www.svetmobilne.cz
>
>
>

Apple představil levnější chytré hodinky Watch SE

Apple představil levnější chytré hodinky Watch SE
, , aktualita
Další novinkou společnosti Apple jsou chytré hodinky Apple Watch SE. Stejně jako iPhone SE, i tento model má být poměrně výkonným, ale přesto levnějším hardwarem než plnohodnotné verze. Dostává např. výkonný dvoujádrový procesor S5.
K oblíbeným
reklama
Společnost Apple na své keynote představila několik nových produktů, mezi nimiž jsou i chytré hodinky Apple Watch SE. Přípona SE byla použita už u iPhonu SE, kde značí levnější produkt, který ale nabízí stále slušný výkon s pár omezeními. Nejinak je tomu i zde. Watch SE dostávají dvakrát výkonnější procesor než hodinky Watch 3. Jde o dvoujádrový procesor S5, což je právě ústupek proti novým Watch 6, které mají ještě výkonnější procesor S6. Dalším rozdílem je absence snímače kyslíku v krvi a funkcí s tím spojených, jinak ale nabízí všechny důležité funkce vyššího modelu, se kterým sdílí stejný design.
 
Apple Watch SE
 
Máme zde tedy vodotěsnost do hloubky 50 metrů, detekce pádů, je zde i akcelerometr, výškoměr (včetně možnosti zobrazit nastoupené metry), kompas nebo gyroskop. Samozřejmostí je nabídka mnoha desítek různých tréninkových programů i sledování srdečního rytmu, přičemž umí upozornit na jeho nepravidelnost. V dnešní koronavirové pandemii je zde přidána i funkce, která sleduje mytí rukou. To by mělo probíhat po dobu 20 minut.
 
Apple Watch SE
 
Nechybí ani možnost bezkontaktních plateb, spousta různých designů zobrazených na displeji i mnoho různých typů řemínků včetně nových navlékacích, kde si jen musíte zvolit správnou délku. V případě varianty se 40mm displejem byla cena stanovena na 7990 Kč, větší 44mm verze stojí 8790 Kč. Starší verze Apple Watch 3 je nadále v prodeji, 38mm verze má cenu 5790 Kč, 42mm varianta stojí 6590 Kč.
 
Apple Watch SE
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko
Přemíra elektroniky a softwaru dokáže potrápit nejednoho majitele takového produktu. Elektromobily Ford Mustang Mach-E se tak mohou stát velkými těžítky kvůli softwarové chybě. Přestože je hlavní akumulátor nabitý, auto "nemá šťávu".
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple iOS 14 už běží na 90 % iPhonů Apple iOS 14 už běží na 90 % iPhonů
I když mnozí přičítají Applu plánované zastarávání, je pravdou, že snad žádná konkurence nemá tak dlouhodobou softwarovou podporu jako on. I to se projevuje na tom, že už 90 % iPhonů má novou verzi iOS 14.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nabíjecí auta získala v Británii 14% tržní podíl, elektrifikovaná mají 41 % Nabíjecí auta získala v Británii 14% tržní podíl, elektrifikovaná mají 41 %
Prodeje elektrifikovaných vozů rychle rostou a máme zde např. zajímavá data z Velké Británie za březen letošního roku. Elektrifikovaná auta zde mají více než 41% tržní podíl, nabíjecí se pak dostala na téměř 14 %.
7.4.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
LG oficiálně končí se smartphony, divize byla dlouhodobě ztrátová LG oficiálně končí se smartphony, divize byla dlouhodobě ztrátová
Společnost LG dlouhodobě strádala na trhu s mobilními telefony. Tato divize už šestým rokem přinášela firmě jen ztráty, prodeje klesaly, a tak není divu, že se nyní s telefony rozloučí. Oznamuje oficiální konec svých telefonů.
5.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz EQS nabídne elektrický dojezd až 770 km Mercedes-Benz EQS nabídne elektrický dojezd až 770 km
Automobilka Mercedes-Benz poodhalila techniku nového luxusního elektrického sedan EQS. Novinka má nabídnout elektrický dojezd až 770 km. V prodeji bude i jako čtyřkolka a záruka na akumulátor bude na ujetí 250 tisíc km.
4.4.2021, aktualita, Milan Šurkala