www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Bude mít Samsung Galaxy S7 ForceTouch?

Bude mít Samsung Galaxy S7 ForceTouch?
, , aktualita
Technologie rozlišení úrovně tlaku dotyku na displej se dostává do velkého množství telefonů, a to i do modelů vyšší střední třídy, dočkají se i další vlajkové lodě v čele se Samsungem Galaxy S7?
K oblíbeným
reklama
Na trh míří hodně zařízení, která budou mít zabudovanou technologii, jež umožní měřit sílu tlaku na displej. Pro Samsung jsou nicméně důležitá zařízení od Applu, ta tuto technologii nabízejí, a Samsung tak překonala. To zřejmě nezůstane bez odezvy. Samsung má ambice postavit se Applu, takže absence této technologie by znamenala navýšení propasti mezi oběma společnostmi.


Samsung Galaxy S6

Nicméně Samsung Galaxy S7 nebude mít ForceTouch, technologie, jíž bude jeho displej ukrývat, se nejspíše bude jmenovat ClearTouch a bude od společnosti Synaptics. Ta své řešení snímání tlaku dodává i do telefonu Huawei Mate S. Doufejme, že Samsung nalezne hodně způsobů, jak tuto technologii využít, jelikož i Huawei zatím tápe. Na rozdíl od Applu (zatím) nepředstavil zrovna promyšlené a užitečné funkce.

Zdroj: PhoneArena


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
VW ukázal elektrický ID Space Vizzion VW ukázal elektrický ID Space Vizzion
Automobilka Volkswagen chystá další nové elektrické modely. Jedním z nich bude vůz na pomezí střední a vyšší střední třídy ID 5, jakýsi elektrický Passat. Předobrazem je koncept ID Space Vizzion, který je kombíkem tomuto modelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé
Rok po uvedení elektrického SUV e-tron přichází Audi s jeho sportovněji tvarovanou variantou e-tron Sportback. Toto 5dvéřové kupé může nabídnout výkon až 300 kW, má i solidní dojezd hodně přes 400 km.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru? Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru?
Navzdory všem novým emisním normám se výrobcům nadále daří zvyšovat výkon motoru, přestože sám motor má obvykle menší objem. Dnešní době vládne downsizing a my se podíváme, jak se v průběhu 20 let změnily objemy motorů.
Včera, článek, Milan Šurkala2 komentáře
V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger
V New Jersey se u čerpací stanice Wawa vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger. To není úplně běžné, neboť dosud se při nabíjení obvykle vznítily elektromobily, ale ne nabíječky. Naštěstí se nic vážného nestalo.
19.11.2019, aktualita, Milan Šurkala21 komentářů
Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT
Jak naznačovaly úniky, tak se i stalo. Ford skutečně představil nové SUV Mustang Mach-E, které dává tušit větší oddělení značky Mustang od Fordu. Ta by mohla mít ve výsledku mnohem větší počet modelů.
18.11.2019, aktualita, Milan Šurkala