reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

andreman88

| Svět hardware
Registrace: 20.11.2019
Komentářů: 4, score -1.0 | Svět hardware: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 20.11.2019 s hodnocením -1:
Říkáte to jako by dnešní automobil šel bez problému zrecyklovat. Co všechny ty plasty a oleje za dobu používání. Ona dnešní ­"recyklace­" je to výpalení těch svinstev a půstění do ovzduší klidně sousedům. Proč si myslíte, že dnešní rozebrání auta je čistější?
Komentář z 20.11.2019 s hodnocením -1:
Nejsem zelený magor, ale nejste s těmi plasty zrovna přesný.
Dost velká většina plastů, tak jak je odhodíte, tak v té formě tu bude ještě, co baterky z EV do roku 2100 budou již rozpadlé zpět na zakladní sloučeniny a prvky.

On ten plast je naštěstí netečný. To je štěstí, ale bohužel dnes už ten přirodou ­"rozpadlý­" plas zabíjí dost života. A zase na to doplatíme my. Maso z ryb už dávno není tak zdravé, protože ony plasty, které Evropa slavnostně zreciklovala, tak než uložení vyšlo levněji je poslat přes pů světa a hodit do moře. Ano ten bordel vyplaveny v indickém oceánu a tichém oceanu byl evropský.
Jenže se ukazuje, že to co plave je jen setina toho, co je již na dně a další část se drží ve vodním sloupci a volně plave. A tylo částečky jsou od pohledu k nerozeznání pro živočichy od potravy, resp. na nich se usídlí, ale ryba sežere celou kousek i s tím plastem.
V ­"lepším­" případě ryba zemře. V opačnem se tento plast částečně royloži žaludečními šťavami a vstřeba do masa ryby. Na té si velice rádí pochutnáváme. Protože ryby jsou přece zdravé.
Jsou různé scénaře:
- nestane se nic
- Vymřou ryby ­- lidí budou mít hlad a ­(vy­)pomlátíme se
- vymřeme my ­- neplodnost atd.

Jde jen o to, že nám toto nikdo neříká, ale každým plastem si volime.
Nevím, jestli by se lide chovali, když bychom museli vysvětlovat našim vnučkám a vnukům, že tu rakovinu­(neplodnost, atd.­), co má tvé malé děťátko jsme my způsobili našim chováním.