Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Den dopravy zdarma 2016 vypukne již v úterý

12.11.2016, Jáchym Šlik, aktualita
I v letošním roce si srovnáváč cen Heureka.cz ve spolupráci s českými e-shopy připravil událost Den dopravy zdarma. Pokud během 24 hodin konání nakoupíte nad 300 Kč, nebudete muset zaplatit poštovné.
Společnost Heureka Shopping, která je provozovatelem známého srovnávače cen Heureka.cz, letos pořádá už několikátý ročník akce Den dopravy zdarma. Během 24 hodin budou moci zákazníci využít možnost nákupu bez platby za dopravu. Podmínkou je to, aby celková cena nákupu byla alespoň 300 Kč včetně DPH. V roce 2016 proběhne akce od úterý 15. listopadu 12:00 do středy 16. listopadu 12:00. Do Dne dopravy zdarma se zapojily stovky českých internetových obchodů, které nabízejí nejrůznější sortiment produktů.

Kromě elektroniky (včetně smartphonů, tabletů a notebooků) se jedná například o knihy, oblečení, kosmetiku nebo dětské hračky. Seznam všech zapojených obchodníků rozdělených do kategorií naleznete na oficiálních stránkách Dendopravyzdarma.cz. Během konání akce se bude navíc ve srovnávači Heureka.cz u příslušných e-shopů zobrazovat ikonka upozorňující na dopravu zdarma. Pořadatelé dodávají, že jsou zapojeny jen důvěryhodné obchody oceněné titulem Ověřeno zákazníky.

Jelikož akce probíhá přibližně pět týdnů před Vánoci, může být ideální příležitostí k nákupu dárků. Zákazníci ovšem musejí být připraveni na možné prodloužení dodacích lhůt, neboť část obchodníků může být zahlcena objednávkami, které nebude stíhat zpracovávat. Na závěr si připomeňme, že do loňského ročníku Dne dopravy zdarma se zapojilo 1 546 e-shopů, které zaznamenaly obrat přes 211 milionů korun. Celkem bylo zaznamenalo bezmála 151 tisíc objednávek v průměrně hodnotě 1 400 Kč. Za náklady na dopravu ušetřili zákazníci díky této akci skoro 13,5 milionu korun. Největší zájem byl o zboží ze segmentu elektroniky, které tvořilo přibližně čtvrtinu všech objednávek.

Zdroj: Dendopravyzdarma.cz
reklama