Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Apple údajně chystá vylepšené AirPods i náhlavní sluchátka

, , aktualita
Apple údajně chystá vylepšené AirPods i náhlavní sluchátka
Podle uniklých informací chystá Apple několik novinek v oblasti sluchátek. Měla by se objevit další generace bezdrátových sluchátek AirPods s vylepšeným bezdrátovým modulem, později i voděodolností, ale také klasická náhlavní sluchátka.
Apple údajně chystá vylepšené AirPods i náhlavní sluchátka
Internetem kolují informace, že společnost Apple pracuje na nových modelech sluchátek. Pokud jde o bezdrátová AirPods, tak ta by se měla dočkat další edice, která přinese novější bezdrátový čipy W2 (známe ho např. z hodinek Apple Watch 3). Díky tomu bude párování sluchátek a telefonu mnohem snazší. Dalším vylepšením bude možnost probudit Siri i hlasovým příkazem "Hey, Siri" jako u iPhonu a ne poklepáním, jak je tomu dnes.
 
Apple AirPods
 
Nová edice sluchátek by se měla objevit ještě v tomto roce. Další novinkou bude pouzdro pro ukládání a nabíjení AirPods, které nově přinese podporu bezdrátového nabíjení. Další zbrusu nová generace, která je údajně plánována na rok 2019, by mohla dostat odolnost vůči vodě. To znamená, že by sluchátkům neměl vadit déšť, ale ponoření do vody už ráda mít nebudou (ostatně zde by hrozilo, že byste je vodě stejně ztratili).
 
Hovoří se také o tom, že Apple chystá klasická náhlavní bezdrátová sluchátka. Měla by přinést ještě lepší kvalitu zvuku a patrně i vyšší cenu než u bezdrátových AirPods. I tato sluchátka by se podle uniklých informací měla objevit ještě letos.
 


reklama