www.svetmobilne.cz
>
>

Alpha Ace: elektromobil v retro stylu připomínající Fiat 850

Alpha Ace: elektromobil v retro stylu připomínající Fiat 850
, , aktualita
S elektrickými vozy se doslova roztrhl pytel a máme tu další nový koncept. Tím je dvoumístný vůz Alpha Ace, který má stylový retro design, jenž může připomínat např. Fiat 850. Slibovaný dojezd má být vyšší než 400 km.
K oblíbeným
reklama
Objevuje se další koncept elektrického vozu, u kterého je otázkou, zda bude dotažen do zdárného konce, a zda se podaří přijít s finální verzí. Je jím Alpha ACE, dvoumístné kupé se stylovým retro designem.
 
Alpha ACE
 
Informací o něm zatím nemáme mnoho, takže např. nevíme velikost akumulátoru, ale hovoří se o dojezdu přes 250 mil, tedy zhruba 400 km. Akumulátor je vybaven vytápěním i chlazením, což by mělo pomáhat dosáhnout vyšší životnosti.
 
Alpha ACE
 
Vůz by měl být i dostatečně svižný a hovoří se o zrychlení z 0 na 60 mph (96 km/h) za 6 sekund a poháněna mají být zadní kola. Počítejte však s vyšší hmotností 3600 liber (1633 kg), což je na nepříliš velký vůz poměrně dost. Má 4180 mm na délku, je 1886 mm široký (za což mohou zejména blatníky) a 1450 mm vysoký.
 
Alpha ACE
 
Zavazadlový prostor má nabídnout objem 396 litrů. Kola mohou být dle výbavy s průměrem 16" až 18". Připomeňme ještě, že Alpha vyvíjí také multifunkční vůz Icon, který může být používán jako SUV i dodávka.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
DxOMark bude nově testovat i výdrž akumulátorů u smartphonů DxOMark bude nově testovat i výdrž akumulátorů u smartphonů
DxOMark známe především v oblasti vyhodnocování kvality snímačů digitálních fotoaparátů i telefonů. Nyní se ale dostalo na další kategorii, a tou jsou akumulátory smartphonů. Nově budeme mít bodové hodnocení nejen výdrže.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz EQT: elektrický předobraz nové T-Class Mercedes-Benz EQT: elektrický předobraz nové T-Class
Automobilka Mercedes-Benz představila koncept elektrického vanu EQT. Ten má být jakýmsi předobrazem nové T-Class, kompaktnější varianty k oblíbené V-Class. Pojmout má až sedm pasažérů a nabídnout jim luxusní svezení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi
Společnost Flurry Analytics se podívala na množství uživatelů, kteří povolili sledování aplikacemi v poslední verzi operačního systému Apple iOS 14.5. A není jich mnoho, celosvětově jde o 13 % lidí.
10.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Přichází nová generace Škody Fabia, dostane i čtyřválec 1.5 TSI Přichází nová generace Škody Fabia, dostane i čtyřválec 1.5 TSI
Dnes byla představena 4. generace automobilu Škoda Fabia. Nabídne větší vnitřní rozměry, na svou třídu velmi objemný zavazadlový prostor, excelentní aerodynamiku a tentokrát se dostane i na čtyřválcové TSI s objemem 1,5 litru.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Elektromobily NIO přichází do Evropy, jako první bude Norsko Elektromobily NIO přichází do Evropy, jako první bude Norsko
Čínská automobilka NIO vyrábí elektromobily a v tomto roce poprvé zamíří mimo Čínu. První takovou zemí bude Norsko, kde jsou elektromobily prodejně velmi úspěšné. Je však nutno přiznat, že za to mohou daňové úlevy.
30.4.2021, aktualita, Milan Šurkala