www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Dell uvedl nové Inspirony 7000 a Latitude 7400 2-in-1

Dell uvedl nové Inspirony 7000 a Latitude 7400 2-in-1
, , aktualita
Společnost Dell na veletrhu CES 2019 představila také nové notebooky řady Inspiron 7000 2-in-1 a Latitude 7400 2-in-1. Jde tedy o konvertibly a jednou z novinek jsou výkonnostní profily v závislosti na použití.
K oblíbeným
reklama
Pokračujeme představováním nových produktů z veletrhu CES 2019 a tentokrát přichází na řadu další notebooky společnosti Dell. Jednou z novinek je aktualizovaná řada Inspiron 7000 2-in-1. Tyto konvertibly jsou k dispozici s 13" a 15" úhlopříčkou displeje a mají procesory Intel Core 8. generace. Jednou z novinek jsou výkonnostní profily, které upravují výkon počítače v závislosti na použití. Pokud tedy uživatel sleduje videa a má notebook položen na klíně, nebo je v režimu tabletu, nastaví se nižší výkon, než když je detekována rovná poloha na stole.
 
Dell Inspiron 7000 2-in1 15
 
K dispozici je také Black Edition, která dostává aktivní dotykové pero, které lze schovat do těla notebooku ve speciálním pantu, kde drží pomocí magnetu. Tento pant si nechal Dell dokonce patentovat. 15" varianta má navíc poprvé v této řadě také numerickou klávesnici. Nechybí také snímač otisků prstu a USB-C porty s podporou nabíjení a grafického výstupu. Na notebooky si nicméně budeme muset ještě chvíli počkat, v obchodech se objeví až někdy kolem června nebo července.
 
Další novinkou je Latitude 7400 2-in-1. I v tomto případě jde o konvertibl a je vybaven snímačem vzdálenosti Intel Context Sensing Technology. Ten v případě detekce uživatele před obrazovkou vzbudí počítač, pomocí systému rozpoznání tváří a funkce Windows Hello provede autentizaci a přihlásí uživatele. Pokud se vzdálí, tentýž snímač detekuje jeho nepřítomnost a počítač zamkne, čímž šetří baterii i zvyšuje bezpečnost.
 
Dell Latitude 7400 2-in-1
 
Dell tvrdí, že jde o nejmenší 14" notebook na světě a jeho panty mají zajistit velmi snadné otevírání víka. Společnost také říká, že notebook má na jedno nabití akumulátoru vydržet až 24 hodin provozu a díky technologii ExpressCharge lze nabít 80 % akumulátoru za pouhou hodinu. Notebook může být vybaven i Cat 16 LTE připojením. Prodej začne v březnu za ceny od $1599.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei odkládá skládací smartphone Mate X Huawei odkládá skládací smartphone Mate X
Vypadá to, že po Samsungu odloží svůj skládací smartphone také společnost Huawei. Její Mate X měl přijít na trh už v těchto dnech, ale budeme si na něj muset ještě pár měsíců určitě počkat.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice
Automobilka Volvo nedávno představila pozoruhodná autonomní nákladní vozidla Volvo Vera. Ty jsou nejen elektrická, ale především zaujmou tím, že jsou autonomní a dokonce ani nemají kabinu pro řidiče.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Alpine A110S přiostřuje, dostává 292 koní Alpine A110S přiostřuje, dostává 292 koní
Renault představil vylepšenou variantu svého sportovního kupé Alpine A110S. Dostává mnohem vyšší výkon 292 koní díky vyššímu plnícímu tlaku turbodmychadla. Má i upravený podvozek a nové designové prvky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla zvažuje užití olověných baterií v Superchargerech Tesla zvažuje užití olověných baterií v Superchargerech
Rychlonabíječky elektromobilů potřebují efektivně skladovat energii, kterou se pak nabíjí automobily. Tesla zvažuje, že pro vykrývání špiček a nabíjení mimo špičku začne využívat moderní olověné akumulátory, což by mělo vše zlevnit.
14.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Honda e odhaluje další detaily, nebude mít zrcátka Honda e odhaluje další detaily, nebude mít zrcátka
O nový elektromobil Honda e vyjádřilo zájem už více než 30 tisíc lidí a automobilka nyní zveřejnila další technické detaily vozu. Místo zrcátek bude mít kamery, podporovat bude i rychlé dobíjení a na 80 % bude za 30 minut.
14.6.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře