www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Dell uvedl nové Inspirony 7000 a Latitude 7400 2-in-1

Dell uvedl nové Inspirony 7000 a Latitude 7400 2-in-1
, , aktualita
Společnost Dell na veletrhu CES 2019 představila také nové notebooky řady Inspiron 7000 2-in-1 a Latitude 7400 2-in-1. Jde tedy o konvertibly a jednou z novinek jsou výkonnostní profily v závislosti na použití.
K oblíbeným
reklama
Pokračujeme představováním nových produktů z veletrhu CES 2019 a tentokrát přichází na řadu další notebooky společnosti Dell. Jednou z novinek je aktualizovaná řada Inspiron 7000 2-in-1. Tyto konvertibly jsou k dispozici s 13" a 15" úhlopříčkou displeje a mají procesory Intel Core 8. generace. Jednou z novinek jsou výkonnostní profily, které upravují výkon počítače v závislosti na použití. Pokud tedy uživatel sleduje videa a má notebook položen na klíně, nebo je v režimu tabletu, nastaví se nižší výkon, než když je detekována rovná poloha na stole.
 
Dell Inspiron 7000 2-in1 15
 
K dispozici je také Black Edition, která dostává aktivní dotykové pero, které lze schovat do těla notebooku ve speciálním pantu, kde drží pomocí magnetu. Tento pant si nechal Dell dokonce patentovat. 15" varianta má navíc poprvé v této řadě také numerickou klávesnici. Nechybí také snímač otisků prstu a USB-C porty s podporou nabíjení a grafického výstupu. Na notebooky si nicméně budeme muset ještě chvíli počkat, v obchodech se objeví až někdy kolem června nebo července.
 
Další novinkou je Latitude 7400 2-in-1. I v tomto případě jde o konvertibl a je vybaven snímačem vzdálenosti Intel Context Sensing Technology. Ten v případě detekce uživatele před obrazovkou vzbudí počítač, pomocí systému rozpoznání tváří a funkce Windows Hello provede autentizaci a přihlásí uživatele. Pokud se vzdálí, tentýž snímač detekuje jeho nepřítomnost a počítač zamkne, čímž šetří baterii i zvyšuje bezpečnost.
 
Dell Latitude 7400 2-in-1
 
Dell tvrdí, že jde o nejmenší 14" notebook na světě a jeho panty mají zajistit velmi snadné otevírání víka. Společnost také říká, že notebook má na jedno nabití akumulátoru vydržet až 24 hodin provozu a díky technologii ExpressCharge lze nabít 80 % akumulátoru za pouhou hodinu. Notebook může být vybaven i Cat 16 LTE připojením. Prodej začne v březnu za ceny od $1599.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Honor měl v Německu ztratit prototyp, nálezci nabízí odměnu Honor měl v Německu ztratit prototyp, nálezci nabízí odměnu
Zaměstnanec společnosti Honor měl při své cestě vlakem ztratit prototyp dosud nepředstaveného smartphonu, nejspíš Honoru 20. Poctivému nálezci nabízí slušnou sumu peněz, ale vyvstává otázka, zda to celé není jen marketingový tah.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Chrome pro Android získává režim Lite, nahrazuje Spořič dat Chrome pro Android získává režim Lite, nahrazuje Spořič dat
Google nahrazuje ve svém mobilním prohlížeči Chrome funkci Spořič dat novým režimem Lite, který se nyní objevil ve verzi pro Android. A nejedná se pouze o změnu názvu, kromě nižší spotřeby dat by měl přispět třeba k rychlejšímu načítání stránek.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Muskovi to opět nevyšlo, Tesla je znovu ve ztrátě Muskovi to opět nevyšlo, Tesla je znovu ve ztrátě
Všichni víme, že splnění slibů Elona Muska na sebe obvykle nechává déle čekat. Jak ukázaly včera zveřejněné finanční výsledky Tesly, o trvalé ziskové společnosti to platí také. Po několika úspěších tu máme opět ztrátu. A ne malou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Řada Oppo Reno zná svou cenu a dostupnost v Evropě Řada Oppo Reno zná svou cenu a dostupnost v Evropě
Oppo podruhé představilo své smartphony z řady Reno, které zahrnují i modely s periskopickým zoomem nebo podporou 5G sítí. Dostanou se na vybrané evropské trhy, a to už příští měsíc. Na nízké ceny ovšem nespoléhejte.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta
Požáry elektromobilů jsou bedlivě sledovaným tématem. A pokud je to Tesla, tak ještě více. Poslední požár Modelu S se stal v Číně v Šanghaji, kde s sebou hořící auto vzalo ještě další tři blízko stojící.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů