www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple vyšetřuje vznícení iPhonu 6 v rukou 11leté dívky

Apple vyšetřuje vznícení iPhonu 6 v rukou 11leté dívky
, , aktualita
Lithiové akumulátory jsou vrtkavé a nepříliš bezpečné, o čemž se přesvědčila i 11letá dívenka v Kalifornii. Její smartphone Apple iPhone 6 se jí totiž při používání vznítil v ruce a posléze celý shořel.
K oblíbeným
reklama
S lithiovými akumulátory jsme tu měli už nejeden problém a společnost Apple začíná vyšetřovat nedávný incident, při kterém shořel jeden z jejích telefonů. Konkrétně šlo o starší iPhone 6 v rukou 11leté dívky (Kayla Ramos) z Kalifornie. Ta si na něm obvykle přehrávala videa na YouTube, když tu najednou začal prskat, kouřit a vznítil se. Dívka jej rychle odhodila na postel, čímž si zachránila ruku a utrpěla jen mírné popáleniny.
 
Apple iPhone 6
 
To postel dopadla o mnoho hůř, telefon do ní vypálil nemalou díru a podobně se týkalo telefonu, z něhož zbyla jen černá ohořelá placka. Matka dívky kontaktovala podporu společnosti Apple, která začala požár vyšetřovat a nabídla jí nový telefon. Vše špatné je ale k něčemu dobré a dívka se vyjádřila, že od incidentu (a absence telefonu) tráví více času se svými sestrami a rodinou.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG představuje vyšší low-end K40S a K50S LG představuje vyšší low-end K40S a K50S
Společnost LG představuje dvě novinky do vyššího low-endu, resp. nižšího mainstreamu. Jde o modely K40S a K50S s velkým 6,1”, resp. 6,5” FullVision HD+ displejem a nově i širokoúhlým fotoaparátem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil
Uvedení nových iPhonů se blíží a s tím se začíná i objevovat více a více informací o nich. Např. to vypadá, že by nové telefony mohly přijít s podporou Apple Pencil, patrně ale v nějaké menší variantě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chevrolet vylepšuje "chemii", Boltu zvyšuje dojezd o 9 % Chevrolet vylepšuje "chemii", Boltu zvyšuje dojezd o 9 %
Vývoj lithiových akumulátorů jde pořád kupředu a hustota energie se sice pomalu, ale stále zvyšuje. Ukazuje to i Chevrolet, kterému se díky novým poznatkům podařilo zvýšit dojezd elektromobilu Bolt o 9 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Waymo míří na Floridu, otestuje autonomní auta v dešti Waymo míří na Floridu, otestuje autonomní auta v dešti
Většina testování autonomních vozidel probíhá v Arizoně, kde je skoro pořád slunečno. Waymo chce ale posunout laťku trochu výš a chce zjistit, co se stane, když začne pořádně pršet. Míří tedy na Floridu za hurikány.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Dell XPS 13 dostává procesory Comet Lake Dell XPS 13 dostává procesory Comet Lake
Společnost Dell aktualizovala svůj populární výkonný notebook XPS 13. Ten dostává nové procesory Intel Comet Lake včetně možnosti si objednat model s procesorem Core i7-10710U, který má 6 jader.
Včera, aktualita, Milan Šurkala