www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Česká střílečka Shadowgun Legends byla vydána pro Android a iOS

Česká střílečka Shadowgun Legends byla vydána pro Android a iOS
, , aktualita
Brněnské studio Madfinger Games vydalo pokračování své mobilní FPS hry z prostředí sci-fi. Titul Shadowgun Legends vzbudil zájem ještě před vydáním, když si hru předobjednalo 1,5 milionu zájemců. Stahovat můžete zdarma.
K oblíbeným
reklama
Hra Shadowgun Legends byla oznámena už v srpnu 2016 a loni v listopadu vyšla omezeně v Nizozemsku. České vývojářské studio Madfinger Games sídlící v Brně bylo velmi překvapeno zájmem fanoušků, titul si totiž předběžně zaregistrovalo přes 1,5 milionu hráčů. A dnes, 22. března 2018, hra konečně vyšla celosvětově pro Android a iOS. Dostanete se v ní do futuristického světa, kde je lidstvo napadeno mimozemskými a vy se po boku dalších vojáků  poslední obranné linie známých jako Shadowguns snažíte zvrátit průběh války.
 
 
Vývojáři si opět pohráli s grafickou stránkou hry, která je na špičkové úrovni. Neméně důležitý však byla samotná příběhová kampaň, která obsahuje 200 misí na čtyřech planetách. Nechybí však ani multiplayer, takže můžete zkusit kooperativní mise a výpravy až se třemi parťáky nebo poměřit síly s ostatními hráči v arénách. Shadowgun Legends není obyčejná FPS, tedy střílečka z pohledu první osoby, ale obsahuje také prvky RPG. Svou postavu můžete vybavit některou z 200 unikátních zbraní od tradičních až po futuristické s plazmovými paprsky. Vlastní sady zbrojí lze sestavit z 200 jednotlivých dílů a doplnit hrdinu o více než 150 různých doplňků. Vývojáři slibují také inovativní sociální prvky a unikátní systém odměn v podobě slávy.
 
Hráči už v hodnoceních chválí jak grafickou stránku, tak podařené ovládání. Navíc tvrdí, že hra bez větších problémů funguje i na telefonech střední třídy. Shadowgun Legends je k dispozici zdarma na bázi free-to-play. To znamená, že titul můžete dohrát bez zaplacení jediné koruny, ale svého hrdinu můžete vylepšit o zbraně či doplňky zakoupené pomocí mikrotransakcí v aplikaci. Hru stahujte z Google Play Store (Android) nebo Apple App Store (iOS).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft Surface Duo jde do předprodeje za nemalých $1399 Microsoft Surface Duo jde do předprodeje za nemalých $1399
Microsoft Surface Duo bylo představeno koncem loňského roku a čekalo se na něj až do dneška. Nyní je ale konečně možné si nové zařízení objednat. Mezitím však stačilo trochu zastarat a nebude moc levné.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi Mi 10 Ultra: 120Hz displej, 120W nabíjení a 120× zoom Xiaomi Mi 10 Ultra: 120Hz displej, 120W nabíjení a 120× zoom
Oslavy 10letého výročí Xiaomi se nesou ve znamení nových produktů. Jedním z nich je i smartphone Mi 10 Ultra, který přináší tři "120". Má 120Hz displej, fotoaparáty se 120× zoomem a ultra rychlé 120W nabíjení.
12.8.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Náklaďák smetl Teslu Model S, ta neshořela a řidič odešel se zlomenou rukou Náklaďák smetl Teslu Model S, ta neshořela a řidič odešel se zlomenou rukou
Elektromobily jsou mnohými považovány za velmi nebezpečné zejména kvůli akumulátoru, jehož případný požár je v podstatě neuhasitelný. Jeden z řidičů Tesly Model S ale naopak byl rád, že při nehodě seděl v Tesle Model S s vysokým pětihvězdičkovým hodnocením.
12.8.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA
Lucid Motors chce už za pár týdnů představit svůj elektromobil Air EV. Ten má být doslova rekordmanem v dojezdu, který má překonat i Teslu Model S. Hovoří se totiž o 517 mílích, tedy 832 kilometrech.
11.8.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12 Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12
Na letošní podzim si Apple chystá čtyři nové telefony řady iPhone 12. Půjde o iPhone 12 a 12 Pro, přičemž ke každému z nich bude k dispozici i zvětšená varianta Max. Zatímco tyto modely mají mít podporu 5G, údajně se má chystat i 4G/LTE verze.
11.8.2020, aktualita, Milan Šurkala