Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

CM JAS mini a CUBE mini: kovové mobilní stojany

, , aktualita
CM JAS mini a CUBE mini: kovové mobilní stojany
Cooler Master si připravil dva nové elegantní kovové podstavce pro chytré telefony a menší tablety. Jedná se o univerzální zařízení, které si můžeme vzít také na cesty, kde nám poslouží třeba při sledování filmů.
CM JAS mini a CUBE mini: kovové mobilní stojany
Do nabídky firmy Cooler Master se tak zařadily dva nové stojany JAS mini a CUBE mini, které jsou vyrobeny především z hliníku a poslouží pro podepření vašeho telefonu nebo malého tabletu do velikosti 8 palců.

JAS mini je vyroben ze dvou hliníkových nohou spojených nahoře jedním kloubem, s jehož pomocí si také nastavíme úhel sklonu. Samotné zařízení se pak zaklesne svou hranou dole o přední nohu, která je stejně jako zadní pogumovaná. K dispozici bude ve třech různě barevných verzích - tmavě hnědé, světle modré a sytě zelené.

CUBE mini je také skládací, ale přeci jen masivnější stojan, který je také vytvořen ze dvou částí spojených kloubem, přičemž za tu přední se zaklesne samotný tablet či telefon.

Máme tu také vykouslý otvor, kterým lze protáhnout kabel a napájet dané zařízení, pokud má tedy svůj konektor umístěn dole. Co se týče doporučených cen, pak JAS mini i CUBE mini nás přijdou na stejnou cenu, a to 20 euro. K dispozici budou od tohoto měsíce.

Nakonec Cooler Master informoval o celosvětové reklamní kampani "What is Your Story of Your Life with Technology?”. Na příslušných stránkách budou zveřejňovány také soutěže o různé ceny.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama