www.svetmobilne.cz
>
>
>

Apple Watch 7: menší rámečky, vyšší odolnost i nové režimy cvičení

Apple Watch 7: menší rámečky, vyšší odolnost i nové režimy cvičení
, , aktualita
Apple uvádí nové chytré hodinky Watch 7. Ty dostávají menší rámečky a díky tomu i větší plochu displeje. Zlepšila se také míra odolnosti, některé režimy cvičení byly vylepšeny a také se i rychleji nabíjí.
K oblíbeným
reklama
Na poslední keynote představil Apple nové chytré hodinky Watch 7. Nepřináší nějaké výrazně revoluční prvky, příjemně ale vylepšují zavedený koncept. Znatelně se ztenčily rámečky na pouhých 1,7 mm, takže displej má nyní mnohem větší využitelnou plochu (o 20 %). Hodinky přitom budou k dispozici ve velikostech 41 mm a 45 mm. Přibyly dva nové designy displeje Contour a Modular Duo, díky větší ploše je tu také klasická klávesnice QWERTZ s predikcí textu na základě kontextu slov.
 
Apple Watch 7
 
Displej má také o 70 % vyšší jas režimu Always-On Retina, takže lze snáze poznat, co je zobrazeno na displeji. Potěší vyšší odolnost, takže tu máme certifikaci IP6X a WR50. Jsou tedy odolné vůči prachu a zvládnou i ponor do 50metrové hloubky. Nechybí senzor srdečního tepu, měření EKG i kyslíku v krvi. Novinkou je aplikace Mindfulness, která přidává různá meditační cvičení. Máme tu i tai chi a pilates. Vylepšena byla detekce jízdy na kole. Hodinky nyní lépe počítají kalorie, rozpoznávají zastavení a jsou schopné poznat i jízdu na běžném kole a elektrokole.
 
Apple Watch 7
 
Dalším vylepšením je o 33 % rychlejší nabíjení, nicméně výdrž na 18 hodin zůstává. Nabíjení probíhá magnetický kabel do USB-C portu (USB-C ne v hodinkách, ale zdroji energie). Watch 7 dostane operační systém watchOS 8.
 
Apple Watch 7
 
Od 27. září se rozšíří počet zemí, kde bude k dispozici předplatné Fitness+, o dalších 15. Česká republika mezi nimi ale stále není. Cena hodinek bude začínat na 399 USD, přesnou českou cenu ještě neznáme.
 
Zdroj: apple.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple údajně prodal už 2 miliardy iPhonů Apple údajně prodal už 2 miliardy iPhonů
Podle poslední analytické zprávy už měl Apple prodat přes 2 miliardy telefonů iPhone. Tvrdí tak Horace Deidu ze serveru Asymco, který považuje iPhone 13 za nejdůležitější upgrade, s čímž by ale spousta jiných nesouhlasila.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Stella Vita: solární karavan nizozemských studentů Stella Vita: solární karavan nizozemských studentů
Nizozemští studenti z Eindhoven University of Technology vyvinuli karavan, který má být poháněn výhradně solární energií. Plocha solárních panelů totiž může dosahovat až 17,5 čtverečních metrů.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Motorola Moto G60 s 6000mAh akumulátorem přichází do Evropy Motorola Moto G60 s 6000mAh akumulátorem přichází do Evropy
Motorola uvedla nový mobilní telefon Moto G60 i pro evropský trh. Novinka se může chlubit obří kapacitou akumulátoru 6000 mAh. Má také nadprůměrně velký 6,8" displej LCD se 120Hz obnovovací frekvencí.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GM doporučuje řidičům EV Chevrolet Bolt parkovat aspoň 15 metrů od ostatních GM doporučuje řidičům EV Chevrolet Bolt parkovat aspoň 15 metrů od ostatních
Elektromobil Chevrolet Bolt automobilce General Motors opravdu nedělá radost. Shořel další kus a firma nyní radí majitelům parkovat hodně daleko od dalších aut, doporučuje vzdálenost alespoň 15 metrů a nejen to.
18.9.2021, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Xiaomi uvádí nové smartphony 11T a 11T Pro Xiaomi uvádí nové smartphony 11T a 11T Pro
Xiaomi představilo nové telefony 11T a 11T Pro. Oba mají velký 6,67" displej AMOLED a fotoaparát s rozlišením 108 MPx. V případě verze Pro se můžete těšit až na 120W nabíjení, ale ani 11T v tomto rozhodně není žádný lenoch.
17.9.2021, aktualita, Milan Šurkala