www.svetmobilne.cz
>
>
>

Alfaverze prohlížeče Fennec oficiálně ke stažení

Alfaverze prohlížeče Fennec oficiálně ke stažení
, , aktualita
Fennec je název mobilní verze prohlížeče Firefox od Mozilly. A všechny příznivce mobilního brouzdání může potěšit, že první oficiální alfa verze aplikace je na světě a ke stažení. Jako u každé velmi ranné aplikace to má nicméně některé podmínky.
K oblíbeným
reklama
Aplikace je například určena výhradně pro zařízení HTC Touch Pro, protože ke správnému zobrazení a ovládání vyžaduje VGA displej a integrovanou klávesnici.K dispozici je pouze instalátor ve formě CAB souboru a aplikace samotná je určena především pro testování spíše techničtěji zdatnými uživateli a už méně pro každodenní používání. Přesto stojí za pozornost, protože v oblasti mobilních prohlížečů pro Windows Mobile je stále ještě obrovský prostor ke zlepšení a kvalita i popularita"velkého" Firefoxu je slibným předpokladem pro podobný úspěch i v mobilním světě.
reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář