www.svetmobilne.cz
>
>
>

Apple Watch 7: menší rámečky, vyšší odolnost i nové režimy cvičení

Apple Watch 7: menší rámečky, vyšší odolnost i nové režimy cvičení
, , aktualita
Apple uvádí nové chytré hodinky Watch 7. Ty dostávají menší rámečky a díky tomu i větší plochu displeje. Zlepšila se také míra odolnosti, některé režimy cvičení byly vylepšeny a také se i rychleji nabíjí.
K oblíbeným
reklama
Na poslední keynote představil Apple nové chytré hodinky Watch 7. Nepřináší nějaké výrazně revoluční prvky, příjemně ale vylepšují zavedený koncept. Znatelně se ztenčily rámečky na pouhých 1,7 mm, takže displej má nyní mnohem větší využitelnou plochu (o 20 %). Hodinky přitom budou k dispozici ve velikostech 41 mm a 45 mm. Přibyly dva nové designy displeje Contour a Modular Duo, díky větší ploše je tu také klasická klávesnice QWERTZ s predikcí textu na základě kontextu slov.
 
Apple Watch 7
 
Displej má také o 70 % vyšší jas režimu Always-On Retina, takže lze snáze poznat, co je zobrazeno na displeji. Potěší vyšší odolnost, takže tu máme certifikaci IP6X a WR50. Jsou tedy odolné vůči prachu a zvládnou i ponor do 50metrové hloubky. Nechybí senzor srdečního tepu, měření EKG i kyslíku v krvi. Novinkou je aplikace Mindfulness, která přidává různá meditační cvičení. Máme tu i tai chi a pilates. Vylepšena byla detekce jízdy na kole. Hodinky nyní lépe počítají kalorie, rozpoznávají zastavení a jsou schopné poznat i jízdu na běžném kole a elektrokole.
 
Apple Watch 7
 
Dalším vylepšením je o 33 % rychlejší nabíjení, nicméně výdrž na 18 hodin zůstává. Nabíjení probíhá magnetický kabel do USB-C portu (USB-C ne v hodinkách, ale zdroji energie). Watch 7 dostane operační systém watchOS 8.
 
Apple Watch 7
 
Od 27. září se rozšíří počet zemí, kde bude k dispozici předplatné Fitness+, o dalších 15. Česká republika mezi nimi ale stále není. Cena hodinek bude začínat na 399 USD, přesnou českou cenu ještě neznáme.
 
Zdroj: apple.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Další prototyp Tesly Cybertruck dostal obří stěrač Další prototyp Tesly Cybertruck dostal obří stěrač
Elektrický pickup Tesla Cybertruck se jen pomalu blíží k sériové výrobě. Ta už měla začít, ale budeme si muset počkat ještě rok. Prototyp vozu se ukázal na dráze a ukázal např. obří stěrač nebo povinná zrcátka.
13.12.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Tesla za letošek vyrobila v Číně už přes 413 tisíc vozů Tesla za letošek vyrobila v Číně už přes 413 tisíc vozů
Šanghajská továrna Tesly automobilce výrazně umožnila navýšit výrobní kapacitu a podle posledních zpráv za prvních 11 měsíců poslala do světa přes 413 vozů. A zdaleka nešlo jen o vozy pro Čínu.
12.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
Renault Zoe získal 0 hvězd v Euro NCAP i kvůli změně metodiky Renault Zoe získal 0 hvězd v Euro NCAP i kvůli změně metodiky
Elektromobil Renault Zoe si před 8 lety odnesl z testů Euro NCAP excelentní 5hvězdičkové hodnocení. Poslední test však vozu nepřinesl ani jednu hvězdičku. Změny na voze i metodice si vybraly svou daň.
10.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
Zkušenosti z testu policejní Tesly Model 3 v Británii jsou pozitivní Zkušenosti z testu policejní Tesly Model 3 v Británii jsou pozitivní
Policejní vozy Tesla dnes nejsou už ničím až tak výjimečným. V Británii vytvořila policejní variantu Modelu 3 přímo sama Tesla a nabídla ji zdejší policii k dlouhodobějšímu testování. Výsledky jsou poměrně pozitivní.
8.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
NIO rozšiřuje možnosti dočasného upgradu velikosti akumulátoru svých EV NIO rozšiřuje možnosti dočasného upgradu velikosti akumulátoru svých EV
Čínská elektromobilka NIO provozuje netradiční projekt Power Swap, kdy si uživatelé mohou místo nabíjení akumulátorů zajet rovnou pro jeho rychlou výměnu. Nově se rozšiřují možnosti volby jiných kapacit pro výměnu.
6.12.2021, aktualita, Milan Šurkala