www.svetmobilne.cz
>
>
>

Apple údajně chystá vylepšené AirPods i náhlavní sluchátka

Apple údajně chystá vylepšené AirPods i náhlavní sluchátka
, , aktualita
Podle uniklých informací chystá Apple několik novinek v oblasti sluchátek. Měla by se objevit další generace bezdrátových sluchátek AirPods s vylepšeným bezdrátovým modulem, později i voděodolností, ale také klasická náhlavní sluchátka.
reklama
Internetem kolují informace, že společnost Apple pracuje na nových modelech sluchátek. Pokud jde o bezdrátová AirPods, tak ta by se měla dočkat další edice, která přinese novější bezdrátový čipy W2 (známe ho např. z hodinek Apple Watch 3). Díky tomu bude párování sluchátek a telefonu mnohem snazší. Dalším vylepšením bude možnost probudit Siri i hlasovým příkazem "Hey, Siri" jako u iPhonu a ne poklepáním, jak je tomu dnes.
 
Apple AirPods
 
Nová edice sluchátek by se měla objevit ještě v tomto roce. Další novinkou bude pouzdro pro ukládání a nabíjení AirPods, které nově přinese podporu bezdrátového nabíjení. Další zbrusu nová generace, která je údajně plánována na rok 2019, by mohla dostat odolnost vůči vodě. To znamená, že by sluchátkům neměl vadit déšť, ale ponoření do vody už ráda mít nebudou (ostatně zde by hrozilo, že byste je vodě stejně ztratili).
 
Hovoří se také o tom, že Apple chystá klasická náhlavní bezdrátová sluchátka. Měla by přinést ještě lepší kvalitu zvuku a patrně i vyšší cenu než u bezdrátových AirPods. I tato sluchátka by se podle uniklých informací měla objevit ještě letos.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm) Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm)
I když velké americké pickupy u nás nejsou zrovna běžným zjevem, podíváme se dnes na novinku v podobě Ram Heavy Duty, který ve své kategorii pokořil kulatou hranici točivého momentu 1000 lb-ft (1356 Nm).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět
Velmi dlouho odkládaná nabíječka Apple AirPower, která měla být schopna nabíjet několik zařízení současně, se podle neoficiálních zdrojů má konečně začít vyrábět. Bylo by už na čase, ohlášena totiž byla už v roce 2017.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám
Společnost Valeo přichází s technologií, která pomůže řidičům s přehledem dění za přívěsem. Pomocí více kamer je schopna poskládat obraz okolí přívěsu a řidič tak může vidět, co se děje v okolí přívěsu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude
Společnosti Sony se poslední dobou na poli smartphonů vůbec nedaři a značka v této oblasti upadá v zapomnění. Aby mobilní divize úplně nezmizela, chce Sony změnit strategii a zkusit jiný přístup. Odnese to ale možná řada Compact.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR
Lenovo přišlo také se dvěma novými notebooky do řady Yoga. Jde o modely Yoga S940 a C730. U prvního najdeme třeba systém umělé inteligence a HDR displej, u druhého je zajímavá např. AMOLED obrazovka.
Včera, aktualita, Milan Šurkala