www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Divizi smartphonů LG nově povede šéf úspěšných TV

Divizi smartphonů LG nově povede šéf úspěšných TV
, , aktualita
Brian Kwon dokázal posunout společnost LG ve výrobě televizí na špičku, kde kraluje společně se Samsungem. Divize smartphonů ale strádá a tentýž muž by měl nyní ukázat své schopnosti i u telefonů.
K oblíbeným
reklama
Společnosti LG se dosti daří v oblasti televizí, kde patří ke špičce. Ne vše je ale tak růžové a kdysi poměrně slušná divize smartphonů předvádí stále horší výsledky. Společnost doufá, že tentýž muž, který dokázal tak povznést divizi Home Entertainment Company, předvede totéž i u mobilní divize Mobile Communications. Jmenuje se Brian Kwon a nyní bude šéfovat oběma oddělením. Hwang Jeong-hwan, který mobilnímu oddělení šéfoval poslední rok, bude nyní vedoucím divize Convergence Business Development Office.
 
LG V30
 
Ke změně dojde i na nejvyšších pozicích, kde sice budou pořád titíž lidé, ale CEO Jo Seong-jin předá kompetence v některých oblastech nynějšímu CFO. Co myslíte vy, podaří se LG opět prorazit na poli smartphonů? Připomeňme, že i stávající jednička v podobě Samsungu má poslední dobou problémy a ztrácí svůj podíl ve prospěch konkurenčních čínských značek.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Redmi K20 a K20 Pro budou low-costové vlajkové lodě Redmi K20 a K20 Pro budou low-costové vlajkové lodě
Xiaomi, respektive jeho značka Redmi, se nás příští týden pokus přesvědčit, že vlajková loď se Snapdragonem 855 a kvalitním fotoaparátem může stát stejně jako telefon střední třídy. Pojďme si shrnou poslední uniklé informace o těchto novinkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Používáte aplikaci CM Launcher 3D? Data ponechává bez ochrany Používáte aplikaci CM Launcher 3D? Data ponechává bez ochrany
CM Launcher 3D patří se stovkami milionů stažení k nejoblíbenějším aplikacím svého druhu. Přesto bylo zjištěno, že s ochranou dat si vývojáři hlavu příliš nelámou. Jedná se o další pochybení společnosti Cheetah Mobile.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Prohlížeč Tor pro Android vyšel ve stabilní verzi Prohlížeč Tor pro Android vyšel ve stabilní verzi
Po měsících testování vyšlo první stabilní sestavení internetového prohlížeče Tor pro Android. Uživatelům poskytuje více soukromí než jiné mobilní prohlížeče. S verzí pro iOS se nepočítá a vývojáři vysvětlují, co je důvodem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Huawei byl vyloučen z Wi-Fi Alliance a SD Association. Přijde i o technologie ARM Huawei byl vyloučen z Wi-Fi Alliance a SD Association. Přijde i o technologie ARM
Huawei přišel o členství v několika asociacích, které se starají o významné standardy. Čínskému výrobci by to mohlo zkomplikovat třeba používání microSD karet. Nejistá je také budoucnost procesorů Kirin.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
iPhone 11 zbaven dalších tajemství. Známe detaily o foťácích či iOS 13 iPhone 11 zbaven dalších tajemství. Známe detaily o foťácích či iOS 13
Na internetu se objevily nové informace o připravovaných iPhonech. Týkají se designu, reproduktorů nebo fotoaparátů, které by měly představovat vůbec největší letošní změnu., A několik nových střípků máme také o softwaru.
25.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik