www.svetmobilne.cz
>
>
>

Až do 31. října volají zákazníci Vodafonu zdarma na Slovensko

Až do 31. října volají zákazníci Vodafonu zdarma na Slovensko
, , aktualita
Vodafone se při příležitosti výročí vzniku samostatného československého státu rozhodl obě země symbolicky znovu propojit. Od 28. do 31. října mohou čeští zákazníci tohoto operátora volat na Slovensko zcela zdarma.
K oblíbeným
reklama
Příjemný dárek k dnešnímu státnímu svátku si pro své zákazníky připravil Vodafone. Jelikož si připomínáme stoleté výročí vzniku Československa, rozhodl se mobilní operátor k tomuto jubileu symbolicky znovu propojit oba státy. Všichni zákazníci českého Vodafonu mohou od neděle 28. října až do středy 31. října 2018 telefonovat zcela zdarma na Slovensko. Akce platí pro běžné i firemní zákazníky a pro její využívání není nutné nic nastavovat, k její aktivaci dojde automaticky. Zcela zdarma mohou zákazníci volat na všechna slovenská telefonní čísla s předvolbou +421. Případné volné minuty pro volání na Slovensko se v tomto období nečerpají.
 
 
Provolat můžete celé dny, délka všech hovorů je jen technicky omezena na 65 minut, ale potom můžete volání opakovat. Akce se samozřejmě nevztahuje na Oskartu ani zákazníky virtuálních operátorů v síti Vodafonu. Červený mobilní operátor uvádí, že jen během letošního září provedli jeho zákazníci na 1,5 milionu hovorů na Slovensko. S 15% podílem se tedy jedná o druhou zahraniční zemi, kam lidé nejčastěji volají. „Telefonování bylo pro veřejnost dostupné už při vzniku Československa, proto jsme jako dárek k výročí zvolili toto symbolické propojení Česka a Slovenska telefonováním zdarma,“  dodává Petr Dvořák, generální ředitel společnosti Vodafone Czech Republic.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi vyvíjí 100W rychlé nabíjení. Baterii dobije za 17 minut Xiaomi vyvíjí 100W rychlé nabíjení. Baterii dobije za 17 minut
Xiaomi se rozhodlo posunout laťku v rychlosti rychlého nabíjení o pořádný kus nahoru. Nová technologie Super Charge Turbo by měla dobít 4000mAh baterii ve smartphonu za pouhých 17 minut. Má to jen jeden háček.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji
Jedním ze sponzorů hackerské soutěže Pwn2Own byla letos i Tesla. Ta slíbila, že komu se podaří prolomit jeden ze systémů vozu, může jej získat. Týmu Fluoroacetate se to povedlo a celkem si i z dalších soutěží odnesl 375 tisíc USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Galaxy S10 s Exynosem trápí rychle se vybíjející baterie Galaxy S10 s Exynosem trápí rychle se vybíjející baterie
Někteří majitelé Galaxy S10 si stěžují na nezvykle rychlé vybíjení baterie. Týká se pouze verze s procesorem Exynos a příčinou problému by mělo být internetové volání. Před nedávnem zase uživatelé objevili, že se obrazovka telefonu rozsvěcí při nošení v kapse.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Redmi 7 přichází se sluchátky Redmi AirDots za 15 dolarů Redmi 7 přichází se sluchátky Redmi AirDots za 15 dolarů
Xiaomi představilo velmi levný smartphone Redmi 7, který přichází s elegantním designem a nadprůměrnou baterií. Zamrzí snad jen rozlišení displeje. Objevila se také bezdrátová sluchátka, která konkurují AirPods hlavně svou cenou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Norsko zavádí bezdrátové nabíjení pro taxíky Norsko zavádí bezdrátové nabíjení pro taxíky
Norsko je známo jako země elektromobilů, každé třetí auto zde prodané jezdí na elektřinu. Aby se vyřešil problém s nabíjením, chystá instalaci bezdrátových indukčních nabíječek, zatím jen pro taxíky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala