www.svetmobilne.cz
>
>
>

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
, , aktualita
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
K oblíbeným
reklama
Chytré hodiny a náramky jsou poslední dobou hodně populární. Samsung proto přináší další generaci svých hodinek Galaxy Watch 3. Ty budou k mání ve 41mm a 45mm verzi. Zapracovaly zejména na monitorování zdraví, takže tu máme další zdravotní aplikace i funkci Blood Oxygen, která monitoruje množství kyslíku v krvi. Running Analysis pomáhá vylepšovat běžecké výkony, je zde i měření VO2 Max a podobně jako Apple Watch 4, i Galaxy Watch 3 přichází s detekcí pádu a automatickým vytočením nastaveného kontaktu včetně předání GPS polohy.
 
Samsung Galaxy Watch 3
 
Zobrazované informace na displeji lze uživatelsky měnit a na výběr je mnoho uspořádání zobrazovaných parametrů a pozadí. Hodiny podporují LTE připojení, takže je možné nechat smartphone doma a stále mít možnost např. volat. Galaxy Watch 3 splňují rating IP68, jsou tedy vodotěsné a zvládnout tlak až 5 atmosfér.
 
Samsung Galaxy Watch 3
 
Samsung také představil bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live s ozvučením, o které se postarala firma AKG. Mají 12mm membránu a samostatný basový kanál.
 
Samsung Galaxy Buds Live
 
Pokud jde o ceny nových produktů, ty byly stanoveny následovně:
  • Galaxy Watch 3 41mm BT - 11.499 Kč
  • Galaxy Watch 3 41mm LTE - 12.999 Kč
  • Galaxy Watch 3 45mm BT - 12.499 Kč
  • Galaxy Watch 3 45mm LTE - 13.499 Kč
  • Galaxy Watch 3 45mm BT Titan - 17.499 Kč
  • Galaxy Buds Live - 5499 Kč


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář