www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple patrně v aplikaci News spustí nový systém předplatného

Apple patrně v aplikaci News spustí nový systém předplatného
, , aktualita
Apple nedávno odkoupil Texture, tzv. Netflix novin. Věrohodné neoficiální zdroje už hovoří o tom, že se připravuje integrace do aplikace Apple News, což by mělo přinést možnost přístupu k mnoha magazínům s předplatným.
K oblíbeným
reklama
Dnes je doba služeb, a tak se nelze spoléhat jen na prodej hardwaru. Apple to moc dobře ví a spousta jeho příjmů pramení ze služeb jako jsou iTunes, iCloud, App Store nebo Apple Music. V příštím roce by se portfolio podobných služeb mohlo rozrůst o aktualizovanou verzi aplikace News, která by měla mít integrovánu možnost placení předplatného za nejrůznější novinové tituly.
 
Aplikace Apple News na iPhonu
 
Hovoří se totiž o tom, že by měl využít nedávno odkoupeného Texture a zaintegrovat jej do nové verze aplikace. Texture sdružovalo přes 200 magazínů (např. People, Rolling Stone, National Geographic, Sports Illustrated) a nabízelo k nim přístup za $9,99 měsíčně. Apple už 20 ze zhruba 100 zaměstnanců Texture propustil a dá se předpokládat, že služba postupně zmizí úplně (podobně jak se např. Beats Music překlopil do Apple Music).
 
Apple by si měl z předplatného brát provizi a dále tak navýšit své příjmy z podobných služeb. Např. Apple Music, App Store a iCloud za loňský rok přinesly 30 miliard dolarů a předpokládá se, že v roce 2021 toto číslo překoná 50 miliard. V ČR si zatím musíme nechat zajít chuť, pro česká média aplikace nefunguje (lze mít přístup k zahraničním médiím, pokud v iOSu nastavíte jinou zemi telefonu).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
VW ukázal elektrický ID Space Vizzion VW ukázal elektrický ID Space Vizzion
Automobilka Volkswagen chystá další nové elektrické modely. Jedním z nich bude vůz na pomezí střední a vyšší střední třídy ID 5, jakýsi elektrický Passat. Předobrazem je koncept ID Space Vizzion, který je kombíkem tomuto modelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé
Rok po uvedení elektrického SUV e-tron přichází Audi s jeho sportovněji tvarovanou variantou e-tron Sportback. Toto 5dvéřové kupé může nabídnout výkon až 300 kW, má i solidní dojezd hodně přes 400 km.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru? Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru?
Navzdory všem novým emisním normám se výrobcům nadále daří zvyšovat výkon motoru, přestože sám motor má obvykle menší objem. Dnešní době vládne downsizing a my se podíváme, jak se v průběhu 20 let změnily objemy motorů.
Včera, článek, Milan Šurkala2 komentáře
V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger
V New Jersey se u čerpací stanice Wawa vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger. To není úplně běžné, neboť dosud se při nabíjení obvykle vznítily elektromobily, ale ne nabíječky. Naštěstí se nic vážného nestalo.
19.11.2019, aktualita, Milan Šurkala21 komentářů
Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT
Jak naznačovaly úniky, tak se i stalo. Ford skutečně představil nové SUV Mustang Mach-E, které dává tušit větší oddělení značky Mustang od Fordu. Ta by mohla mít ve výsledku mnohem větší počet modelů.
18.11.2019, aktualita, Milan Šurkala