www.svetmobilne.cz
>
>
>

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
, , aktualita
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
K oblíbeným
reklama
Chytré hodiny a náramky jsou poslední dobou hodně populární. Samsung proto přináší další generaci svých hodinek Galaxy Watch 3. Ty budou k mání ve 41mm a 45mm verzi. Zapracovaly zejména na monitorování zdraví, takže tu máme další zdravotní aplikace i funkci Blood Oxygen, která monitoruje množství kyslíku v krvi. Running Analysis pomáhá vylepšovat běžecké výkony, je zde i měření VO2 Max a podobně jako Apple Watch 4, i Galaxy Watch 3 přichází s detekcí pádu a automatickým vytočením nastaveného kontaktu včetně předání GPS polohy.
 
Samsung Galaxy Watch 3
 
Zobrazované informace na displeji lze uživatelsky měnit a na výběr je mnoho uspořádání zobrazovaných parametrů a pozadí. Hodiny podporují LTE připojení, takže je možné nechat smartphone doma a stále mít možnost např. volat. Galaxy Watch 3 splňují rating IP68, jsou tedy vodotěsné a zvládnout tlak až 5 atmosfér.
 
Samsung Galaxy Watch 3
 
Samsung také představil bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live s ozvučením, o které se postarala firma AKG. Mají 12mm membránu a samostatný basový kanál.
 
Samsung Galaxy Buds Live
 
Pokud jde o ceny nových produktů, ty byly stanoveny následovně:
  • Galaxy Watch 3 41mm BT - 11.499 Kč
  • Galaxy Watch 3 41mm LTE - 12.999 Kč
  • Galaxy Watch 3 45mm BT - 12.499 Kč
  • Galaxy Watch 3 45mm LTE - 13.499 Kč
  • Galaxy Watch 3 45mm BT Titan - 17.499 Kč
  • Galaxy Buds Live - 5499 Kč


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mercedes-Benz ukázal solární Project Maybach zesnulého Virgila Abloha Mercedes-Benz ukázal solární Project Maybach zesnulého Virgila Abloha
Designér Virgil Abroh vytvořil zajímavé 6metrové elektrické offroad kupé Project Maybach. To bylo nedávno ukázáno světu. Má pohon na elektřinu, solární panely i solidní schopnosti pro jízdu v terénu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Elon Musk vyzývá zaměstnance, ať řeší náklady a ne dodávky ke konci čtvrtletí Elon Musk vyzývá zaměstnance, ať řeší náklady a ne dodávky ke konci čtvrtletí
Automobilka Tesla chce změnit svou strategii. Honění prodejních čísel ke konci čtvrtletí k ničemu nevede a jen zbytečně zvyšuje náklady. Elon Musk tak kdysi používané řešení začíná nyní zatracovat.
30.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
NIO otevře nové stanice pro výměnu akumulátorů na čerpačkách Shellu NIO otevře nové stanice pro výměnu akumulátorů na čerpačkách Shellu
Společnosti NIO a Shell uzavřely strategické partnerství. Díky němu budou k dispozici výměnné stanice NIO Power Swap i na vybraných čerpacích stanicích společnosti Shell. Půjde i o nabíječky akumulátorů.
29.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Ionity postaví další rychlonabíječky za 700 mil. EUR Ionity postaví další rychlonabíječky za 700 mil. EUR
Síť rychlonabíječek elektromobilů Ionity bude v budoucnu výrazně rozšířena. Společnost chce v Evropě investovat 700 milionů EUR do výstavby dalších a počet nabíjecích stojanů do roku 2025 dostat na čtyřnásobek dnešního stavu.
29.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Na univerzitě v Curychu vyrábí solární paliva z CO2 a vody ve vzduchu Na univerzitě v Curychu vyrábí solární paliva z CO2 a vody ve vzduchu
Vědci hledají různé způsoby, jak udělat budoucí dopravu ekologičtější. Velkým otazníkem je letecká doprava, kde to vypadá na výrobu umělého paliva. Na univerzitě ETH v Curychu vyvinuli systém, který ho vytvoří ze vzduchu.
26.11.2021, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů