www.svetmobilne.cz
>
>
>

Elon Musk na Twitteru ukázal Teslu, která mluví s chodci

Elon Musk na Twitteru ukázal Teslu, která mluví s chodci
, , aktualita
Elon Musk pomocí svého oblíbeného Twitteru prezentoval další vtipnou funkci. Rozšířením systému obsahujícím reproduktory pro umělé zvuky při pomalé jízdě umožnil Tesle Model 3 komunikovat s okolními chodci.
K oblíbeným
reklama
Elon Musk je občas vtipálek a nyní pomocí sociální sítě Twitter prezentoval další zajímavou funkci elektromobilů Tesla. Ty mají funkci Sentry Mode, který dokáže např. zlodějům značně znepříjemnit krádež vozu. Jedním ze způsobů je např. velmi hlasité puštění vážné hudby, což přiláká mnohem větší pozornost než houkající alarm. Systém reproduktorů se ale dá použít i k tomu, aby Tesla "mluvila" na ostatní, resp. oba systémy alarmu a mluvení mohou spolupracovat dohromady.
 
 
Na Twitteru tak ukázal krátký klip, ve kterém řekl, že Tesla bude brzy mluvit na lidi a jde o reálnou věc. Model 3 na klipu na kameramana pronesl "Well, don’t just stand there staring, hop in", což ve volném překlad znamená "jen tam tak nestůj zírat, naskoč". Reproduktory má vůz ale nejen kvůli alarmu (Sentry Mode), ale také kvůli regulacím v USA i v EU, kdy musí elektrické vozy při pomalé jízdě vyluzovat umělé zvuky, aby kolemjdoucí slyšeli, že se něco blíží.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji
Některé státy umožňují řidičům si zvolit pro svého plechového miláčka registrační značky na přání. V americkém Vermontu míří ke schválení návrh zákona, který má dovolit dokonce i nejrůznější smajlíky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Apple iOS 14 má běžet i na iPhonech 6S a iPhone SE Apple iOS 14 má běžet i na iPhonech 6S a iPhone SE
Produkty Apple jsou známy dlouhodobou podporou a vypadá to, že v případě iPhonů 6S a SE na tom budou telefony opravdu hodně dobře. I ty by totiž měly dostat připravovaný operační systém iOS 14, tedy už šestou verzi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m. Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m.
Speciální nákladní vozy Mercedes-Benz Unimog U5023 pomohly s instalací čtyř rádiových stanic v Chile v nadmořské výšce přes 6000 m.n.m. a stihly také trhnout výškový rekord. Dojely až do 6694 m.n.m.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen
Automobilka Tesla míří stále vzhůru. Hodnota akcií nadále výrazně stoupá a nyní má celá společnost hodnotu vyšší než 100 miliard USD. Tím se jí podařilo z druhého místa sesadit takového giganta, jakým je Volkswagen.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6 Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6
Společnost Qualcomm rozšířila nabídku mobilních procesorů o nové modely Snapdragon 720G, 662 a 460. Všechny podporují Wi-Fi 6 i indický polohový systém NavIC. Nezájem ale panuje v oblasti 5G.
23.1.2020, aktualita, Milan Šurkala