www.svetmobilne.cz
>
>
>

Česká hra Chuchel vyšla pro Android a iOS

Česká hra Chuchel vyšla pro Android a iOS
, , aktualita
Brněnské studio Amanita Design, které stojí za celosvětově úspěšnými hrami Machinarium nebo Samorost, zpřístupnilo svou poslední klikací adventuru Chuchel i pro uživatele Androidu a iOS. I tentokrát se připravte na jedinečné zpracování.
reklama
Chlupatý hrdina Chuchel a jeho protivník Kekel se snaží získat a sníst svou třešeň. Tak začíná příběh nejnovějšího titulu od českého studia Amanita Design, které v minulosti vytvořilo herní pecky jako Machinarium, Samorost nebo Botanicula. I tentokrát se jedná o point-and-click adventuru plnou logických hádanek a netradičních úkolů. Kromě dechberoucího příběhu na vás čeká roztomilá grafika, originální hudební doprovod od kapely DVA a hromada skečů, která vám vylepší náladu. V rámci fóra IGF 2018 obdržela hra ocenění za vizuální umění, na Metacritic si potom drží výborné hodnocení 81.
 
 
Chuchel vyšel už letos na jaře, ale pouze pro počítače s Windows a MacOS. Až tento týden jsme se dočkali mobilní verze, která je přizpůsobena pro dotykové ovládání na menších displejích smartphonů či tabletů. Hra je dostupná v češtině pro obě nejvýznamnější mobilní platformy, tedy Android a iOS. V Google Play Store stojí 99 Kč, verze pro „jablíčkáře“ je potom o trochu dražší – v Apple App Store vyjde na 4,99 dolaru (114 Kč). Pokud jste si oblíbili některý z předchozích titulů od Amanita Design, skoupí Chuchlu určitě neváhejte. Jedná se o příjemnou hru, u které si odpočinete třeba po náročném shánění dárků pod stromeček. A pokud jsme vás stále nepřesvědčili, určitě to udělá trailer na konci článku.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge
Automobilka Volkswagen chystá spoustu nových elektrických modelů řady I.D. a mezi nimi by se mělo objevit i nové sedmimístné SUV I.D. Lounge. To by mělo být jedním ze tří nových elektrických SUV představených do roku 2022.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru
Uvedení nové Tesly Roadster se pomaličku blíží. Sice to ještě nějakou dobu potrvá, nicméně automobilka prezentovala video demonstrující drtivou akceleraci vozu, kdy je na 96 km/h za pouhých 1,9 sekundy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy A8s oficiálně: první smartphone s „průstřelem“ Samsung Galaxy A8s oficiálně: první smartphone s „průstřelem“
Samsung přestavil světově první smartphone, který místo výřezu využívá otvor v displeji pro čelní kameru. K tomu navíc přidává našlapanou výbavu včetně až 8GB RAM nebo trojitého zadního fotoaparátu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Google nejspíš nabídne i levnější Pixel 3 Lite XL Google nejspíš nabídne i levnější Pixel 3 Lite XL
Google připravuje telefon střední třídy, které by měly nabídnout některé výhody Pixelů širímu okruhu zákazníků. Nyní se objevily rendery, které kromě již známého Pixelu 3 Lite ukazují také větší Pixel 3 Lite XL.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Musk by zvládl bankrot Tesly a chce koupit továrny od GM Musk by zvládl bankrot Tesly a chce koupit továrny od GM
Elon Musk se nechal slyšet, že by lepší vozy konkurence a případný bankrot Tesly nebral za velký problém, pokud to posune elektromobilitu kupředu. Společnost však chce expandovat a koupit zavřené továrny od GM. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala