Andir

Registrace: 7.8.2018
Komentářů: 17 (zobrazit)
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 27.3.2019 s hodnocením +4:
asi tak člověk jede maximální povolenou rychlost a stejně se paka lepí a čekají až mohou předjet a dokazovat si co nejsou když mohou jet rychleji.
Znění komentáře ze dne 29.3.2019 s hodnocením +2:
neodpověděl jsi mi takže beru že jsi troll protože takhle zmanipulovanej nebo takhle hloupej snad nikdo být nemůže :D drtivá většina věznů bylo politických, stačilo říct něco proti režimu a už tě někdo jako ty napráskal už kvůli tomu že vám chybí páteř, komouši nebyli o nic lepší než nacisti jen byli pomalejší a dohnali to tím že to tady okupovali delší dobu nic víc.

Nejméně přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 27.3.2019 s hodnocením -10:
tuto vypadá rozhodně rozumě přitom jak dnes lidi řídí tak je potřeba s tím něco udělat.
Znění komentáře ze dne 28.3.2019 s hodnocením -2:
tak určitě :D komouši byli rádi že mají vůbec jídlo natož tuto všechno :D ty si naivka :D právě že každá totalita považuje za nutné naprosté sledování, když nějakej primitiv neuznává demokracii proč by se sním mělo jednat demokraticky prostě vypráskat jako psa, proč nejsi v rusku když je to tak lepší hm? protože víš že to stojí za hovno a jen kecáš opice, jistě že ty tak máš pravdu :D přestan fetovat, komouši se měli vymlátit potom co sme se jich konečně zbavili ale pravda bral bych komanče bych tě hned nahlásil za nepřítele režimu a už by ti uřezali koule :D a bylo by o pitomce méně.