DarkRichelieu

| Svět hardware
Registrace: 24.4.2018
Komentářů: 15, score 1.8 | Svět hardware: 255/2.3
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 21.5.2019 s hodnocením +4:
Tady asi někoho ve škole neučili pochopit daný text. Nikdo neobhajuje Čínu z kopírování, ale že to těm svatým západním mocnostem nevadilo, dokud nezačala Čína vytlačovat Americké výrobky ­(vyrobené v Číně­) z jejich trhu. Takže co tu melete za bludy ?
Komentář z 20.5.2019 s hodnocením +3:
Musel jsi ho wrahu666 na to upozorňovat? Jednou z něho vypadne alespoň nějaký nezávisle vypadající příspěvek a hned to pak musí pohřbí takovým výblitkem, když do něj trkneš, že se spletl :D
Komentář z 16.6.2018 s hodnocením +3:
Ano černá skříňka do každého auta a už se mluvilo i jejich dalším využití. Pojedete na diagnostiku a černá skříňka vás napráská, kde jste jel moc rychle a k účtu od servisu dostanete i pokutový bloček, za to, že jste jel rychleji než dovolují ekologické normy a ohrozil jste tak život na této planetě vyšším množství C02 :­)
Sami jsme v EU sledovaní jak to jen jde, jen je to zamaskované pod jinou ušlechtilostí jako boj proti terorismu a nenávisti. Přicházíme o anonymitu a svobodu a ještě tomu tleskáme.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 21.5.2019 s hodnocením 0:
Přitom pozabíjet miliony lidí a říkat tomu nějak vznešeně jako třeba trvalá svoboda. Pak se divit, proč že je nemá tolik lidí v lásce. Imho stejně tak můžu tvrdit, že kdyby Rusko chtělo válku, tak už ji dávno mají ;)
Komentář z 30.10.2018 s hodnocením 0:
Tak těžké kovy jsou třeba olovo, to se v baterkách objevuje. A lithium je lehký kov a ten recyklovat nebude ?
Komentář z 21.5.2019 s hodnocením +1:
Dle vaší logiky je polovina USA taky komunistická, protože nadávají na svoji vládu a většina vlád ve světě nejspíš taky. Ale jen ty émerický prášky berte dál.