www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Dell uvedl nové Inspirony 7000 a Latitude 7400 2-in-1

Dell uvedl nové Inspirony 7000 a Latitude 7400 2-in-1
, , aktualita
Společnost Dell na veletrhu CES 2019 představila také nové notebooky řady Inspiron 7000 2-in-1 a Latitude 7400 2-in-1. Jde tedy o konvertibly a jednou z novinek jsou výkonnostní profily v závislosti na použití.
K oblíbeným
reklama
Pokračujeme představováním nových produktů z veletrhu CES 2019 a tentokrát přichází na řadu další notebooky společnosti Dell. Jednou z novinek je aktualizovaná řada Inspiron 7000 2-in-1. Tyto konvertibly jsou k dispozici s 13" a 15" úhlopříčkou displeje a mají procesory Intel Core 8. generace. Jednou z novinek jsou výkonnostní profily, které upravují výkon počítače v závislosti na použití. Pokud tedy uživatel sleduje videa a má notebook položen na klíně, nebo je v režimu tabletu, nastaví se nižší výkon, než když je detekována rovná poloha na stole.
 
Dell Inspiron 7000 2-in1 15
 
K dispozici je také Black Edition, která dostává aktivní dotykové pero, které lze schovat do těla notebooku ve speciálním pantu, kde drží pomocí magnetu. Tento pant si nechal Dell dokonce patentovat. 15" varianta má navíc poprvé v této řadě také numerickou klávesnici. Nechybí také snímač otisků prstu a USB-C porty s podporou nabíjení a grafického výstupu. Na notebooky si nicméně budeme muset ještě chvíli počkat, v obchodech se objeví až někdy kolem června nebo července.
 
Další novinkou je Latitude 7400 2-in-1. I v tomto případě jde o konvertibl a je vybaven snímačem vzdálenosti Intel Context Sensing Technology. Ten v případě detekce uživatele před obrazovkou vzbudí počítač, pomocí systému rozpoznání tváří a funkce Windows Hello provede autentizaci a přihlásí uživatele. Pokud se vzdálí, tentýž snímač detekuje jeho nepřítomnost a počítač zamkne, čímž šetří baterii i zvyšuje bezpečnost.
 
Dell Latitude 7400 2-in-1
 
Dell tvrdí, že jde o nejmenší 14" notebook na světě a jeho panty mají zajistit velmi snadné otevírání víka. Společnost také říká, že notebook má na jedno nabití akumulátoru vydržet až 24 hodin provozu a díky technologii ExpressCharge lze nabít 80 % akumulátoru za pouhou hodinu. Notebook může být vybaven i Cat 16 LTE připojením. Prodej začne v březnu za ceny od $1599.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei Kirin 990 má podporovat 4K 60p videa Huawei Kirin 990 má podporovat 4K 60p videa
Procesory Huawei/HiSilicon Kirin mají obvykle dostatek výkonu, nicméně jim dosud chyběla podpora 4K videa při 60 snímcích za sekundu. To by se mělo změnit s příchodem nového mobilního procesoru Kirinu 990.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Elektrické MPV Mercedes-Benz EQV, sen taxikářů Elektrické MPV Mercedes-Benz EQV, sen taxikářů
Na jaře představila automobilka Mercedes-Benz koncept elektrického MPV s názvem EQV. Nyní se dostává do výroby. Elektrický van údajně ujede přes 400 km na jedno nabití a bude možná snem řidičů shuttle busů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní koloběžky KickScooter T60 se samy zajedou nabít Autonomní koloběžky KickScooter T60 se samy zajedou nabít
Sdílené koloběžky nejsou už ani na našich ulicích ničím novým. Provozovatelé ale musí pořád řešit jejich správu, tedy je přemisťovat a nabíjet. Nový Segway-Ninebot KickScooter T60 tohle ale bude umět udělat sám. Bude totiž autonomní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
HP Pavilion Gaming 15 Laptop dostává AMD Ryzen HP Pavilion Gaming 15 Laptop dostává AMD Ryzen
Dalším novým herním hardwarem společnosti HP, který byl v těchto dnech představen, je herní notebook Pavilion Gaming 15 Laptop. Ten nyní může využívat mobilních procesorů AMD Ryzen a grafických čipů Nvidie.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rodí se další elektrický supersport: šílené Drako GTE Rodí se další elektrický supersport: šílené Drako GTE
Máme tu další startup, který si usmyslel, že vymyslí šílený elektrický supersport. V Kalifornii se tak zrodil elektromobil Drako GTE. Jde o čtyřmístný sedan s výkonem zhruba 1200 koní a točivým momentem jak u lokomotivy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář