Choakinek

Registrace: 3.12.2007
Komentářů: 65 (zobrazit)
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 12.1.2019 s hodnocením +2:
Rodiče spolujezdce by také neměli žalovat rodiče řidiče, neboť viníkem smrti spolujezdce je výhradně jeho chybný úsudek spočívající v tom, že se zkrátka rozhodl sednout do auta s ­"dementem­" :­-­).
Znění komentáře ze dne 8.4.2018 s hodnocením +2:
Nevím tedy, jak to v tom San Franciscu mají, ale spíše, než řešit nějaké vzdálenosti, tak klíčové by mělo být, zda automobil zastavil před zebrou ­(či jiným značením přechodového prostoru ­- pokud to mají v San Franciscu jinak, než třeba my­) nebo až na zebře v momentě, kdy chodec buď přecházel silnici anebo ji chtěl zjevně přejít ­(čekajíc na to před přechodem­).

Pokud automobil zastavil před zebrou ­- je to ok, pokud až na ní, pak bych to vnímal jako problém, který by měl být ­"oceněn­" pokutou.

Nejméně přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 30.4.2019 s hodnocením -2:
Super! Čím více zájmu o kryptoměny existuje, tím lépe! Je opravdu nutné, aby co nejdříve skončil současný, velmi nespravedlivý a centrálně řízený finanční systém!
Znění komentáře ze dne 26.10.2018 s hodnocením -2:
Tak já mám Lumii s WP 8.1, takže už jsem neviděl aktualizaci celou věčnost :­-­). A vypadá to, že mě trh nejspíš donutí být iOvcí :­-­(.

To se nemůžou TOP výrobci androidích telefonů dohodnout a vytvořit konečně nějaký pořádný OS pro telefony? To je opravdu ostuda!