www.svetmobilne.cz
>
>
>

Blizzard chystá World of Warcraft ve stylu Pokémon GO

Blizzard chystá World of Warcraft ve stylu Pokémon GO
, , aktualita
I když se oznámení mobilní hry Diablo Immortal setkalo s opravdu hodně negativní odezvou, Blizzard chystá další titul pro smartphony. Tentokrát by to měla být verze World of Warcraft ve stylu populárního Pokémon GO.
reklama
Každý od Blizzardu napjatě očekává nový díl Diabla IV, nicméně to nevypadá, že bychom se něčeho takového mohli dočkat v dohledné době. Naproti tomu nové mobilní Diablo Immortal se u hráčů setkalo s velmi negativní odezvou. Tato hra sice ještě nevyšla, ale právě díky tomu, že se čeká na "čtyřku" klasické verze, mnozí berou Immortal jako zbytečné plýtvání potenciálu na hru, kterou "nikdo nechce". Na této hře ale pracuje ve skutečnosti jiný tým. Ten má ale podle všeho pracovat ještě na další mobilní hře, přičemž ve hrách pro smartphony vidí Blizzard velký potenciál.
 
Logo Blizzard
 
Mělo by totiž jít o mobilní verzi World of Warcraft, která bude postavena na podobných herních mechanismech jako kdysi velmi populární Pokémon GO. Ten se totiž do dnešních dní těží velké oblibě mezi vývojáři Blizzardu, kteří jej stále rádi hrají v rámci svého vlastního kampusu. Velkým nadšencem pokémonů je i hlavní designér Blizzardu Cory Stockton. I ten se zasadil o to, aby se začala vyvíjet podobná hra, nicméně rozhodně nepůjde o kopii Pokémon GO s jinými postavami z WoW. Dle prvních ohlasů nabídne mnohem více než hra od Nianticu a má mít také větší podporu pro single-player hraní.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
YouTube Kids přichází do ČR YouTube Kids přichází do ČR
Google konečně spustil svou aplikaci YouTube Kids také pro české zákazníky. Obsahuje zábavná a vzdělávací videa určená dětem, zatímco rodiče mají možnost kontrolovat, jaký obsah jejich potomci sledují.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung Galaxy S10: 4 velikosti displeje i 5G verze Samsung Galaxy S10: 4 velikosti displeje i 5G verze
Samsung včera večer představil novou generaci high-endových telefonů Galaxy S10. Ta bude tentokrát zahrnovat rovnou 4 modely. Základní S10e, střední S10, velkou S10+ a dokonce obří Galaxy S10 5G.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Samsung odhalil skládací Galaxy Fold se 7,3" displejem Samsung odhalil skládací Galaxy Fold se 7,3" displejem
Dlouho očekávaný skládací telefon Galaxy Fold se konečně oficiálně představil. Společnost Samsung jej ukázala na své akci Unfolded. Novinka má první 7,3" Dynamic AMOLED displej a až 12 GB RAM.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Plně autonomní Tesla bude už v roce 2020, tvrdí Musk Plně autonomní Tesla bude už v roce 2020, tvrdí Musk
Elon Musk se opět rozpovídal o tom, co chystá jeho automobilka Tesla. Podle něj by se už brzy měl objevit autopilot v takové podobě, že půjde o plně autonomní vozy. Dočkat se máme prý už v příštím roce.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
LG představilo mainstreamové modely Q60, K50 a K40 LG představilo mainstreamové modely Q60, K50 a K40
Společnost LG uvedla na trh trojici nových smartphonů mainstreamové třídy. Všechny se soustředí na systémy umělé inteligence a mají i speciální tlačítko pro Google Assistant. AI se montuje i do focení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala