Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Apple údajně chystá vylepšené AirPods i náhlavní sluchátka

27.2.2018, Milan Šurkala, aktualita
Podle uniklých informací chystá Apple několik novinek v oblasti sluchátek. Měla by se objevit další generace bezdrátových sluchátek AirPods s vylepšeným bezdrátovým modulem, později i voděodolností, ale také klasická náhlavní sluchátka.
Internetem kolují informace, že společnost Apple pracuje na nových modelech sluchátek. Pokud jde o bezdrátová AirPods, tak ta by se měla dočkat další edice, která přinese novější bezdrátový čipy W2 (známe ho např. z hodinek Apple Watch 3). Díky tomu bude párování sluchátek a telefonu mnohem snazší. Dalším vylepšením bude možnost probudit Siri i hlasovým příkazem "Hey, Siri" jako u iPhonu a ne poklepáním, jak je tomu dnes.
 
Apple AirPods
 
Nová edice sluchátek by se měla objevit ještě v tomto roce. Další novinkou bude pouzdro pro ukládání a nabíjení AirPods, které nově přinese podporu bezdrátového nabíjení. Další zbrusu nová generace, která je údajně plánována na rok 2019, by mohla dostat odolnost vůči vodě. To znamená, že by sluchátkům neměl vadit déšť, ale ponoření do vody už ráda mít nebudou (ostatně zde by hrozilo, že byste je vodě stejně ztratili).
 
Hovoří se také o tom, že Apple chystá klasická náhlavní bezdrátová sluchátka. Měla by přinést ještě lepší kvalitu zvuku a patrně i vyšší cenu než u bezdrátových AirPods. I tato sluchátka by se podle uniklých informací měla objevit ještě letos.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama