www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Divizi smartphonů LG nově povede šéf úspěšných TV

Divizi smartphonů LG nově povede šéf úspěšných TV
, , aktualita
Brian Kwon dokázal posunout společnost LG ve výrobě televizí na špičku, kde kraluje společně se Samsungem. Divize smartphonů ale strádá a tentýž muž by měl nyní ukázat své schopnosti i u telefonů.
reklama
Společnosti LG se dosti daří v oblasti televizí, kde patří ke špičce. Ne vše je ale tak růžové a kdysi poměrně slušná divize smartphonů předvádí stále horší výsledky. Společnost doufá, že tentýž muž, který dokázal tak povznést divizi Home Entertainment Company, předvede totéž i u mobilní divize Mobile Communications. Jmenuje se Brian Kwon a nyní bude šéfovat oběma oddělením. Hwang Jeong-hwan, který mobilnímu oddělení šéfoval poslední rok, bude nyní vedoucím divize Convergence Business Development Office.
 
LG V30
 
Ke změně dojde i na nejvyšších pozicích, kde sice budou pořád titíž lidé, ale CEO Jo Seong-jin předá kompetence v některých oblastech nynějšímu CFO. Co myslíte vy, podaří se LG opět prorazit na poli smartphonů? Připomeňme, že i stávající jednička v podobě Samsungu má poslední dobou problémy a ztrácí svůj podíl ve prospěch konkurenčních čínských značek.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge
Automobilka Volkswagen chystá spoustu nových elektrických modelů řady I.D. a mezi nimi by se mělo objevit i nové sedmimístné SUV I.D. Lounge. To by mělo být jedním ze tří nových elektrických SUV představených do roku 2022.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru
Uvedení nové Tesly Roadster se pomaličku blíží. Sice to ještě nějakou dobu potrvá, nicméně automobilka prezentovala video demonstrující drtivou akceleraci vozu, kdy je na 96 km/h za pouhých 1,9 sekundy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy A8s oficiálně: první smartphone s „průstřelem“ Samsung Galaxy A8s oficiálně: první smartphone s „průstřelem“
Samsung přestavil světově první smartphone, který místo výřezu využívá otvor v displeji pro čelní kameru. K tomu navíc přidává našlapanou výbavu včetně až 8GB RAM nebo trojitého zadního fotoaparátu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Google nejspíš nabídne i levnější Pixel 3 Lite XL Google nejspíš nabídne i levnější Pixel 3 Lite XL
Google připravuje telefon střední třídy, které by měly nabídnout některé výhody Pixelů širímu okruhu zákazníků. Nyní se objevily rendery, které kromě již známého Pixelu 3 Lite ukazují také větší Pixel 3 Lite XL.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Musk by zvládl bankrot Tesly a chce koupit továrny od GM Musk by zvládl bankrot Tesly a chce koupit továrny od GM
Elon Musk se nechal slyšet, že by lepší vozy konkurence a případný bankrot Tesly nebral za velký problém, pokud to posune elektromobilitu kupředu. Společnost však chce expandovat a koupit zavřené továrny od GM. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala