www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Asusy ZenBook Pro Duo a Duo dostaly dva displeje

Asusy ZenBook Pro Duo a Duo dostaly dva displeje
, , aktualita
Asus představuje nové notebooky ZenBook Duo a Pro Duo, které mají jednu zvláštnost. Jsou totiž vybaveny dvěma displeji, kdy je ten druhý umístěn na spodní části notebooku u klávesnice. Pro Duo tak může mít dva 4K displeje. 
K oblíbeným
reklama
V nabídce notebooků značky Asus se objevilo několik novinek. Nyní se podíváme na modely ZenBook Duo (UX481) a Pro Duo (UX581). Ty jsou vybaveny dvěma displeji, kdy ten druhý nese název ScreenPad Plus a přináší další znatelné rozšíření pracovní plochy. Umístěn je na spodní části notebooku nad klávesnicí, ta se tak přesunula blíže k uživateli. Tuto plochu lze využít k zobrazení dalších aplikací nebo jiných nástrojů, které umožňují uživateli zrychlit a zpohodlnit workflow. K tomu je zde také software ScreenXpert.
 
Asus ZenBook Duo UX481
 
V případě Modelu ZenBook Pro Duo tu máme 15,6" OLED HDR dotykový displej s rozlišením UHD 4K (3840×2160 pixelů), pod nímž je druhý displej s rozlišením 3840×1100 pixelů. Na výšku tak má zhruba poloviční velikost. Samozřejmostí jsou také velmi tenké rámečky NanoEdge. Tento model má procesor Intel Core 9. generace, může být vybaven až 32 GB RAM, o graficku se pak stará výkonný čip GeForce GTX 2060. Pokud jde o úložiště, je možné sehnat verzi s až 1TB SSD (PCIe 3.0 x4), nechybí ani bezdrátové rozhraní Wi-Fi 6 (802.11ax) a porty Thunderbolt 3.
 
Asus ZenBook Pro Duo
 
Menší 14" varianta ZenBook Duo je podobným notebookem, ale v menším balení. Místo 4K displejů je zde jen Full HD rozlišení (1920 pixelů na šířku) a také výkon je o něco nižší. Máme tu procesor Intel Core i7 a grafický čip GeForce MX250.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung uvedl odolný tablet Galaxy Tab Active 3 Samsung uvedl odolný tablet Galaxy Tab Active 3
Samsung je jednou z mála společností, která nadále aktivně vyvíjí tablety. Novinkou v jejím výrobním programu je nyní Galaxy Tab Active 3. Jak už napovídá název, jde o vysoce odolnou variantu tabletu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes ukázal funkční prototyp eko elektromobilu Vision AVTR s AI Mercedes ukázal funkční prototyp eko elektromobilu Vision AVTR s AI
Mercedes-Benz vyvinul velmi zajímavý elektromobil Vision AVTR na motivy filmu Avatar. Nyní představil i jeho funkční prototyp. Uvidíte způsob jeho ovládání, schopnost krabího pohybu i další detaily.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Exynos 2100 by s 5nm technologií měl běžet na 2,91 GHz Samsung Exynos 2100 by s 5nm technologií měl běžet na 2,91 GHz
Samsung chystá nové procesory Exynos a nyní se začíná místo modelu 1000 mluvit o verzi 2100. Ta by měla mít 8 jader a to nejrychlejší má běžet až na frekvenci 2,91 GHz. I proto by neměl stačit na Snapdragon 875.
28.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení
Nový mobilní operační systém Apple iOS 14 zažil opravdu rychlý start. Za necelý týden se dostal na více než 25 % zařízení. Novinkou jsou např. widgety, které lze umístit mezi ikonky aplikací.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps
Společnost Sony nadále vyvíjí smartphony a své štěstí chce zkusit s novým modelem Xperia 5 II. Ten je zajímavý především tím, že jako první zvládá natáčení 4K videa při 120 fps. Máme zde i 120Hz displej.
20.9.2020, aktualita, Milan Šurkala