Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Česká střílečka Shadowgun Legends byla vydána pro Android a iOS

22.3.2018, Jáchym Šlik, aktualita
Brněnské studio Madfinger Games vydalo pokračování své mobilní FPS hry z prostředí sci-fi. Titul Shadowgun Legends vzbudil zájem ještě před vydáním, když si hru předobjednalo 1,5 milionu zájemců. Stahovat můžete zdarma.
Hra Shadowgun Legends byla oznámena už v srpnu 2016 a loni v listopadu vyšla omezeně v Nizozemsku. České vývojářské studio Madfinger Games sídlící v Brně bylo velmi překvapeno zájmem fanoušků, titul si totiž předběžně zaregistrovalo přes 1,5 milionu hráčů. A dnes, 22. března 2018, hra konečně vyšla celosvětově pro Android a iOS. Dostanete se v ní do futuristického světa, kde je lidstvo napadeno mimozemskými a vy se po boku dalších vojáků  poslední obranné linie známých jako Shadowguns snažíte zvrátit průběh války.
 
 
Vývojáři si opět pohráli s grafickou stránkou hry, která je na špičkové úrovni. Neméně důležitý však byla samotná příběhová kampaň, která obsahuje 200 misí na čtyřech planetách. Nechybí však ani multiplayer, takže můžete zkusit kooperativní mise a výpravy až se třemi parťáky nebo poměřit síly s ostatními hráči v arénách. Shadowgun Legends není obyčejná FPS, tedy střílečka z pohledu první osoby, ale obsahuje také prvky RPG. Svou postavu můžete vybavit některou z 200 unikátních zbraní od tradičních až po futuristické s plazmovými paprsky. Vlastní sady zbrojí lze sestavit z 200 jednotlivých dílů a doplnit hrdinu o více než 150 různých doplňků. Vývojáři slibují také inovativní sociální prvky a unikátní systém odměn v podobě slávy.
 
Hráči už v hodnoceních chválí jak grafickou stránku, tak podařené ovládání. Navíc tvrdí, že hra bez větších problémů funguje i na telefonech střední třídy. Shadowgun Legends je k dispozici zdarma na bázi free-to-play. To znamená, že titul můžete dohrát bez zaplacení jediné koruny, ale svého hrdinu můžete vylepšit o zbraně či doplňky zakoupené pomocí mikrotransakcí v aplikaci. Hru stahujte z Google Play Store (Android) nebo Apple App Store (iOS).
 


reklama