www.svetmobilne.cz
>
>
>

Blizzard chystá World of Warcraft ve stylu Pokémon GO

Blizzard chystá World of Warcraft ve stylu Pokémon GO
, , aktualita
I když se oznámení mobilní hry Diablo Immortal setkalo s opravdu hodně negativní odezvou, Blizzard chystá další titul pro smartphony. Tentokrát by to měla být verze World of Warcraft ve stylu populárního Pokémon GO.
reklama
Každý od Blizzardu napjatě očekává nový díl Diabla IV, nicméně to nevypadá, že bychom se něčeho takového mohli dočkat v dohledné době. Naproti tomu nové mobilní Diablo Immortal se u hráčů setkalo s velmi negativní odezvou. Tato hra sice ještě nevyšla, ale právě díky tomu, že se čeká na "čtyřku" klasické verze, mnozí berou Immortal jako zbytečné plýtvání potenciálu na hru, kterou "nikdo nechce". Na této hře ale pracuje ve skutečnosti jiný tým. Ten má ale podle všeho pracovat ještě na další mobilní hře, přičemž ve hrách pro smartphony vidí Blizzard velký potenciál.
 
Logo Blizzard
 
Mělo by totiž jít o mobilní verzi World of Warcraft, která bude postavena na podobných herních mechanismech jako kdysi velmi populární Pokémon GO. Ten se totiž do dnešních dní těží velké oblibě mezi vývojáři Blizzardu, kteří jej stále rádi hrají v rámci svého vlastního kampusu. Velkým nadšencem pokémonů je i hlavní designér Blizzardu Cory Stockton. I ten se zasadil o to, aby se začala vyvíjet podobná hra, nicméně rozhodně nepůjde o kopii Pokémon GO s jinými postavami z WoW. Dle prvních ohlasů nabídne mnohem více než hra od Nianticu a má mít také větší podporu pro single-player hraní.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge
Automobilka Volkswagen chystá spoustu nových elektrických modelů řady I.D. a mezi nimi by se mělo objevit i nové sedmimístné SUV I.D. Lounge. To by mělo být jedním ze tří nových elektrických SUV představených do roku 2022.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru
Uvedení nové Tesly Roadster se pomaličku blíží. Sice to ještě nějakou dobu potrvá, nicméně automobilka prezentovala video demonstrující drtivou akceleraci vozu, kdy je na 96 km/h za pouhých 1,9 sekundy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy A8s oficiálně: první smartphone s „průstřelem“ Samsung Galaxy A8s oficiálně: první smartphone s „průstřelem“
Samsung přestavil světově první smartphone, který místo výřezu využívá otvor v displeji pro čelní kameru. K tomu navíc přidává našlapanou výbavu včetně až 8GB RAM nebo trojitého zadního fotoaparátu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Google nejspíš nabídne i levnější Pixel 3 Lite XL Google nejspíš nabídne i levnější Pixel 3 Lite XL
Google připravuje telefon střední třídy, které by měly nabídnout některé výhody Pixelů širímu okruhu zákazníků. Nyní se objevily rendery, které kromě již známého Pixelu 3 Lite ukazují také větší Pixel 3 Lite XL.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Musk by zvládl bankrot Tesly a chce koupit továrny od GM Musk by zvládl bankrot Tesly a chce koupit továrny od GM
Elon Musk se nechal slyšet, že by lepší vozy konkurence a případný bankrot Tesly nebral za velký problém, pokud to posune elektromobilitu kupředu. Společnost však chce expandovat a koupit zavřené továrny od GM. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala