www.svetmobilne.cz
>
>
>

Elon Musk na Twitteru ukázal Teslu, která mluví s chodci

Elon Musk na Twitteru ukázal Teslu, která mluví s chodci
, , aktualita
Elon Musk pomocí svého oblíbeného Twitteru prezentoval další vtipnou funkci. Rozšířením systému obsahujícím reproduktory pro umělé zvuky při pomalé jízdě umožnil Tesle Model 3 komunikovat s okolními chodci.
K oblíbeným
reklama
Elon Musk je občas vtipálek a nyní pomocí sociální sítě Twitter prezentoval další zajímavou funkci elektromobilů Tesla. Ty mají funkci Sentry Mode, který dokáže např. zlodějům značně znepříjemnit krádež vozu. Jedním ze způsobů je např. velmi hlasité puštění vážné hudby, což přiláká mnohem větší pozornost než houkající alarm. Systém reproduktorů se ale dá použít i k tomu, aby Tesla "mluvila" na ostatní, resp. oba systémy alarmu a mluvení mohou spolupracovat dohromady.
 
 
Na Twitteru tak ukázal krátký klip, ve kterém řekl, že Tesla bude brzy mluvit na lidi a jde o reálnou věc. Model 3 na klipu na kameramana pronesl "Well, don’t just stand there staring, hop in", což ve volném překlad znamená "jen tam tak nestůj zírat, naskoč". Reproduktory má vůz ale nejen kvůli alarmu (Sentry Mode), ale také kvůli regulacím v USA i v EU, kdy musí elektrické vozy při pomalé jízdě vyluzovat umělé zvuky, aby kolemjdoucí slyšeli, že se něco blíží.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+ Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+
Dalšími novinkami z dílen společnosti Samsung jsou dva nové tablety Galaxy Tab S7 a S7+. Mají design s tenkými rámečky a k dispozici budou s úhlopříčkami 11" a 12,4". Tím chtějí konkurovat iPadům Pro.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G
Dlouho očekávané vlajkové lodě Samsungu, modely Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, jsou zde. Přináší velké displeje, podporu dotykového pera S Pen, nezapomnělo se ani na podporu 5G sítí a velmi vysoký výkon.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii
Prodeje tabletů dlouhodobě klesají, ale koronavirová pandemie tomu učinila přítrž. Prodeje těchto zařízení totiž meziročně výrazně stouply, neboť jde o užitečné podmínky pro online výuku a pro využití při práci z domu.
4.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon
Google dnes představil nový levnější telefon Pixel 4a. Jde o ořezanou verzi se slabšími specifikacemi, které stojí za jeho příznivější cenou. Máme tu 6 GB RAM, 128GB úložiště a 5,8" displej typu OLED s Full HD+ rozlišením.
3.8.2020, aktualita, Milan Šurkala