www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

BlackBerry se vrátí s novým 5G telefonem

BlackBerry se vrátí s novým 5G telefonem
, , aktualita
Zbývající fanoušci telefonů BlackBerry mohou slavit. Telefony s touto značkou se již brzy vrátí na trh. Chystá se totiž nový telefon s hardwarovou klávesnicí a také podporou 5G připojení. Už ale nepůjde o telefon od TCL.
K oblíbeným
reklama
Telefony BlackBerry byly v minulosti velmi populární, ale později je moderní smartphony převálcovaly a ztratily na oblíbenosti. Na zašlé slávě se snažili pracovat jiní výrobci, jako byla např. společnost TCL, která pod tímto jménem vyráběla další telefony BlackBerry s Androidem, ale moc neuspěla. Nyní se o to pokusí další společnost. Jmenuje se OnwardMobility a bude spolupracovat se společností FIH Mobile Limited, která je odnoží Foxconnu. Ta by se měla postarat o výrobu novinky.
 
Blackberry 5G telefon
 
Ta má nabídnout klasickou hardwarovou klávesnicí, která má být hlavním lákadlem, nicméně zůstává velkou otázkou, zda je vůbec dostatečné množství zákazníků, kteří nežiji jen nostalgií k takovému řešení, ale skutečně by si takovou věc koupili. Telefon má přinést podporu 5G připojení, což se ale brzy stane standardem. Druhým velkým lákadlem, které by spíše mohlo přinést zákazníky, je tlak na vysokou bezpečnost zařízení. Bude sice postaveno na Androidu, ale tvůrci chtějí zajistit co nejlepší míru zabezpečení a ačkoli bude určeno pro běžné zákazníky, je možné, že by jej z těchto důvodů mohly preferovat různé vládní instituce (obzvlášť pokud se skutečně obejde bez součástek vyráběných v Číně). Zda se to podaří, to ukáže až budoucnost. Novinka by se měla představit v první polovině příštího roku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko
Přemíra elektroniky a softwaru dokáže potrápit nejednoho majitele takového produktu. Elektromobily Ford Mustang Mach-E se tak mohou stát velkými těžítky kvůli softwarové chybě. Přestože je hlavní akumulátor nabitý, auto "nemá šťávu".
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple iOS 14 už běží na 90 % iPhonů Apple iOS 14 už běží na 90 % iPhonů
I když mnozí přičítají Applu plánované zastarávání, je pravdou, že snad žádná konkurence nemá tak dlouhodobou softwarovou podporu jako on. I to se projevuje na tom, že už 90 % iPhonů má novou verzi iOS 14.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nabíjecí auta získala v Británii 14% tržní podíl, elektrifikovaná mají 41 % Nabíjecí auta získala v Británii 14% tržní podíl, elektrifikovaná mají 41 %
Prodeje elektrifikovaných vozů rychle rostou a máme zde např. zajímavá data z Velké Británie za březen letošního roku. Elektrifikovaná auta zde mají více než 41% tržní podíl, nabíjecí se pak dostala na téměř 14 %.
7.4.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
LG oficiálně končí se smartphony, divize byla dlouhodobě ztrátová LG oficiálně končí se smartphony, divize byla dlouhodobě ztrátová
Společnost LG dlouhodobě strádala na trhu s mobilními telefony. Tato divize už šestým rokem přinášela firmě jen ztráty, prodeje klesaly, a tak není divu, že se nyní s telefony rozloučí. Oznamuje oficiální konec svých telefonů.
5.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz EQS nabídne elektrický dojezd až 770 km Mercedes-Benz EQS nabídne elektrický dojezd až 770 km
Automobilka Mercedes-Benz poodhalila techniku nového luxusního elektrického sedan EQS. Novinka má nabídnout elektrický dojezd až 770 km. V prodeji bude i jako čtyřkolka a záruka na akumulátor bude na ujetí 250 tisíc km.
4.4.2021, aktualita, Milan Šurkala