazila do policejního auta Tesla Model 3 s autopilotem vrazila do policejního auta
Autopilot ve vozech Tesla má možná další průšvih během posledních pár dnů. Pokud je výpověď řidiče pravdivá, pak autopilot nepoznal odstavené policejní auto a vrazil to přímo do něj. Přední část Tesly je napadrť.
10.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Elon Musk se proháněl s Cybertruckem u LA, srazil při tom sloupek Elon Musk se proháněl s Cybertruckem u LA, srazil při tom sloupek
Kontroverzní Tesla Cybertruck Elona Muska se opět objevila v reálném provozu. Tentokrát vůz řídil sám Musk na večeři v Malibu. Vyvolal velký zájem veřejnosti, nicméně ještě více zaujal tím, že se mu při výjezdu z parkoviště povedlo převrhnout patník.
10.12.2019, aktualita, Milan Šurkala