www.svetmobilne.cz
>
>
>

Apple představil levnější chytré hodinky Watch SE

Apple představil levnější chytré hodinky Watch SE
, , aktualita
Další novinkou společnosti Apple jsou chytré hodinky Apple Watch SE. Stejně jako iPhone SE, i tento model má být poměrně výkonným, ale přesto levnějším hardwarem než plnohodnotné verze. Dostává např. výkonný dvoujádrový procesor S5.
K oblíbeným
reklama
Společnost Apple na své keynote představila několik nových produktů, mezi nimiž jsou i chytré hodinky Apple Watch SE. Přípona SE byla použita už u iPhonu SE, kde značí levnější produkt, který ale nabízí stále slušný výkon s pár omezeními. Nejinak je tomu i zde. Watch SE dostávají dvakrát výkonnější procesor než hodinky Watch 3. Jde o dvoujádrový procesor S5, což je právě ústupek proti novým Watch 6, které mají ještě výkonnější procesor S6. Dalším rozdílem je absence snímače kyslíku v krvi a funkcí s tím spojených, jinak ale nabízí všechny důležité funkce vyššího modelu, se kterým sdílí stejný design.
 
Apple Watch SE
 
Máme zde tedy vodotěsnost do hloubky 50 metrů, detekce pádů, je zde i akcelerometr, výškoměr (včetně možnosti zobrazit nastoupené metry), kompas nebo gyroskop. Samozřejmostí je nabídka mnoha desítek různých tréninkových programů i sledování srdečního rytmu, přičemž umí upozornit na jeho nepravidelnost. V dnešní koronavirové pandemii je zde přidána i funkce, která sleduje mytí rukou. To by mělo probíhat po dobu 20 minut.
 
Apple Watch SE
 
Nechybí ani možnost bezkontaktních plateb, spousta různých designů zobrazených na displeji i mnoho různých typů řemínků včetně nových navlékacích, kde si jen musíte zvolit správnou délku. V případě varianty se 40mm displejem byla cena stanovena na 7990 Kč, větší 44mm verze stojí 8790 Kč. Starší verze Apple Watch 3 je nadále v prodeji, 38mm verze má cenu 5790 Kč, 42mm varianta stojí 6590 Kč.
 
Apple Watch SE
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mercedes-Benz ukázal solární Project Maybach zesnulého Virgila Abloha Mercedes-Benz ukázal solární Project Maybach zesnulého Virgila Abloha
Designér Virgil Abroh vytvořil zajímavé 6metrové elektrické offroad kupé Project Maybach. To bylo nedávno ukázáno světu. Má pohon na elektřinu, solární panely i solidní schopnosti pro jízdu v terénu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Elon Musk vyzývá zaměstnance, ať řeší náklady a ne dodávky ke konci čtvrtletí Elon Musk vyzývá zaměstnance, ať řeší náklady a ne dodávky ke konci čtvrtletí
Automobilka Tesla chce změnit svou strategii. Honění prodejních čísel ke konci čtvrtletí k ničemu nevede a jen zbytečně zvyšuje náklady. Elon Musk tak kdysi používané řešení začíná nyní zatracovat.
30.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
NIO otevře nové stanice pro výměnu akumulátorů na čerpačkách Shellu NIO otevře nové stanice pro výměnu akumulátorů na čerpačkách Shellu
Společnosti NIO a Shell uzavřely strategické partnerství. Díky němu budou k dispozici výměnné stanice NIO Power Swap i na vybraných čerpacích stanicích společnosti Shell. Půjde i o nabíječky akumulátorů.
29.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Ionity postaví další rychlonabíječky za 700 mil. EUR Ionity postaví další rychlonabíječky za 700 mil. EUR
Síť rychlonabíječek elektromobilů Ionity bude v budoucnu výrazně rozšířena. Společnost chce v Evropě investovat 700 milionů EUR do výstavby dalších a počet nabíjecích stojanů do roku 2025 dostat na čtyřnásobek dnešního stavu.
29.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Na univerzitě v Curychu vyrábí solární paliva z CO2 a vody ve vzduchu Na univerzitě v Curychu vyrábí solární paliva z CO2 a vody ve vzduchu
Vědci hledají různé způsoby, jak udělat budoucí dopravu ekologičtější. Velkým otazníkem je letecká doprava, kde to vypadá na výrobu umělého paliva. Na univerzitě ETH v Curychu vyvinuli systém, který ho vytvoří ze vzduchu.
26.11.2021, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů