Computex 2009: Představen Gigabyte GSmart S1200, do prodeje ještě v červnu

Computex 2009: Představen Gigabyte GSmart S1200, do prodeje ještě v červnu
, , aktualita
Výstava Computex je pro většinu výrobců mobilních zařízení takříkajíc domácím podnikem, a proto mu věnují zaslouženou pozornost. Například Gigabyte se pochlubil se svým dobře vybaveným modelem GSmart S1200, o kterém jsme poprvé psali po jeho představení na akci Mobile World Congress v Barceloně.
K oblíbeným
reklama
Na Computexu již prezentovali aktualizovaný model včetně Windows Mobile 6.5, které sice na zařízení nebudou v okamžiku započetí jeho prodeje (začne se prodávat s Windows Mobile 6.1), ale upgrade na WM6.5 je přislíbený a měl by být k dispozici v relativně krátké době. Server ePrice přinesl několik kvalitních fotek zařízení včetně ukázky nového grafického uživatelského rozhraní Smart Vision.Kromě netradičně malého širokoúhlého WVGA displeje nabídne zařízení procesor Qualcomm s taktem 528 MHz, proti předpokladům lepší výbavu pamětí v podobě 288 MB RAM a 512 MB FlashROM s možností rozšíření pomocí microSD paměťových karet, HSDPA a HSUPA modul pro rychlé datové přenosy, 3 Mpix digitální foťák s autofokusem, WiFi, Bluetooth, GPS, Li-Pol baterii 1010 mAh a další drobnosti.
reklama
Nejnovější články
Samsung uvádí Galaxy A30s a A50s se 3 fotoaparáty Samsung uvádí Galaxy A30s a A50s se 3 fotoaparáty
Do střední třídy poputují dvě novinky společnosti Samsung Galaxy A30s a A50s. Obě přinesou tři zadní fotoaparáty včetně 5MPx hloubkové kamerky, 6,4" Super AMOLED displej a velký 4000mAh akumulátor.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG představuje vyšší low-end K40S a K50S LG představuje vyšší low-end K40S a K50S
Společnost LG představuje dvě novinky do vyššího low-endu, resp. nižšího mainstreamu. Jde o modely K40S a K50S s velkým 6,1”, resp. 6,5” FullVision HD+ displejem a nově i širokoúhlým fotoaparátem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil
Uvedení nových iPhonů se blíží a s tím se začíná i objevovat více a více informací o nich. Např. to vypadá, že by nové telefony mohly přijít s podporou Apple Pencil, patrně ale v nějaké menší variantě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chevrolet vylepšuje "chemii", Boltu zvyšuje dojezd o 9 % Chevrolet vylepšuje "chemii", Boltu zvyšuje dojezd o 9 %
Vývoj lithiových akumulátorů jde pořád kupředu a hustota energie se sice pomalu, ale stále zvyšuje. Ukazuje to i Chevrolet, kterému se díky novým poznatkům podařilo zvýšit dojezd elektromobilu Bolt o 9 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Waymo míří na Floridu, otestuje autonomní auta v dešti Waymo míří na Floridu, otestuje autonomní auta v dešti
Většina testování autonomních vozidel probíhá v Arizoně, kde je skoro pořád slunečno. Waymo chce ale posunout laťku trochu výš a chce zjistit, co se stane, když začne pořádně pršet. Míří tedy na Floridu za hurikány.
Včera, aktualita, Milan Šurkala