Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Až do 31. října volají zákazníci Vodafonu zdarma na Slovensko

, , aktualita
Až do 31. října volají zákazníci Vodafonu zdarma na Slovensko
Vodafone se při příležitosti výročí vzniku samostatného československého státu rozhodl obě země symbolicky znovu propojit. Od 28. do 31. října mohou čeští zákazníci tohoto operátora volat na Slovensko zcela zdarma.
Až do 31. října volají zákazníci Vodafonu zdarma na Slovensko
Příjemný dárek k dnešnímu státnímu svátku si pro své zákazníky připravil Vodafone. Jelikož si připomínáme stoleté výročí vzniku Československa, rozhodl se mobilní operátor k tomuto jubileu symbolicky znovu propojit oba státy. Všichni zákazníci českého Vodafonu mohou od neděle 28. října až do středy 31. října 2018 telefonovat zcela zdarma na Slovensko. Akce platí pro běžné i firemní zákazníky a pro její využívání není nutné nic nastavovat, k její aktivaci dojde automaticky. Zcela zdarma mohou zákazníci volat na všechna slovenská telefonní čísla s předvolbou +421. Případné volné minuty pro volání na Slovensko se v tomto období nečerpají.
 
 
Provolat můžete celé dny, délka všech hovorů je jen technicky omezena na 65 minut, ale potom můžete volání opakovat. Akce se samozřejmě nevztahuje na Oskartu ani zákazníky virtuálních operátorů v síti Vodafonu. Červený mobilní operátor uvádí, že jen během letošního září provedli jeho zákazníci na 1,5 milionu hovorů na Slovensko. S 15% podílem se tedy jedná o druhou zahraniční zemi, kam lidé nejčastěji volají. „Telefonování bylo pro veřejnost dostupné už při vzniku Československa, proto jsme jako dárek k výročí zvolili toto symbolické propojení Česka a Slovenska telefonováním zdarma,“  dodává Petr Dvořák, generální ředitel společnosti Vodafone Czech Republic.
 
Zdroj: Tisková zpráva


reklama