Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Apple Watch zlevnily a dostaly nové náramky z nylonu

22.3.2016, Jáchym Šlik, aktualita
Apple překvapivě snížil cenu svých chytrých hodinek, na českém trhu jsou tak Apple Watch levnější o 1 500 Kč. Do nabídky navíc přibyly nové řemínky, kromě přidaných barevných variant jsme se dočkali i zbrusu nových nylonových pásků.
Apple Watch se sice na včerejší tiskové konferenci nedočkaly žádné inovace, pár novinek ohledně těchto hodinek ovšem zveřejněno bylo. Tim Cook se v prvé řadě pochlubil, že Apple Watch jsou nejprodávanějšími chytrými hodinkami na světě, přesná čísla ovšem zveřejněna nebyla. Třetina majitelů údajně často vyměňuje řemínek svých Apple Watch a mimo jiné i z tohoto důvodu došlo k dalšímu rozšíření jejich nabídky.

Náramky jsou nyní dostupné v novém materiálu, kterým je nylon. Z tkaného nylonu bylo vytvořeno celkem sedm barevných variant, a to zlatá/červená, zlatá/královsky modrá, královsky modrá, růžová, perleťově šedá, podmořsky modrá a černá. Kromě toho byla rozšířena nabídka barevných variant řemínků z kovu, kůže a silikonu. Apple svou novou nabídku označuje v překladu jako jarní kolekci, přidávání nových náramků by tedy mohlo být v budoucnu ještě častější. Celou nabídku pásků si můžete prohlédnout na stránkách Applu.

Apple Watch se navíc dočkaly zlevnění, hliníkový model Sport je na českém trhu levnější o 1 500 Kč. 38mm variantu tedy pořídíte za 9 490 Kč, trochu větší 42mm varianta pak vyjde na 10 990 Kč. V obou případech je na výběr ze silikonového nebo nového nylonového řemínku, které je navíc možné dokoupit i samostatně za shodnou cenu 1 490 Kč. Že by zlevnění hodinek naznačovalo blížící se příchod druhé generace Apple Watch?

Zdroj: Apple.com
reklama