www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple iPhone SE 2 (iPhone 9) by měl dostat i větší verzi

Apple iPhone SE 2 (iPhone 9) by měl dostat i větší verzi
, , aktualita
O nástupci levného iPhone SE se mluví už roky a opět se objevují další zprávy, že by se tak mohlo stát. Tentokrát to vypadá, že se objeví dvě verze. Menší se 4,7" displejem a větší iPhone SE 2 Plus (iPhone 9 Plus).
K oblíbeným
reklama
Levný iPhone na sebe nechává už hodně dlouho čekat. Po ukončení výroby iPhonu SE chybí na trhu výkonný, ale zároveň i poměrně levný iPhone, což jen částečně suplují výběhové verze iPhonů 7 a 8. Už dlouho se tak hovoří o tom, že by se měl představit nástupce iPhonu SE, ale zatím nevíme nic určitého. Spekuluje se o názvu iPhone SE 2, iPhone XE nebo iPhone 9. Nyní to vypadá nejpravděpodobněji na tu poslední možnost. Podle všeho by měla novinka převzít tělo z iPhonu 8 včetně 4,7" displeje, ponechat si Touch ID i na dnešní dobu hodně velké rámečky. Kvůli tomu se dá předpokládat, že bude mít vzhledem k malému displeji docela velké rozměry. Přitom právě malé rozměry byly hlavním lákadlem předchozího modelu SE.
 
Logo Apple
 
Přestože by nový telefon měl využít staré tělo, měl by dostat velmi moderní hardware, přičemž se hovoří o procesoru Apple A13 Bionic z poslední generace iPhonů a 3 GB RAM. Další novou informací je to, že vedle klasické varianty by měla přijít i verze Plus, která by mohla dostat 5,5" displej (mohlo by jít tedy o úpravu iPhonu 8 Plus) nebo dokonce 6,1" LCD (pak by taková verze mohla vycházet z iPhonu XR). Zatímco SE 2 (iPhone 9) by se měl patrně objevit letos, varianta Plus by se měla podle uniklých informací objevit až v roce 2021. Každopádně zatím není nic jisté a je docela dobře možné, že se nástupce modelu SE opět neobjeví a dočkáme se jen dalších a dalších "úniků".
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji
Některé státy umožňují řidičům si zvolit pro svého plechového miláčka registrační značky na přání. V americkém Vermontu míří ke schválení návrh zákona, který má dovolit dokonce i nejrůznější smajlíky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Apple iOS 14 má běžet i na iPhonech 6S a iPhone SE Apple iOS 14 má běžet i na iPhonech 6S a iPhone SE
Produkty Apple jsou známy dlouhodobou podporou a vypadá to, že v případě iPhonů 6S a SE na tom budou telefony opravdu hodně dobře. I ty by totiž měly dostat připravovaný operační systém iOS 14, tedy už šestou verzi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m. Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m.
Speciální nákladní vozy Mercedes-Benz Unimog U5023 pomohly s instalací čtyř rádiových stanic v Chile v nadmořské výšce přes 6000 m.n.m. a stihly také trhnout výškový rekord. Dojely až do 6694 m.n.m.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen
Automobilka Tesla míří stále vzhůru. Hodnota akcií nadále výrazně stoupá a nyní má celá společnost hodnotu vyšší než 100 miliard USD. Tím se jí podařilo z druhého místa sesadit takového giganta, jakým je Volkswagen.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6 Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6
Společnost Qualcomm rozšířila nabídku mobilních procesorů o nové modely Snapdragon 720G, 662 a 460. Všechny podporují Wi-Fi 6 i indický polohový systém NavIC. Nezájem ale panuje v oblasti 5G.
23.1.2020, aktualita, Milan Šurkala