www.svetmobilne.cz
>
>

Anonymní průzkum čtenářů ce4you

, , aktualita
AKTUALIZOVÁNO - Právě jsme dosáhli plánovaného počtu odpovědí, tímto naše anketa končí. Děkujeme všem za vyplnění a jakmile budeme mít vyhodnocené výsledky, podělíme se o ně. Ještě jednou děkujeme!
K oblíbeným
reklama
Je jedno, jestli jste tu náhodou, nebo dneska již poněkolikáté. Věnujte nám prosím minutu a úplně anonymně nám o sobě dejte vědět pár základních údajů. Pomůžete tím těmto stránkám a zprostředkovaně i sobě. Čím lepší podporu bude ce4you mít mezi firmami, tím kvalitnější obsah zde budete moct očekávat. Kdykoli totiž zástupci tohoto webu jednají o spolupráci, každý chce vědět podrobnosti o návštěvnosti. Jistě, technicky se dá mnohé zjistit, ale to nic nehovoří o tom, kdo vlastně na ce4you chodí. A jak už to u specializovaných webů bývá, zde přeci nejde o kvantitu, ale o kvalitu.

Protože my v tu kvalitu věříme, připravili jsme jednoduchý dotazník, který nám poskytne základní přehled v kategoriích, v jakých se obecně v ČR hodnotí média. Až dotazník vyplní jakž-takž reprezentativní počet lidí, o výsledky se s vámi rádi podělíme. Psaní jsme v dotazníku omezili na minimum, v drtivé většině případů si vystačíte pouze s myší.

Abychom vám zaručili ABSOLUTNÍ anonymitu, zvolili jsme veřejnou službu Google Docs. Ta z principu neobsahuje žádné "špehovací" funkce (záznam IP adres a podobně) a i kdyby něco takového obsahovala, nemáme šanci nějak tyto informace získat a spárovat je s vašimi odpověďmi. To má i svou stinnou stránku - teoreticky můžete dotazník vyplnit kolikrát chcete, případně tam vyplnit nesmysly. Připadalo nám ale, že anonymita je důležitější, než ochrana proti dětinskostem. Děkujeme předem za váš čas i odpovědi.
reklama
Nejnovější články
Stella Vita: solární karavan nizozemských studentů Stella Vita: solární karavan nizozemských studentů
Nizozemští studenti z Eindhoven University of Technology vyvinuli karavan, který má být poháněn výhradně solární energií. Plocha solárních panelů totiž může dosahovat až 17,5 čtverečních metrů.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Motorola Moto G60 s 6000mAh akumulátorem přichází do Evropy Motorola Moto G60 s 6000mAh akumulátorem přichází do Evropy
Motorola uvedla nový mobilní telefon Moto G60 i pro evropský trh. Novinka se může chlubit obří kapacitou akumulátoru 6000 mAh. Má také nadprůměrně velký 6,8" displej LCD se 120Hz obnovovací frekvencí.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
GM doporučuje řidičům EV Chevrolet Bolt parkovat aspoň 15 metrů od ostatních GM doporučuje řidičům EV Chevrolet Bolt parkovat aspoň 15 metrů od ostatních
Elektromobil Chevrolet Bolt automobilce General Motors opravdu nedělá radost. Shořel další kus a firma nyní radí majitelům parkovat hodně daleko od dalších aut, doporučuje vzdálenost alespoň 15 metrů a nejen to.
18.9.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Xiaomi uvádí nové smartphony 11T a 11T Pro Xiaomi uvádí nové smartphony 11T a 11T Pro
Xiaomi představilo nové telefony 11T a 11T Pro. Oba mají velký 6,67" displej AMOLED a fotoaparát s rozlišením 108 MPx. V případě verze Pro se můžete těšit až na 120W nabíjení, ale ani 11T v tomto rozhodně není žádný lenoch.
17.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPad mini: moderní design, vysoký výkon a 8,3" displej Apple iPad mini: moderní design, vysoký výkon a 8,3" displej
Malý tablet Apple iPad mini se dočkal výrazné inovace. Získal modernější design s tenčími rámečky známými z modelů iPad Air a iPad Pro, lehce se zvětšil displej, má také nový výkonnější procesor A15 Bionic.
17.9.2021, aktualita, Milan Šurkala