www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple iPhone SE 2 (iPhone 9) by měl dostat i větší verzi

Apple iPhone SE 2 (iPhone 9) by měl dostat i větší verzi
, , aktualita
O nástupci levného iPhone SE se mluví už roky a opět se objevují další zprávy, že by se tak mohlo stát. Tentokrát to vypadá, že se objeví dvě verze. Menší se 4,7" displejem a větší iPhone SE 2 Plus (iPhone 9 Plus).
K oblíbeným
reklama
Levný iPhone na sebe nechává už hodně dlouho čekat. Po ukončení výroby iPhonu SE chybí na trhu výkonný, ale zároveň i poměrně levný iPhone, což jen částečně suplují výběhové verze iPhonů 7 a 8. Už dlouho se tak hovoří o tom, že by se měl představit nástupce iPhonu SE, ale zatím nevíme nic určitého. Spekuluje se o názvu iPhone SE 2, iPhone XE nebo iPhone 9. Nyní to vypadá nejpravděpodobněji na tu poslední možnost. Podle všeho by měla novinka převzít tělo z iPhonu 8 včetně 4,7" displeje, ponechat si Touch ID i na dnešní dobu hodně velké rámečky. Kvůli tomu se dá předpokládat, že bude mít vzhledem k malému displeji docela velké rozměry. Přitom právě malé rozměry byly hlavním lákadlem předchozího modelu SE.
 
Logo Apple
 
Přestože by nový telefon měl využít staré tělo, měl by dostat velmi moderní hardware, přičemž se hovoří o procesoru Apple A13 Bionic z poslední generace iPhonů a 3 GB RAM. Další novou informací je to, že vedle klasické varianty by měla přijít i verze Plus, která by mohla dostat 5,5" displej (mohlo by jít tedy o úpravu iPhonu 8 Plus) nebo dokonce 6,1" LCD (pak by taková verze mohla vycházet z iPhonu XR). Zatímco SE 2 (iPhone 9) by se měl patrně objevit letos, varianta Plus by se měla podle uniklých informací objevit až v roce 2021. Každopádně zatím není nic jisté a je docela dobře možné, že se nástupce modelu SE opět neobjeví a dočkáme se jen dalších a dalších "úniků".
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+ Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+
Dalšími novinkami z dílen společnosti Samsung jsou dva nové tablety Galaxy Tab S7 a S7+. Mají design s tenkými rámečky a k dispozici budou s úhlopříčkami 11" a 12,4". Tím chtějí konkurovat iPadům Pro.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G
Dlouho očekávané vlajkové lodě Samsungu, modely Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, jsou zde. Přináší velké displeje, podporu dotykového pera S Pen, nezapomnělo se ani na podporu 5G sítí a velmi vysoký výkon.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii
Prodeje tabletů dlouhodobě klesají, ale koronavirová pandemie tomu učinila přítrž. Prodeje těchto zařízení totiž meziročně výrazně stouply, neboť jde o užitečné podmínky pro online výuku a pro využití při práci z domu.
4.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon
Google dnes představil nový levnější telefon Pixel 4a. Jde o ořezanou verzi se slabšími specifikacemi, které stojí za jeho příznivější cenou. Máme tu 6 GB RAM, 128GB úložiště a 5,8" displej typu OLED s Full HD+ rozlišením.
3.8.2020, aktualita, Milan Šurkala