www.svetmobilne.cz
>
>
>

Až do 31. října volají zákazníci Vodafonu zdarma na Slovensko

Až do 31. října volají zákazníci Vodafonu zdarma na Slovensko
, , aktualita
Vodafone se při příležitosti výročí vzniku samostatného československého státu rozhodl obě země symbolicky znovu propojit. Od 28. do 31. října mohou čeští zákazníci tohoto operátora volat na Slovensko zcela zdarma.
K oblíbeným
reklama
Příjemný dárek k dnešnímu státnímu svátku si pro své zákazníky připravil Vodafone. Jelikož si připomínáme stoleté výročí vzniku Československa, rozhodl se mobilní operátor k tomuto jubileu symbolicky znovu propojit oba státy. Všichni zákazníci českého Vodafonu mohou od neděle 28. října až do středy 31. října 2018 telefonovat zcela zdarma na Slovensko. Akce platí pro běžné i firemní zákazníky a pro její využívání není nutné nic nastavovat, k její aktivaci dojde automaticky. Zcela zdarma mohou zákazníci volat na všechna slovenská telefonní čísla s předvolbou +421. Případné volné minuty pro volání na Slovensko se v tomto období nečerpají.
 
 
Provolat můžete celé dny, délka všech hovorů je jen technicky omezena na 65 minut, ale potom můžete volání opakovat. Akce se samozřejmě nevztahuje na Oskartu ani zákazníky virtuálních operátorů v síti Vodafonu. Červený mobilní operátor uvádí, že jen během letošního září provedli jeho zákazníci na 1,5 milionu hovorů na Slovensko. S 15% podílem se tedy jedná o druhou zahraniční zemi, kam lidé nejčastěji volají. „Telefonování bylo pro veřejnost dostupné už při vzniku Československa, proto jsme jako dárek k výročí zvolili toto symbolické propojení Česka a Slovenska telefonováním zdarma,“  dodává Petr Dvořák, generální ředitel společnosti Vodafone Czech Republic.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Škoda uvádí plug-in hybrid Superb iV s 1.4 TSI Škoda uvádí plug-in hybrid Superb iV s 1.4 TSI
Automobilka Škoda začíná pracovat na elektrifikaci svého portfoila a jedním z prvních počinů je nový plug-in hybrid Superb iV. Novinka má umět jezdit i v čistě elektrickém režimu a ujet vzdálenost až 55 kilometrů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Smartphony Sony: zaměří se jen na vybrané země Smartphony Sony: zaměří se jen na vybrané země
Smartphony Sony to mají dnes hodně nahnuté. Divize je hodně ztrátová, prodeje padají neustále níž a Sony se tak rozhodlo, že se bude soustředit už jen na čtyři světové oblasti. Evropa je stále mezi nimi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Renault Mégane RS Trophy-R: rekordní předokolka na Nürburgringu Renault Mégane RS Trophy-R: rekordní předokolka na Nürburgringu
Závody o nejrychlejší předokolku na okruhu Nürburgring pokračují a dosavadní titul musí Honda chtě nechtě předat Renaultu. Jeho nový Mégane RS Trophy-R totiž japonský hot hatch překonal o téměř 4 sekundy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Americká pošta USPS zkouší autonomní trucky TuSimple Americká pošta USPS zkouší autonomní trucky TuSimple
Další projekt autonomních vozidel má na starosti společnost TuSimple. Ta provede další test na reálných silnicích ve spolupráci s americkou poštou USPS, pro kterou bude vozit balíky mezi dvěma logistickými centry.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Vodafone "zjednodušuje", vrací nefér účtování po minutě Vodafone "zjednodušuje", vrací nefér účtování po minutě
Mobilní operátor Vodafone ohlásil, že od léta zhoršuje své služby, což se ale tradičně snaží zastřít marketingovými texty o zpřehledňování a zjednodušování služeb. Vrací se totiž k účtování po minutě, tedy 60+60.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala