www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Asusy ZenBook Pro Duo a Duo dostaly dva displeje

Asusy ZenBook Pro Duo a Duo dostaly dva displeje
, , aktualita
Asus představuje nové notebooky ZenBook Duo a Pro Duo, které mají jednu zvláštnost. Jsou totiž vybaveny dvěma displeji, kdy je ten druhý umístěn na spodní části notebooku u klávesnice. Pro Duo tak může mít dva 4K displeje. 
K oblíbeným
reklama
V nabídce notebooků značky Asus se objevilo několik novinek. Nyní se podíváme na modely ZenBook Duo (UX481) a Pro Duo (UX581). Ty jsou vybaveny dvěma displeji, kdy ten druhý nese název ScreenPad Plus a přináší další znatelné rozšíření pracovní plochy. Umístěn je na spodní části notebooku nad klávesnicí, ta se tak přesunula blíže k uživateli. Tuto plochu lze využít k zobrazení dalších aplikací nebo jiných nástrojů, které umožňují uživateli zrychlit a zpohodlnit workflow. K tomu je zde také software ScreenXpert.
 
Asus ZenBook Duo UX481
 
V případě Modelu ZenBook Pro Duo tu máme 15,6" OLED HDR dotykový displej s rozlišením UHD 4K (3840×2160 pixelů), pod nímž je druhý displej s rozlišením 3840×1100 pixelů. Na výšku tak má zhruba poloviční velikost. Samozřejmostí jsou také velmi tenké rámečky NanoEdge. Tento model má procesor Intel Core 9. generace, může být vybaven až 32 GB RAM, o graficku se pak stará výkonný čip GeForce GTX 2060. Pokud jde o úložiště, je možné sehnat verzi s až 1TB SSD (PCIe 3.0 x4), nechybí ani bezdrátové rozhraní Wi-Fi 6 (802.11ax) a porty Thunderbolt 3.
 
Asus ZenBook Pro Duo
 
Menší 14" varianta ZenBook Duo je podobným notebookem, ale v menším balení. Místo 4K displejů je zde jen Full HD rozlišení (1920 pixelů na šířku) a také výkon je o něco nižší. Máme tu procesor Intel Core i7 a grafický čip GeForce MX250.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Niantic žaluje hackery vyvíjející upravený Pokémon GO Niantic žaluje hackery vyvíjející upravený Pokémon GO
Nianticu se nikdy nelíbilo, že se lidé snažili podvédět v jeho úspěšné hře Pokémon GO. Nyní to zašlo dokonce tak daleko, že skupinu hackerů Global++ chce hnát před soud za upravené verze oblíbené hry.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Facelift Renaultu Zoe: větší akumulátor a 100kW motor Facelift Renaultu Zoe: větší akumulátor a 100kW motor
Prodeje malého elektromobilu rok od roku rostou a Renault se tak rozhodl k faceliftu, který by měl atraktivitu vozu alespoň udržet, ne-li zvýšit. Zejména technika posilnila, akumulátor pojme více energie a bude k mání i silnější motor.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Cellebrite: UFED Premium odšifruje cokoli s iOSem Cellebrite: UFED Premium odšifruje cokoli s iOSem
Společnost Cellebrite je jednou ze dvou velkých společností, s jejichž pomocí se bezpečnostní složky prolamují do zašifrovaných telefonů Apple. Nový UFED Premium si má poradit dokonce i s nejnovějším iOSem 12.3.
16.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Huawei odkládá skládací smartphone Mate X Huawei odkládá skládací smartphone Mate X
Vypadá to, že po Samsungu odloží svůj skládací smartphone také společnost Huawei. Její Mate X měl přijít na trh už v těchto dnech, ale budeme si na něj muset ještě pár měsíců určitě počkat.
16.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice
Automobilka Volvo nedávno představila pozoruhodná autonomní nákladní vozidla Volvo Vera. Ty jsou nejen elektrická, ale především zaujmou tím, že jsou autonomní a dokonce ani nemají kabinu pro řidiče.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář