www.svetmobilne.cz
>
>
>

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
, , aktualita
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
K oblíbeným
reklama
Chytré hodiny a náramky jsou poslední dobou hodně populární. Samsung proto přináší další generaci svých hodinek Galaxy Watch 3. Ty budou k mání ve 41mm a 45mm verzi. Zapracovaly zejména na monitorování zdraví, takže tu máme další zdravotní aplikace i funkci Blood Oxygen, která monitoruje množství kyslíku v krvi. Running Analysis pomáhá vylepšovat běžecké výkony, je zde i měření VO2 Max a podobně jako Apple Watch 4, i Galaxy Watch 3 přichází s detekcí pádu a automatickým vytočením nastaveného kontaktu včetně předání GPS polohy.
 
Samsung Galaxy Watch 3
 
Zobrazované informace na displeji lze uživatelsky měnit a na výběr je mnoho uspořádání zobrazovaných parametrů a pozadí. Hodiny podporují LTE připojení, takže je možné nechat smartphone doma a stále mít možnost např. volat. Galaxy Watch 3 splňují rating IP68, jsou tedy vodotěsné a zvládnout tlak až 5 atmosfér.
 
Samsung Galaxy Watch 3
 
Samsung také představil bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live s ozvučením, o které se postarala firma AKG. Mají 12mm membránu a samostatný basový kanál.
 
Samsung Galaxy Buds Live
 
Pokud jde o ceny nových produktů, ty byly stanoveny následovně:
  • Galaxy Watch 3 41mm BT - 11.499 Kč
  • Galaxy Watch 3 41mm LTE - 12.999 Kč
  • Galaxy Watch 3 45mm BT - 12.499 Kč
  • Galaxy Watch 3 45mm LTE - 13.499 Kč
  • Galaxy Watch 3 45mm BT Titan - 17.499 Kč
  • Galaxy Buds Live - 5499 Kč


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech
Ve Spojených státech se stala kuriózní nehoda vozu Tesla. Automobil neměl nikoho na sedadle řidiče a ve vysoké rychlosti to napálil do stromu. Tam se po nárazu vznítil a dva pasažéři vozu to nepřežili.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD
Výrobní vada nemusí být vždy jen ke škodě. V případě telefonu Apple iPhone 11 Pro totiž paradoxně výrazně zvýšila cenu telefonu. Ten měl na zadní straně špatně umístěné logo nakousnutého jablka.
14.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko
Přemíra elektroniky a softwaru dokáže potrápit nejednoho majitele takového produktu. Elektromobily Ford Mustang Mach-E se tak mohou stát velkými těžítky kvůli softwarové chybě. Přestože je hlavní akumulátor nabitý, auto "nemá šťávu".
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Apple iOS 14 už běží na 90 % iPhonů Apple iOS 14 už běží na 90 % iPhonů
I když mnozí přičítají Applu plánované zastarávání, je pravdou, že snad žádná konkurence nemá tak dlouhodobou softwarovou podporu jako on. I to se projevuje na tom, že už 90 % iPhonů má novou verzi iOS 14.
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala