www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Dell uvedl nové Inspirony 7000 a Latitude 7400 2-in-1

Dell uvedl nové Inspirony 7000 a Latitude 7400 2-in-1
, , aktualita
Společnost Dell na veletrhu CES 2019 představila také nové notebooky řady Inspiron 7000 2-in-1 a Latitude 7400 2-in-1. Jde tedy o konvertibly a jednou z novinek jsou výkonnostní profily v závislosti na použití.
reklama
Pokračujeme představováním nových produktů z veletrhu CES 2019 a tentokrát přichází na řadu další notebooky společnosti Dell. Jednou z novinek je aktualizovaná řada Inspiron 7000 2-in-1. Tyto konvertibly jsou k dispozici s 13" a 15" úhlopříčkou displeje a mají procesory Intel Core 8. generace. Jednou z novinek jsou výkonnostní profily, které upravují výkon počítače v závislosti na použití. Pokud tedy uživatel sleduje videa a má notebook položen na klíně, nebo je v režimu tabletu, nastaví se nižší výkon, než když je detekována rovná poloha na stole.
 
Dell Inspiron 7000 2-in1 15
 
K dispozici je také Black Edition, která dostává aktivní dotykové pero, které lze schovat do těla notebooku ve speciálním pantu, kde drží pomocí magnetu. Tento pant si nechal Dell dokonce patentovat. 15" varianta má navíc poprvé v této řadě také numerickou klávesnici. Nechybí také snímač otisků prstu a USB-C porty s podporou nabíjení a grafického výstupu. Na notebooky si nicméně budeme muset ještě chvíli počkat, v obchodech se objeví až někdy kolem června nebo července.
 
Další novinkou je Latitude 7400 2-in-1. I v tomto případě jde o konvertibl a je vybaven snímačem vzdálenosti Intel Context Sensing Technology. Ten v případě detekce uživatele před obrazovkou vzbudí počítač, pomocí systému rozpoznání tváří a funkce Windows Hello provede autentizaci a přihlásí uživatele. Pokud se vzdálí, tentýž snímač detekuje jeho nepřítomnost a počítač zamkne, čímž šetří baterii i zvyšuje bezpečnost.
 
Dell Latitude 7400 2-in-1
 
Dell tvrdí, že jde o nejmenší 14" notebook na světě a jeho panty mají zajistit velmi snadné otevírání víka. Společnost také říká, že notebook má na jedno nabití akumulátoru vydržet až 24 hodin provozu a díky technologii ExpressCharge lze nabít 80 % akumulátoru za pouhou hodinu. Notebook může být vybaven i Cat 16 LTE připojením. Prodej začne v březnu za ceny od $1599.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení
Samsung tento týden odhalil ještě jeden tablet s Androidem. Všestranný, cenově dostupný model Galaxy Tab A 10.1 ve verzi pro rok 2019 nabízí elegantní design, stereo reproduktory a funkce zaměřené na rodinu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian
Elektromobily Rivian vzbudily poměrně velký zájem u investorů a podle všeho i u zákazníků kvůli příznivým cenám. Investoři do něj v poslední době nasypali dalších 700 milionů USD, přičemž největším byl Amazon.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky
LG, stejně jako většina ostatních výrobců, připravuje pro letošní rok smartphone s podporou 5G. Představen by měl být už za týden v rámci veletrhu MWC 2019 a nyní na internet unikly jeho první rendery.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“ Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“
Společnost Super Impulse představila miniaturní herní konzole, na kterých si můžete zahrát legendární retro tituly. Svými rozměry se blíží kreditní kartě, takže se vejde i do většiny peněženek.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete
Samsung u jedné ze svých vlajkových lodí vsadí na kanárkově žlutou barvu. Podívejte se na uniklé rendery, které tuto neobvyklou variantu ukazují z obou stran. Galaxy S10e bude cenově nejdostupnějším modelem z celé série.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik