www.svetmobilne.cz
>
>
>

Alfaverze prohlížeče Fennec oficiálně ke stažení

Alfaverze prohlížeče Fennec oficiálně ke stažení
, , aktualita
Fennec je název mobilní verze prohlížeče Firefox od Mozilly. A všechny příznivce mobilního brouzdání může potěšit, že první oficiální alfa verze aplikace je na světě a ke stažení. Jako u každé velmi ranné aplikace to má nicméně některé podmínky.
K oblíbeným
reklama
Aplikace je například určena výhradně pro zařízení HTC Touch Pro, protože ke správnému zobrazení a ovládání vyžaduje VGA displej a integrovanou klávesnici.K dispozici je pouze instalátor ve formě CAB souboru a aplikace samotná je určena především pro testování spíše techničtěji zdatnými uživateli a už méně pro každodenní používání. Přesto stojí za pozornost, protože v oblasti mobilních prohlížečů pro Windows Mobile je stále ještě obrovský prostor ke zlepšení a kvalita i popularita"velkého" Firefoxu je slibným předpokladem pro podobný úspěch i v mobilním světě.
reklama
Nejnovější články
Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem
Zatímco Porsche oznámilo, že se společností Boeing chce vyvíjet létající auta, koncernová automobilka Audi naopak učinila opačný krok a spolupráci s konkurenčním Airbusem ukončila. Projekt Pop.Up tak pro Audi nebude mít pokračování.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří
Google představil dlouho očekávané smartphony Pixel 4 a Pixel 4 XL. Ty dostávají odemykání výhradně rozpoznáním tváře, fotoaparát má pak i modul s teleobjektivem a zvýšil se i výkon nových telefonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji
Porsche nedávno představilo hodně drahý elektrický sedan Taycan Turbo a Turbo S. Nyní se představuje základní verze Taycan 4S, jejiž cena je výrazně nižší proti variantám Turbo, přitom půjde pořád o hodně výkonné auto.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené
Google chce zrakově postiženým usnadnit život a v aplikaci Mapy Google budou moci nyní aktivovat speciální hlasovou navigaci, která přinese detailnější informace pro pohyb v náročném prostředí.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta
Jezdit po zemi za chvíli asi přestane stačit. Máme tu už několik konceptů létajících aut a nyní se chce přidat německá automobilka Porsche a americký Boeing. Společnosti totiž chtějí prozkoumat tento trh.
13.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář