Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Blizzard chystá World of Warcraft ve stylu Pokémon GO

25.11.2018, Milan Šurkala, aktualita
I když se oznámení mobilní hry Diablo Immortal setkalo s opravdu hodně negativní odezvou, Blizzard chystá další titul pro smartphony. Tentokrát by to měla být verze World of Warcraft ve stylu populárního Pokémon GO.
Každý od Blizzardu napjatě očekává nový díl Diabla IV, nicméně to nevypadá, že bychom se něčeho takového mohli dočkat v dohledné době. Naproti tomu nové mobilní Diablo Immortal se u hráčů setkalo s velmi negativní odezvou. Tato hra sice ještě nevyšla, ale právě díky tomu, že se čeká na "čtyřku" klasické verze, mnozí berou Immortal jako zbytečné plýtvání potenciálu na hru, kterou "nikdo nechce". Na této hře ale pracuje ve skutečnosti jiný tým. Ten má ale podle všeho pracovat ještě na další mobilní hře, přičemž ve hrách pro smartphony vidí Blizzard velký potenciál.
 
Logo Blizzard
 
Mělo by totiž jít o mobilní verzi World of Warcraft, která bude postavena na podobných herních mechanismech jako kdysi velmi populární Pokémon GO. Ten se totiž do dnešních dní těží velké oblibě mezi vývojáři Blizzardu, kteří jej stále rádi hrají v rámci svého vlastního kampusu. Velkým nadšencem pokémonů je i hlavní designér Blizzardu Cory Stockton. I ten se zasadil o to, aby se začala vyvíjet podobná hra, nicméně rozhodně nepůjde o kopii Pokémon GO s jinými postavami z WoW. Dle prvních ohlasů nabídne mnohem více než hra od Nianticu a má mít také větší podporu pro single-player hraní.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama