www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Česká střílečka Shadowgun Legends byla vydána pro Android a iOS

Česká střílečka Shadowgun Legends byla vydána pro Android a iOS
, , aktualita
Brněnské studio Madfinger Games vydalo pokračování své mobilní FPS hry z prostředí sci-fi. Titul Shadowgun Legends vzbudil zájem ještě před vydáním, když si hru předobjednalo 1,5 milionu zájemců. Stahovat můžete zdarma.
K oblíbeným
reklama
Hra Shadowgun Legends byla oznámena už v srpnu 2016 a loni v listopadu vyšla omezeně v Nizozemsku. České vývojářské studio Madfinger Games sídlící v Brně bylo velmi překvapeno zájmem fanoušků, titul si totiž předběžně zaregistrovalo přes 1,5 milionu hráčů. A dnes, 22. března 2018, hra konečně vyšla celosvětově pro Android a iOS. Dostanete se v ní do futuristického světa, kde je lidstvo napadeno mimozemskými a vy se po boku dalších vojáků  poslední obranné linie známých jako Shadowguns snažíte zvrátit průběh války.
 
 
Vývojáři si opět pohráli s grafickou stránkou hry, která je na špičkové úrovni. Neméně důležitý však byla samotná příběhová kampaň, která obsahuje 200 misí na čtyřech planetách. Nechybí však ani multiplayer, takže můžete zkusit kooperativní mise a výpravy až se třemi parťáky nebo poměřit síly s ostatními hráči v arénách. Shadowgun Legends není obyčejná FPS, tedy střílečka z pohledu první osoby, ale obsahuje také prvky RPG. Svou postavu můžete vybavit některou z 200 unikátních zbraní od tradičních až po futuristické s plazmovými paprsky. Vlastní sady zbrojí lze sestavit z 200 jednotlivých dílů a doplnit hrdinu o více než 150 různých doplňků. Vývojáři slibují také inovativní sociální prvky a unikátní systém odměn v podobě slávy.
 
Hráči už v hodnoceních chválí jak grafickou stránku, tak podařené ovládání. Navíc tvrdí, že hra bez větších problémů funguje i na telefonech střední třídy. Shadowgun Legends je k dispozici zdarma na bázi free-to-play. To znamená, že titul můžete dohrát bez zaplacení jediné koruny, ale svého hrdinu můžete vylepšit o zbraně či doplňky zakoupené pomocí mikrotransakcí v aplikaci. Hru stahujte z Google Play Store (Android) nebo Apple App Store (iOS).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru? Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru?
Navzdory všem novým emisním normám se výrobcům nadále daří zvyšovat výkon motoru, přestože sám motor má obvykle menší objem. Dnešní době vládne downsizing a my se podíváme, jak se v průběhu 20 let změnily objemy motorů.
Dnes, článek, Milan Šurkala
V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger
V New Jersey se u čerpací stanice Wawa vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger. To není úplně běžné, neboť dosud se při nabíjení obvykle vznítily elektromobily, ale ne nabíječky. Naštěstí se nic vážného nestalo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT
Jak naznačovaly úniky, tak se i stalo. Ford skutečně představil nové SUV Mustang Mach-E, které dává tušit větší oddělení značky Mustang od Fordu. Ta by mohla mít ve výsledku mnohem větší počet modelů.
18.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Elektrické BMW i4 si brousí drápy na Model 3, má přinést 530 koní Elektrické BMW i4 si brousí drápy na Model 3, má přinést 530 koní
Tesla Model 3 by mohla mít dalšího významného konkurenta. BMW si totiž chystá nový elektromobil BMW i4, který má přinést variantu s pohonem všech 4 kol a maximálním výkonem dosahujícím až 530 koní.
18.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fordu unikl Mustang Mach-E, nové elektrické SUV Fordu unikl Mustang Mach-E, nové elektrické SUV

Automobilka Ford chystá neobvyklý model s označením Mustang. Nepůjde však o sportovní kupé, nýbrž o SUV. Název Mach-E navíc napovídá, že pod kapotou nebude mít pořádný osmiválec, ale elektromotor. Má tak konkurovat např. Tesle Model X a Jaguaru I-PACE. 

16.11.2019, aktualita, Milan Šurkala