www.svetmobilne.cz
>
>

Elektromobil Volkswagen ID.3 má už 10.000 objednávek

Elektromobil Volkswagen ID.3 má už 10.000 objednávek
, , aktualita
Automobilka Volkswagen opět o něco více poodhalila elektromobil ID.3. Nový kompaktní model má v základní verzi stát pod 30.000 EUR a na první úvodní edici už složilo zálohu 10.000 dychtivých zákazníků.
K oblíbeným
reklama
Také automobilka Volkswagen chce zaútočit na svět elektromobilů a připravila si tak novinku v podobě kompaktního modelu Volkswagen ID.3, který bude víceméně konkurovat elektrickému Golfu. Novinka bude vyráběna ve třech variantách lišících se cenou a dojezdem. Základní varianta by se cenou měla dostat pod hranici 30.000 EUR a její akumulátor se 45 kWh by měl stačit na papírový dojezd 330 km dle nové a o něco reálnější normy WLTP.
 
Volkswagen ID.3
 
Jako první se ale objeví ID.3 1ST (First Edition) v omezené sérii 30 tisíc kusů. Ta bude k mání za méně než 40.000 EUR a po spuštění předobjednávek vyslovilo svůj zájem už 10 tisíc zájemců, kteří i složili zálohu ve výši 1000 EUR. V tomto případě má akumulátor rozumnější velikost s 58 kWh a dojezdem 420 km. Zájemci o tuto první edici dostanou také zdarma prvních 2000 kWh energie na nabíjecích stanicích VW We Charge a IONITY, což je energie na ujetí zhruba nějakých 11-13 tisíc km.
 
Volkswagen ID.3
 
Nabídka bude končit verzí s nejdelším dojezdem 550 km díky velkému 78kWh akumulátoru. Produkce první série by měla začít ještě koncem tohoto roku, nicméně první dodávky vozu proběhnou až v polovině roku 2020. ID.3 1ST bude k dispozici ve čtyřech různých barvách a třech výbavových stupních. Všechny budou mít např. navigaci a ovládání hlasem. Varianta ID.3 1ST Plus přidá IQ.Light a dvoubarevný exteriér i interiér. ID.3 1ST Max pak doplní výbavu o panoramatickou skleněnou střechu a head-up displej pro jízdu s rozšířenou realitou.
 
Volkswagen ID.3
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei nejspíš přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play Huawei nejspíš přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play
USA minulý týden přidaly Huawei na černou listinu kvůli údajnému ohrožení amerických telekomunikačních sítí. Na tento krok bude muset zareagovat také Google, který patrně přestane čínskému výrobci poskytovat část svých služeb.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Lenovo mělo prezentovat novou Motorolu Razr ukradeným videem od fanouška Lenovo mělo prezentovat novou Motorolu Razr ukradeným videem od fanouška
Lenovo ukázalo čínským novinářům video s konceptem připravovaného flexibilního smartphonu Motorola Razr. Toto video ovšem měla společnost ukrást od jednoho z fanoušků a opatřit jej vlastním logem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Realme X: nekompromisní střední třída, která snad zamíří do Evropy Realme X: nekompromisní střední třída, která snad zamíří do Evropy
Čínská značka Realme, která patří stejnému vlastníkovi jako známější OnePlus, představila svůj zatím nejvybavenější telefon. Nabízí pěkný design, vysouvací přední kameru i čtečku otisků v displeji. A existuje reálná šance, že se dostane na evropské trhy.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Garmin Overlander: autonavigace na silnici i do terénu Garmin Overlander: autonavigace na silnici i do terénu
Garmin představil satelitní navigaci Overlander určenou pro terénní vozidla. Vybavena je velkým displejem a odolným tělem, kromě jiných vychytávek má řidič k dispozici topografické mapy usnadňující cestu v terénu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Redmi 7A se blíží. Známe design a parametry Redmi 7A se blíží. Známe design a parametry
Xiaomi připravuje cenově dostupnou novinku Redmi 7A, která by měla dostat ještě agresivnější cenovku než Redmi 7. Jaké ústupky si to vyžádá? Parametry smartphonu společně s jeho obrázky nyní unikly na internet.
18.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik